Jump to content

tomer958

משתמשים רשומים
    10
  • Last visited

Everything posted by tomer958

1. כשריקן נכנס ידעתי שהוא הולך לגמור לבש כל הזדמנות לצאת קדימה הבנאדם היה בטירוף של ילד בן 18 שמקבל דקות ראשונות
  2. גורדי כבר היה מתחיל לשחרר פה שחקנים
  3. שימשיכו לספר כמה כיף עם המאמן החדש. קבוצה שלא מאומנת בשיט וחסרת יצירתיות. לא עושים אפילו מהלך אחד לגול אין שום דבר מתכונן אני אפילו לא כועס על הקריח הבן זונה שלא שרק עבירות ובגללו קיבלנו את השני. איך זה הגיוני שכבר 2 משחקים אנחנו נראים כמו חרא והוא ממשיך עם אותו הרכב כאילו כלום. שוב פעם הבן זונה לא מנצל את החמישה חילופים כאילו אנחנו לא צריכים להבקיע. אני בדרך כלל לא מקלל מאנשים שקשורים למכבי אבל המאמן הזה חירפן אותי
  4. לא זוכר מתי קיללתי ככה מאמן בגלל חילופים. זה הברק יצחקי של המאמנים
  5. מגיע אוהד שכל השבוע חיכה לראות אם המאמן למד מהטעויות ואז מגיע מהבוקר והוא רואה שדן ביטון לא בסגל ולבסוף גם שגבי פותח בתור 10 וגלזר ממשיך לפתוח. #עד מתי (ולא משנה לי אם ניתן היום בראש לנתניה עם ההרכב הזה. זה לא הרכב שיכול להוביל אותנו קדימה)
  6. את האמת אני חושב שעם שחקן קו נורמלי גראלדש הוא יכול להיות שסבבה כמו שהיה עם אצילי אבל לצערנו אין לנו כזה. לקנדיל קשה לשמור על יציבות אני מניח שיש סיבה למה כל המאמנים לא נותנים לו לשחק אז פיספסתי את כל התגובות האלה. רק על קנדיל ראיתי בזמנו
  7. אני מעדיף כל שחקן על המדליפים אני גם לא באמת יודע אם הוא המדליף זה מה שאנשים כתבו פה
  8. להעיף את כל הסמרטוטים שהדליפו את השיחה מאתמול. יש שחקן שכבר תקופה חברה פה כתבו שהוא המדליף ומצד שני ממשיכים להגיד שהוא צריך לפתוח הזייה
  9. אבל מהיריקות הדוחות. אחרי המשחק נגד פתח תקווה כתבתי לו הודעה שלא נורא שלא הלך לו ושפעם הבאה הכדורים יכנסו. אבל אחרי משחק כזה והתנהגות כזאת…לא רוצה שיעלה. שיתנו לתורגמן שכנראה בזמן הזה היה משקיע את הנשמה ושלא שם עלינו זין. ואני הייתי מטים יונתן עד היום
  10. וידוי הייתי מאוד בעד החזרה שלו. זכרתי את התקופות הטובות שלו והייתי בטוח שהוא יוסיף לנו עומק איכותי להתקפה(יכול לשחק ככנף שמאל וגם יכול לעזור לנו במלאכת הכיבושים והנייחים). בפועל כנראה שלא סתם איביץ לא נתן לו דקות. הבנאדם בלי כושר ונראה גם בלי חשק. מה זה הבעיטה הזאת שנייה לפני שאתה יוצא. אצל איביץ אתה מחוץ לסגל חודש על דבר כזה ורק אם תיתן אימונים ברמת מאמץ של זהבי אולי תתחיל לקבל קצת אמון חזרה.
  11. רק טיפש חוזר על אותה טעות פעמיים ומצפה לתוצאה שונה כולנו ראינו שגלזר לא יכול להניע משחק ושלגבי אין מה למכור בקו (בעיקר בשמאל אבל בכללי) איך אף אחד במערכת לא אומר לו שגלוך החליף את ביטון שנה שעברה ולא גבי
  12. הייתי רוצה לראות קישור בשבת של שניים מתוך השלושה פרץ גולסה גבי ומעליהם פארפה ביטון זהבי יובא
  13. זה שיש עומס לא אומר בהכרח שאותם שחקנים טובים חוזז אלמוג ונחמיאס לא ברמה
  14. איפה רויזמן משחק ומה המספרים שלו העונה שכולם מדברים עליו כל הזמן
  15. לחפש בכל הקבוצות שלנו עד גיל 15 את הגלוך הבא ולהעלות אותו לסגל הבוגרת ואם צריך להתייעץ עם קראסטיץ ועכשיו ברצינות מאוד רציתי רכש אבל מרגיש לי כאילו מכל השמות שהיו פה השחקן הזה הוא ברירת מחדל. גם אם יצליח וגם אם לא. עצם זה שאנחנו לוקחים שחקנים בלי כושר משחק מבאס מאוד וזה עוד לפני שנדבר על המתווה. מתחילת העונה ידענו שיש לנו עומס בקישור והתקפה דלה. בפועל הלך לנו שחקן התקפה וכנראה שנחתים שחקן אחד אז בעצם הדלילות נשארת כמו גם העומס בקישור. איך הגיוני שמה שכל האוהדים רואים וצועקים כבר שנתיים אף אחד בהנהלה לא רואה.
  16. יש קצת פרטים איזה סוג שחקן הוא? מהיר/טכני וכו
  17. לא מבין את אלה שמגינים עליו לברק צריכה להיות רשימה כל הזמן של ששחקנים שיכולים להתאים לנו בכל מיני עמדות והוא צריך תמיד לעדכן את הרשימה ולנהל משא ומתן הרבה לפני. ואם לא הוא אז לפחות שיהיה מערך סקאוטינג נורמלי.
  18. אשכרה כבר 3 עונות אין שחקן כנף בכל העולם שמספיק טוב לנו ושרוצה לבוא (ולא קוואס ממש לא נחשב)
  19. יובא הגיע בינואר בתור רכש של מאמן ואנחנו נהנים ממנו למרות שאותו מאמן כבר מזמן לא פה
  20. עד שיש דיבור על זר מדברים על השאלה בכל מקרה רק שחקן אחד לא יספיק לנו לצערי. חבל שאנחנו קהל של כבשים ולא עשינו רכש שיתנו אזרחות לסבוריט או לפחות תעודת שקר כלשהו כמו שנתנו למוחמד
  21. אני גם כתבתי לו שכל אוהדי מכבי מודים לה ואוהבים אותו עשתה לי לבבות צהוב כחול ואז איבדתי הכרה לכמה דקות
  22. וואלה בא לי לא להיכנס לפורום ולאתרי ספורט עד יום חמישי בבוקר בפועל אני נכנס כל רגע ומקלל #עדמתייצחקי #לך #ברקלאמכהפעםאחת
  23. אני לא מבין לאיזה זרים מכבי פונים דמבלה אנטוני וויניסיוס מה הקטע שכולם מסרבים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.