Jump to content

tomer958

משתמשים רשומים
    10
  • Last visited

Everything posted by tomer958

1. אני יותר עצבני משמח חוץ מגלוך וסולמון אין בנבחרת הזאת כלום
  2. אין שום אימון בנבחרת השחקנים עומדים אחד על השני לא מפסיקים להרים כדורים כאילו קראוץ חלוץ בנבחרת מה שכן כל הכבוד לאוהדים ששרו לזהבי אם אפשר גם לקלל את בניון אני אשמח
  3. בשנה אנחנו מאבדים 2 שחקנים מהאהובים שהיו בחדר הלבשה(גלזר ופרץ) חוץ מהאופי שלו רוח הלחימה וזה שהוציא את המלצר באדום. אהבתי גם את החיבור שלו לשחקנים הזרים (הזמין את סאבו ואשתו לראש השנה ועוד מקרים)
  4. ברור כמו שכתבו פה מקודם בניון האפס לא רוצה שזהבי יגיע להישג עם הנבחרת יושב ראש התאחדות נורמלי שולח אותו למכור חמוצים
  5. הלוואי שיעיפו את בניון האפס הזה יושב ראש התאחדות עם ביצים שולח אותו הביתה ומחזיר את זהבי לנבחרת הזדמנות כזאת לעלות לא תחזור וגם חזן צריך לקבל סטירה על זה שהקיצוני הימני שלנו זה יחזקאל סבע,חלאילי ואפילו יוני ודוידה היו יכולים לשחק אבל במקום שישבו לסבע על הראש שיחזור משאירים את זה ככה
  6. האנשי גדר בנבחרת אוהדי מכבי שיושבים בשער 11 הגיוני מאוד
  7. מה זה החרא הזה שאני רואה למה אנחנו צריכים 3 שוערים וכמו שכתבו למעלה חיפה פותחת על מיליון זרים בתור שחקני שדה ואנחנו עם 4 בלחץ אשכרה להעביר עונה עם דן ביטון בתור 10 הוא עושה לנו בוזגלו ובנייחים האחרונים לא עובר את השחקן הראשון
  8. גיא מזרחי פחות טוב מאבישי כהן? ולמה לעזעזל אין פה מיליון דיווחים על מספרי 10 שבמומ עם מכבי אסור לנו להעביר עונה עם ביטון בתור 10
  9. גם כשכל אלה שנכשלו הוחלפו אנחנו לא רואים אותו דבר כמו ההנהלה איך הם לא רואים שחייב 10 בדחיפות דן ביטון על תקן קספר, פעם רואים ופעם לא
  10. לא יצא לי לראות את המשחק אבל נראה שלא פיספסתי משהו לא מובן לי למה ביטון פתח בקישור ולא גולסה/שחר אפילו הייתי מעלה את סאבו לקישור ונותן לביטון להיות בלם. לגבי דן ביטון צריך אותו רק ל 3-4 משחקים ראשונים שבהם הוא משחק.ֶ בשאר הזמן על גדר נעלם. נקווה שיבוא 10 שלא יפחד מהכדור וגם יעשה לחץ
  11. אני אשרוד גם אם יבוא רק 10 (כמובן בתנאי שההוא מפרטוגל באמת חתום) אבל במידה וגם סאבו יקבל אזרחות הייתי מחזיר אותו בחלק מהזמן לאגף ופותח עם לוקאסן ובלם זר חדש לידו במקביל לסאבו ומאסון
  12. אלופים! עכשיו תעזרו לנו לתת אזרחות לסאבו מה שההתאחדות לא יכולה לעשות אתם כן
  13. תמיד הייתי מגדולי האופטימים של הפורום השנים האחרונות שברו אותי לאט לאט אני שמח שיש את הניקוי הזה בסגל אבל לצערי אני לא חושב שיגיע יותר מזר אחד.
  14. מעדיף לקחת את ה800 אלף האלה ולהוסיף את זה לסכום שהצענו על חאגי אנחנו חייבים זרים
  15. כל הכבוד על ההתחשבות ישבתי אחרי המעבר שליד הגוש ושמעתי כמה פעמים אנשים שמבקשים שיזיזו את הדגל כי זה מסתיר להם(לא תמיד הייתה התייחסות אבל יפה שאתם חושבים על זה ולא עושים דווקא)
  16. אמרתי את זה לחברים ב 11 אתמול באותו רגע רק אני קלטתי את זה הבן אלף תפס את זהבי בחולצה ועדין זהבי הצליח להגיע לפני
  17. תקופה מחורבנת אני כל היום באתרי ספורט בודק אם יש כתבה על רכש או אפילו סתם שם לפחות עוד שבוע זה נגמר
  18. - מסכים לגבי שלושת הדברים הראשונים שלך. - לגבי יוני אני גם מתחרפן ממנו אבל לפחות בינתיים הוא רץ כמו מטורף להגנה. אנחנו חייבים זר לשם אבל בלי קשר אני חושב שיוני טוב רק בצד שמאל או בתור 10. - דן ביטון כבר משחק 3 ברציפות בגדר נעלם. היה שלב ששכחתי שהוא משחק. - אהבתי את הכניסה של שחר, כל הזמן בא לקבל כדור וניסה ללכת לעומק שזה שינוי מרענן. הייתי נותן לו לפתוח בתור 10. -לגבי מילסון והריצות ראש בקיר שכתבת . אני חושב שזה עניין של אימון בגלל שבמצבים האלה רביבו נתקע מאחור ואין שחקן שבא לקרוב לקבל כדור. אז צריך לעבוד בקטע הזה על תנועה כדי גם לפתוח לו נתיב מסירה וגם כדי שהשומרים שלו יצטרכו להתמקד בעוד מישהו (למשל שנה שעברה כל פעם הפרסי/סאבו פתחו לגלוך באגף או הצטרכו מאחור וגם זהבי עשה תנועה ואז ההגנות לא ידעו את מי לשמור.
  19. לא יודע מה התחיל את הבלאגן או מה היה הסיפור אבל כן ראו הרבה ידיים עפות באוויר
  20. מעדיף את עידו שחר מקום דן ביטון בתור 10 וחייב להגיד שמה שקרה בהתחלה ב 11 למטה מבאס עוד לא התחלנו את המשחק ליגה הראשון והשטויות האלה קורות
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.