Jump to content

tomer958

משתמשים רשומים
  • Content Count

10
  • Last visited

2 Followers

About tomer958

Recent Profile Visitors

387 profile views
  1. איי אם גראלדש לא היה מוצא קבוצה בטוח היינו מחתימים אותו. חייבים בלם מגן ימני שחקן קו וחלוץ בפועל אני מאמין שיגיעו רק 2 זרים
  2. שלא יקרה מקרה גראלדש(רק לחשוב מה היה קורה אם היה נשאר) להחתים מעכשיו עד סוף הקריירה.
  3. הייתי שמח אם במכבי היו מספרים מדוע לא החתמנו את גראלדש כשהייתה לנו אופציה(שוחרר בחינם) זה פשוט פספוס ענק. הוא זר שלפחות 2 רמות מעל מה שיש בארץ. לגבי כל עניין הרכש שאתם מדברים תאמת שלמנספורד הייתה עין מצוינת בקטע הזה. כל זר שהיה לנו בזמן איתו היה מעל הליגה.
  4. זה בסדר שאנשים לא יסכימו עם ההרכבים שדוניס עולה (בכל זאת פורום עם ריבוי דעות). אבל הסגירות של שחקני ההגנה שלנו זה פשוט ביזיון. אני מת לדעת למה לא ניסינו בכל זאת להביא את גראלדש לפני שחתם בקפריסין
  5. דוניס לא נקי מאשמה ייני עם כל האהבה אליו לא צריך לפתוח במכבי. דוידזאדה וביטון כנל(חבל שברגע שראינו שגארלדש לא רצוי בקבוצה שלו לא ניסינו להשתחרר מביטון ולהביא אותו בכל הכוח.) מסכים עם מה שאמרו פה מעלי דוניס קיבל קבוצה בלי 3-5 שחקני הרכב שהיו חלק ממשחק ההגנה והלחץ המטורף שלנו שנה שערה. נראה שהוא עדין מנסה ללמוד את הקבוצה,נקווה שזה לא יפגע בנו יותר מידי.
  6. אני מעריך את מה שנאתכו עשה בחול אבל בנבחרת הוא פשוט זוועה. אין לי מושג למה אבל פשוט עדיף שהוא לא ישחק(הייתי מעדיף שעילי ישחק וזה גם לפני שהוא הבקיע) לגבי ההגנה טאווטחה פשוט זוועה באמת עדיף שיוני יפתח (הוא גם מורגל לעשות לחץ בגלל שאיביץ היה מחייב וגם הוא עדיף התקפית). לגבי דאבור באמת הוא לא בכושר וצריך לתת לוייסמן לפתוח. ומשהו אחרון לגבי המשחק שלנו בכללי. אין שחקן אחד שפתח שיודע לתת מסירה מפתיעה לשחקני ההתקפה שלנו(סטייל מה שמיכה עושה וגם בוזגלו ואצילי אפילו) איך מצפים שנעשה משהו ככה (תודה לאל שיש את סולמון שעוד מרווח את המשחק עם דריבלים)
  7. לא ראינו מספיק את אלמוג כדי לדעת. בינתיים הוא בעיקר הולך ראש בקיר.
  8. אני באמת מכבד את מה שנאתכו עשה באירופה באמת, כל הכבוד לו. אבל בנבחרת הוא כל כך גרוע שכמעט בכל מסירה שלו אני יודע שיהיה איבוד כדור. טוואטחה גם זוועת עולם. באמת שעדיף אפילו שיוני יפתח על הקו שם כי במילא המגנים שלנו אמורים לתקוף. סולמון היה מצוין היום והלוואי שיהיה לנו עוד שחקן אחד כמוהו כי זה יעזור לנו לרווח את המשחק:
  9. בלקמן מתחילת השנה בועט את הפנדלים כך שמובן למה רצו לתת לו גם עכשיו. כל מה שקרה לפני הבעיטה מיותר מאוד. בעיני המערך היה די מוזר כי ידוע שיבואו לעשות מולנו בונקר ולפתוח רק עם שחקן אגף אחד הורג לנו את המשחק.(מול קבוצות באירופה זה יותר סבבה). ובכל מקרה ההגנה שלנו פשוט לא תפקדה היום היו המון חורים שלא היו קורים שנה שעברה(איבדנו 2 שחקנים חשובים שעשו סגירות מעולות ועם כל הכבוד לייני וביטון/קנדיל הם לא באותה רמה הגנתית כמו שהיינו רגילים. וגם את האמת הגולים של פתח תקווה זה בעיטות שנכנסות פעם ב.
  10. עושים תהלוכה עד לבית עם שירת רקדי
  11. ואחר כך לא מבינים למה אנחנו לא מגיעים לשום הישג עם הנבחרת. אם שחקן רק היה מאז לתת פרצוף לאיביץ הוא היה מת
  12. מקווה שיוכל מתישהו לחזור למכבי. הוא אחד השחקנים שהכי אהבתי אצלנו(היה משחק בחיפה מול נתניה בעונה הראשונה שלו אצלנו לפי דעתי כשהתחלנו לשיר לו והוא פשוט היה נראה בטירוף יותר מאיתנו לנצח את המשחק והתחיל לתופף על השלטים). אבל עדין עם כל האהבה כלפיו וכלפי דור מה שמיץ אומר קדוש
  13. אוהדי חיפה שאני פוגש כן קוראים לעצמם מכביסטים ועוד משהו לגבי חיפה, עוואד אמור לחתום (או כבר חתם) על חוזה חדש בחיפה בגלל שהוא הבין שאמרת הוא ישב שנה בחוץ. אם זה היה אצלנו כבר היו מדברים על זה שצריך לפנות להאג
  14. אני קונה מעכשיו ל 200 שנים הבאות בלם עם אותה יכולת התקפית והגנתית כמו שלו. מבאס מאוד שרק אצלנו שחקנים עוזבים כי לאישה שלהם לא כיף בארץ ובמקומות אחרים הם נשארים. אני מקווה שנצליח למצוא מישהו שמתקרב לרמה שלו (בוא נודה באמת בלמים כמוהו לא מגיעים לארץ)
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.