Jump to content

הדאבל ה8

משתמשים רשומים
    3
Everything posted by הדאבל ה8

1. אסור לשחרר את פריצה הזר שישוחרר שיהיה מהקישור האחורי. ואם רוצים לשחרר חלוץ אז את בן בסט או בדש
  2. איזי הבטיח להוריד את האיתוראן מהרכבים
  3. בכוונה שמו לנו דרבי בשבוע הבא להוריד לנו נקודות. הם ידעו טוב מאוד שבמחזור ה-19 נעלה שוב למקום הראשון
  4. אותי יותר מדאיג אם קש יצאו מהמאבק במחזורים הבאים אנחנו בליגת פח בוזי וברדה מליקסון בבש שכטר עטר בחיפה הכל אחיזת עיניים כתה רואה את כל המשחקים זה ליגה לאומית
  5. אני חושב לפני שנתיים אלי כהן התנה לבית״ר משחק ראשון פגש את מכבי משחק בונקר מה שנקרא ״טקטי״ 0-0 מעצבן בסיום.
  6. אם יהיו באפליקציה שידורים של מכבי יהיה שווה לעשות
  7. כבר שנים מדברים על אותם שחקנים שכטר עטר טוטו דמארי אשכרה לא התקדם פה הכדורגל אלו שחקנים בגיל 27/8 שום דבר חדש.
  8. נו אז? ומועמד לכנסת ולשר הספורט נותן עדות אופי לפעיל חיזבאלה.
  9. אחרי אשדוד הודעה ברישמי על החתמה יום ראשון עם ג׳ורדי והחולצה בשלישי דקות ראשונות לשניהם בגביע(אחד מהם כובש) דרבי בשני כבר מפרקים 5-0. זה בערך מה שהיה לפני שנתיים.
  10. עכשיו אני נזכר במגן הפורטוגלי אני חושב מיגל שמכבי הביאה את השיחרור שלו חצי שעה אחרי סגירת חלון ההעברות בינואר לפני שנתיים. פיספוס היסטורי.
  11. אני חושב ג׳ורדי חתם עם איזי ואלונה הסכם אי התחמשות בשלושת המובילות
  12. חלק מהרווחים הולכים לשחקן? לומר האם יש מצב שזה שיקול אם להישאר בארץ שזה תוספת על החוזה או לעבור לחול. זהבי למשל אם כן זה רעיון אדיר
  13. "] רק לחזק את דברי אמרו שאחרי שזהבי ופריצה באו הוא נעלם יש מצב שעם יצחקי לידו זה אחרת
  14. בדיוק כשיצחקי חוזר וגם עטר חוזר לליגת העל אני חשבתי שעדיף להביא את טוטו או חלוץ אחר ואז נזכרתי בעטר ויצחקי משחקים יחד 2 זכורים לי במיוחד המשחק שהם פירקו את סכנין בעקבים ובישלו אחד לשני והדרבי שיצחקי מוסר לעטר רץ עטר מגביה לראש שלו ונגיחה בום! לרשת. ואתה אומר מה 4 עונות כל פעם כשזה בא השני עוזב נפצע. אולי בכל זאת צריך את עטר כשהם ביחד הם משחקים כמו מכונה
  15. לצערי לא ראיתי את המשחק. שאני אבין הוא רץ עבר שחקנים ועשה טריקים כמו פעם או שרק הסיום היה טוב מול שוער והגנה ליגה ג?
  16. אוקיי.לסיכום אני רוצה קבוצה קטנה שמעניין ללכת למגרש שלה ולראות דברים אחרים נמאס מקבוצות ליגת על אז אונלי מכבי חיפה הפועל ושיכון המזרח בעדיפות לחיפה.שיכון המזרח קשה מידי
  17. יופי.אפשר יהיה להוציא מהם 4 מיליון אירו בכיף
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.