Jump to content

tomer958

משתמשים רשומים
    10
  • Last visited

Everything posted by tomer958

1. חזרתי ל 11 אחרי עונה בגלות ב 13 הופתעתי לראות שהקטינו את הבמה ואנשי גדר חדשים יחסית(הותיקים הלכו כמו אלירן שהוא בעיני היה מספר 1) הם חייבים להיות יותר מפוקסים כי היה לא מעט פעמים שהם התחילו שיר ואז המשיכו לדברים אחרים. ולגבי המקצועי איזה כיף לראות את יוריס ככה אשכרה 6 שמניע משחק. רק שיעבדו איתו על לחטוף כדורים קצת והוא יהיה אש. יוני לצערי לא יכול לשחק באגף ימין כי הוא שבלוני וצפוי ל בשמאל הוא היה יותר טוב. פארפה היה אש ועשה כמה מהלכים טובים אבל לצערי קבלת החלטות מזעזעת. והשיא היה עם דן ביטון, הבנאדם הולך על המרגש וזה הזוי. לא סתם איביץ לא נתן לו לשחק. יש מאמן חדש שמאמין בך לפחות תראה קצת יותר נכונות
  2. שמכבי ישבו על הראש של השר הנבלה הזה שלא מאשר את האזרחות מה יהיה אשתו של סאבו יותר ציונית מכל החברי כנסת שלנו
  3. חלוץ ענק! השילוב שלו עם פריצה היה מדהים תודה על כל הגולים והרגעים המאושרים תן בראש
  4. מה זה החרא הזה יש בדרגים 1-3 קבוצות שהן מינימום שמינית גמר בליגה אירופית איך המפעל גביע הטוטו הזה נהיה ככה
  5. מי החלוץ שחיפה רצו? וכוס אמא של השר פנים הזה שישאר כבר אזרחות לסאבו
  6. מה הולך פה איך ההגרלות של המפעל הזה כאלה קשות
  7. זה נבלה וזה טרפה יש גם את יונתן או עמיחי שגם לא משדרים בצורה אוביקטיבית לא?
  8. אני לא מבין איך מכבי מבליגה על זה שיש שדרים שעוד רגע בוכים כשמכבי מבקיעה או אפילו מבאסים גולים מטורפים ולעומת זאת בכל דחיקה של חיפה צורחים
  9. איך לא בדקו את השער השני של חיפה שופט מחורבן וואר עוד יותר
  10. מסכים איתך לגבי המפגרים מחיפה שמגיבים בלי הכרה לכל פוסט נגדם לצערי אצלנו זה קורה בעיקר בקבוצות של אוהדי מכבי בפייסבוק ולא איפה שצריך. לגבי הקללות שכתבת שצריך לקלל במשחקים. למה זה לא קורה בפועל? הפאנטיקס לא מתערבים במה שקשור לתקשורת?
  11. קיצור צריך המפגש הבא שיש לאוהדים עם מישהו מההנהלה לדבר על זה נכון קראתי את הכתבה והתעצבנתי ממש דווקא מגורדי ציפיתי שיטפל גם בזה
  12. קורה לי לא מעט שאני מדבר עם חברים אוהדי חיפה והפועל והם באמת בטוחים שערוץ הספורט אוהד מכבי אני מציין בפניהם את כל הכתבים בערוץ שאוהדי חיפה ומוסיף שהקריח מסקר אותנו והבן שלו אצלם הם כמובן מקללים את תומר לוי ואומרים שהוא מחלה וכו וכו
  13. אז לא הגיע הזמן לעבור מקרית שלום? אני בטוח שאפשר להקים מתקן מתאים גם אם זה ייקח כמה שנים זה רק יועיל בעתיד
  14. אז לפי מה שאתם אומרים זה בעיקר עניין של המתקנים אז הגיע הזמן לקדם משהו כזה.
  15. שאלה שמעסיקה אותי לא מעט תמיד שחקנים שעוברים לחול מדברים על זה ששם הקצב באימונים אחר ושנמצאים יותר זמן במתקנים וכו כו מכבי בתור מעודון שרוצה לעשות קפיצת מדרגה ומביא צוותי אימון ברמה צריך לשאוף לחקות את זה מה מונע בעצם מאיתנו את זה?
  16. היה מהלך אחד שאני זוכר קצת מעורפל אבל אהבתי ממש שיחקנו קצת מאחור ועשינו הנעת כדור מישהו נתן כדור ליוריס והיה ניסיון ללחוץ אותו והוא בכלל בלי להסתכל נתן כדור לאגף הצידה נראה לי לפרץ או ביטון שפשוט פירק את כל משחק הלחץ שעשו עלינו
  17. וואל לא שמתי לב סוף סוף שירים מעניינים
  18. אני לא יודע איפה לרשום את זה אבל בפייסבוק יש סרטונים של שירי שחקן למליסון רביבו ותורגמן חייב לציין שאהבתי ממש את השירים של רביבו ותורגמן הלוואי והפאנטיקס יאמצו
  19. אתם מתרגשים ממשחק אימון כאילו זה אומר משהו לשחקנים לוקח זמן להניע. לגבי יוני הוא עבד הרבה בקיץ ממה שהיה נראה ואני מקווה שהזמן עם ערן עושה את שלו והוא יהיה יותר מקצועי. אין ספק שיש לנו לא מעט חסרונות בסגל אבל אני חושב שההרכב החזק שלנו זה שפארפה באמצע ולא ביטון. למרות ששניהם מוסרים טובים פארפה נותן מימד אחר שאין לביטון (למרות הנייחים המצוינים של ביטון)
  20. אני ממש מתרגש לקראת העונה הזאת פחות מחומר השחקנים אלה מהצוות שעוטף אותם הרבה זמן לא היה לנו צוות מקיף כזה ועוד במחלקות שונות
  21. שיביאו כבר עוזר מאמן ראשי ושהשחקנים יבכו שקורעים אותם וזה מחנה טוב בשבילי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.