Jump to content

tomer958

משתמשים רשומים
    10
  • Last visited

Everything posted by tomer958

1. גם אחי ברור זה אחד השערים! פשוט כתבת עד באזל וגם אחרי המשחק הזה היו לו עוד שערים כאלה
  2. אני עדין מקווה לראות הודעה שבה כל העסקה התפוצצה וזהבי נשאר
  3. והשער מול ביתר ומול סכנין.... כל עונה הוא נותן כמה כאלה
  4. כל משחק לפחות 3-4 שחקנים שומרים עליו ולא זזים ממנו. כל אוהד של קבוצה יריבה רק מאחל לו להיפצע.
  5. מה הולך בפורומים של שאר הליגה? התחילו החגיגות על העזיבה של זהבי?
  6. למה לעשות דווקא? גם אתה וגם ג'ק רושמים פה תגובות שנאה וציניות. הבנאדם נתן לך פה 3 עונות וקצת מהמטורפות שראית. נתן לך אינספור רגעים של אושר ושמחה. כל הליגה פחדה ממך(בעיקר בגללו)
  7. וואו זה פשוט הזוי. אם אני לא טועה קראתי לא מזמן שהציעו לרוני חוזה גם באיזה ליגה מוזרה בתמורה לסכום מפגר של כמה מאות מיליונים.
  8. חחחחחחחחחחחחחחחח הרגת אותי מצחוק תכלס אם הוא באמת עובר (אני מסרב להאמין עד שאני רואה ברשמי ובעיני זה האבדה הכי גדולה שיש חוץ מלאבד את מיץ) צריך להוציא מהם כמה שיותר לא משנה כמה הם יתנו עליו אני ארגיש שהוא שווה יותר מזה.
  9. עומר ימלך נשבע שריגשת כתבת מה שכל אחד מאיתנו חושב הלוואי שהוא באמת קרא את זה כמו שסוויר אמר
  10. מה אתם מבלבלים במוח על למכור את זהבי משאיר אותו גם עד גיל 40 והוא שווה כל שקל שהוא מקבל. זה השובר שיוויון הכי גדול שיש פה.(ושהיה פה) חוץ ממנו ואולי מעוג 2-3 שחקנים המשכורת שיש במכבי לא תואמים את המציאות אני מחכה כבר שיגמרו כל החוזים של השודדים ונתחיל לתת חוזים כמו שצריך
  11. יש לנו לא מעט אוהדים שלא סבלו את ראדי בעונה האחרונה שלנו אבל בעיני הקישור איתו עם אלברמן וזהבי היה הכי טוב שראיתי
  12. אני לא אומר שגורדי תמיד צודק אבל אני בטוח שעם סגל מלא ההיינו לוקחים פה דאבל בן הרוש איגבור ועוד היו פצועים רוב העונה סה וראדוניץ גם
  13. לא יודע מה איתךאני כבר לא מצפה מהחברה בשער 2 לעודד משאר היציעים כן בוא מתחיל בזה שיציע העידוד יתפקד כמו שצריך אחרי זה נמשיך
  14. אחי תאמין לי שגם אני מתגעגע לתפארות ואני לא מקורב לשם צד ולא באמת יודע מה הולך.אבל תסכים איתי שלא ייתכן שכבר 2 עונות יש את הבלאגן הזה.
  15. הקדמת אותי. נכון שלא צריך להצטרף אבל אפשר לעשות משהו ביחד עם ההנהלה ולהעביר אנשים שרוצים לעודד לשער העידוד בנתניה(הכוונה שמכל השערים כל אדם שיפנה לאירגון/להנהלה של מכבי יוכל לקנות מנוי ליציע עידוד.נכון שיש פה את הקטע הכספי אבל אני בטוח שאם באמת ההנהלה תרצה יהיה אפשר להגיע להסדר מסוים.)
  16. לא מסרב ולא כלום.המועדון שלך חוטף מזה קנסות ועונשים בעיני זה חבל ולא יודע מה איתך אבל בעיני הקהל הרחב שרואה את הפירו זה רק מוריד לו את החשק לעודד.(שוב לא אומר שפירו זה לא מטריף והכל אבל מה לעשות שעכשיו יש על זה יותר ענישה אז צריך להתאים את עצמנו לזה) תסתכל מה כתבתי למעלה זה עונה על החלק הראשון של ההודעה שלך.וגם אם זה בא כנגד המועדון האם בעינך זה סיבה להדליק את הפירו?
  17. לבחור שכתב שהוא רוצה הרבה פירו. זה לא תורם. עדיף שהיה קודם תפאורה דגלים,עידוד כמו שצריך ושכולם יבואו בצהוב
  18. כי לא משקיעים בזה (לא המאמנים לא הבית ספר ולא משרד הספורט)
  19. עזבו רק את המוטיבציה של הילדים גם המערכת עצמה לא משקיעה בזה. שעתיים ספורט בשבוע בבית הספר זה כלום ושום דבר.בכיף יכולים להוסיף עוד שעתיים וככה תהיה יותר חשיפה. וגם רוב המורים נותנים כדור ומאז לא רואים אותם. מעט מאוד מורים באמת עובדים איתך על דברים שמעבר (אצלי ביסודי המורה לימד איך לרוץ נכון וזה משהו שמשמש אותי עד היום ובתיכון המורה תמיד היה עושה איתנו אימונים שעובדים על כל מיני דברים כמו כוח מתפרץ ומהירות מחשבה אבל אין הרבה כאלה) . בעיני השינוי קודם צריך לבוא בדברים האלה
  20. זהבי גבר על בן חיים קורע אותי מצחוק איך הוא מתעלל שם. (קטע שרוב שחקני הפועל לשעבר היו ביחד לרוב וששחקני מכבי כמו טיבי ובן הרוש לא היו עם זהבי ובן חיים) שכטר נראה דווקא אחלה בנאדם. ולגבי בוזגלו וואלה אני מעדיף שחקן כמוהו שחושב שהוא הכי טוב ושמאמין בעצמו שהוא יכול לעזור מאשר שחקן שלא מאמין בעצמו למול השחקנים האירופיים
  21. כל אלה שרוצים שנביא עוד זר ברמה של ראיקו רוב הסיכויים שיוקאנוביץ היה זה שהביא אותו כך שרוב הסיכויים שבלעדיו הוא לא היה בא וקשה להנחית זרים כאלה פה. לגבי עזרא,אני מעדיף את אצילי עליו בהרבה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.