Jump to content

tomer958

משתמשים רשומים
    10
  • Last visited

Everything posted by tomer958

1. צביקה המלך באמת בערוץ הספורט יש את הקטע באיכות יותר טובה איך הוא השתיק את החפרן הזה ואז הוא אומר לו אבל גם אלי אוחנה אומר לך מי ישמע אמרת לי אינשטיין עוד אדם מפגר גם ראיתי מה ששלחתם פה שמירי מתנצלת ואז אוחנה ואוואט יוצאים עלינו זין עליהם
  2. כשאמרתי שאני עצוב שהוא מגיע על חשבון מאסון ולא בנוסף אנשים פה יצאו עלי
  3. אני חושב שאחת הסיבות שההגנה שלנו נראית ככה היא גם בגלל הלחץ שמכבי עושים בחלק הקדמי זה משאיר ליריב יחסית שטחים. בלי קשר לזה שרביבו ואבישי לא מספיק טובים הגנתית דווקא חשבתי שהצוות הזר כן ישים לב לדברים האלה ויעבוד על זה איתם. ואני שומע את הפודקאסט של וואן ואורן קדוש צודק רביבו לא שומר את הרגל החזקה של היריב וזה מחרפן אותי כנ״ל לגבי המצבים הנייחים שלנו איך הגענו למצב שזה כמו לתת כדור ליריבה למה גבי מרים משמאל וביטון מימין ולא הפוך וגם מה הבעיה לעבוד על תרגילים בקרנות
  4. החילופים אתמול לא היו מובנים פרץ ואבישי היה נראים זוועה והיו חייבים לצאת לפני יוריס לצערי כולנו ראינו שהספסל שלנו פחות נותן תרומה ועכשיו זה מה שקורה חייבים להביא שחקן הגנה כי שם הבעיה יותר קשה וללחוץ על שר הפנים הזין הזה שיאזרח את סאבו וככה נוכל להביא עוד זר
  5. באיזה קטע יש פה כאלה שמאשימים את זהבי שהגיב לאוהדים. זה אותם אנשים שעושים צרות במשך שנים ביציע לפחות 7-8 חברה שם קיללו אותו כולל כאלה שניסו להיכנס מתחת לרשתות זה לא הספיק ואז ביציע מהיציע קיללו כמובן את כולנו שאנחנו סמרטוטים וכו וכו ואז לסיום אחד שם רצה לעלות ליציע בגלל כאלה שהחזירו לו במילים ואז לא יודע מה היה הגבר הזה שפשוט גרם לו לצאת החוצה ולא נתן לו לעשות בלאגן ביציע
  6. באמת שאני רוצה לדבר על המשחק אבל מה שקרה בסוף עם אנשים ספציפיים וזהבי פשוט מצליח לעלות על המשחק הנוראי שהיינו בו. באיזה קטע הם מקללים את זהבי ואז את כל השאר היציע
  7. צריך לפני כל משחק לדעת השם של האישה/אמא שלו ולהתחיל מזה
  8. וואלה הייתי בטוח שזה פחות אחוזים.
  9. למה חיפה קיבלו 1400 כרטיסים זה נשמע המון ביחס לכמות של מה שמותר לנו להכניס לא?
  10. פאנל מעניין את הביצה שדר פרשן שופט בטוטאל יוצא לך דקה וחצי מה יש לי לקלל את אבוקסיס הפדופיל והמלצר במשחק שלא קשור אליהם. את טועמה אחרי המלחמה הזאת לא אקלל יותר
  11. לפני שנים כבר כתבתי שצריך לקלל את השופטים באופן אישי כל משחק כולל שדרים ופרשנים חלק פה כתבו לי אנחנו מכבי ולא מתעסקים באחרים והנה השנה זה כבר עובר כל גבול (ולצערי כל שנה אנחנו אומרים את זה)
  12. משהו ששמתי לב אליו היום גם יוריס וגם גבי לא מפסיקים לסרוק את המגרש כל פעם שהם באים לקבל את הכדור הם מסתכלים לראות מה המצב במגרש לא סתם הם תמיד מוכנים ללחץ
  13. אז סתם חיכיתי להיות וואלה יש כמה משחקים שאני אומר לא משנה מי עולה אפשר להתמודד מולה
  14. הרבה זמן רציתי להיכנס לפורום לראות אם דיברו עליו אבל לא מצאתי כוחות נפשיים לזה אין סיכוי בחיים יותר שאשיר לו מחבל אחרי מה שהיה יש הרבה יותר שרמוטות שאני מעדיף לקלל אותם מאשר אותו. מבחיניתי כל מי שלא הראה הזדהות עם ישראל הוא אויב ולא אפסיק לקלל אותו לעולם עזבו שהמלחמה הזאת פגעה בי באופן אישי כן בן דודה שלי נהרג בעת לחימה בכפר עזה אין כמעט אדם במדינה שלא מכיר מישהו שנרצח
  15. עוד דרבי אחד וזהו. מזל שאין יותר סיבוב שלישי ואנחנו לא בפלייאוף העליון ————- די נו נמאס לי מהדבר החרא הזה שנקרא לאהוד הפועל ————- לכל האפסים האלו שהפכו והופכים את הפועל לבדיחה שהיא כרגע מגיע עונש קשה , אשכרה אנחנו מתחננים לתיקון מול מכבי כאילו מדובר בברצלונה מינימום אין מדור בגיהינום שיכול להכיל את החלאות האלו והניסנובים בראש הרשימה בגאון —————- העיקר רצו לא לשחרר ולהחתים כדי להשיג את המענק של שלושה מיליון והרווחנו את אזוגי ואת המנופף והמשוטט הלאומי אני חושש שלא אזכה לראות ניצחון בדרבי עוד בחיי ואני עדיין לא בעשור השלישי , לפחות יש כדורסל —————— מה שהולך לבוא עכשיו שבר אותי מצחוק נערות ליווי באדום. ————————— אני מבין שהשחקנים התחילו לעבור במחלקת המדיה, צלמים אחד אחד
  16. נכנסתי לשם את האמת מאכזב רצח בעיקר דיברו על זה שיש דין להם ודין לשאר ושהפועל סמרטוטים אולי יש פורום אחר שאני לא מכיר
  17. אם יש גם ציטוטים מחיפה תוך כדי המשחק זה בכלל יהיה טוב
  18. לא נרגע עדין מהפנדל קירח בן זונה גם באופ״א קירחים היו מזיינים אותנו וגם פה יכל להיות דרבי היסטורי איפה העיתונים שיכתבו משהו על זה
  19. אני באמת לא מבין איך הגענו למצב שהם אפילו לא מסתירים את זה. אשכרה השונאי מכבי בשידור צרחו שיש בוודאות פנדל ובכל הילוך חוזר רואים איך קוצרים את פרץ והקריח הבן זונה המכוער הזה לא שורק אבל מי הבן שרמוטה בואר שהלך לישון
  20. שום תועלת לא היה בזה היה עדיף להדליק את זה בסוף המשחק (ועוד אחרי שהבטיחו להנהלה) החרא הזה הרס את כל המומנטום שהיינו בו פשוט טיפשות
  21. כאשר היו דיבורים על מגן ימין חוץ ממאסון היה גם דיבור על שחקן כלשהו בשם ורה נראה לי אולי אם מאסון באמת לא ירשים ינסו שנה הבאה שוב להביא את ורה או איך שלא קוראים לו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.