Jump to content

הדאבל ה8

משתמשים רשומים
 • Content Count

  3
 • Joined

About הדאבל ה8

 • Birthday 05/03/1993

Recent Profile Visitors

422 profile views
 1. אני מאוד בעד ובן גביר? תבדוק למה חיילי צהל בקרבי חולים עליו, למי נראה לך אכפת מהוראות פתיחה באש והביזיון של חיילים שחוטפים אבנים ולא יכולים להגיב. התמונה של המחבל היהודי בסלון רעה מאוד אבל תמר זנדברג כבר ביקרה בקבר של ערפת ואף אחד בתקשורת לא מזכיר לה את זה. חוץ מזה זה מחיר החרם על חצי מהציבור.. מפלגה עם 6 מנדטים אמורה להכנס ולהשפיע עם השקפת עולם שלה ולא לקבוע מי -לא- יהיה ראש ממשלה (הרי להכתיר את לפיד הם לא יכולים גם אם רוצים) שהבוחרים שלהם אחר כך לא יבכו שלהם אין ייצוג בממשלה
 2. ביידן זה בכלל דוגמא לתעמולה של התקשורת מכרו בן אדם שהתחבא כל הקמפיין, לא מתפקד בכלל קוגנטיבית ואני לא אתפלא אם הסיבה שהוא לא דיבר עם ביבי חודש זה כי הוא לא כשיר לחלוטין, המעצמה הגדולה בעולם בשפל אמיתי. בלי לדבר על ההשתקה של הסיפור של האנטר ביידן שהוא פדופיל. והקשרים שלו ושל ג'ו עם סין שמזרימה מאות מיליונים לחשבון הבנק שלו, להזכירכם סין אחת מ2-3 האויבות הגדולות והרציניות של ארצות הברית. גם עכשיו התקשורת מסתירה את המצב של ביידן כי היא מתייחסת לאזרחים כאל עדר שצריך לשחק לו בתודעה. אני מקווה מאוד לראות אותם עצובים הערב.
 3. כמה שנאה, ואולי פילוג ושנאה זה אתם. בכל מצב קח לך סטיקר, אז ההסתה היתה נגד בגין הממלכתי
 4. קודם כל כשאומרים סחטנות הרבה אנשים מבינים שמדובר במלאא כסף שהחרדים לוקחים, וזה סיבה מספיק טובה לדייק את הדברים. אבל אם תקח את תקציב הישיבות ותחלק אותו למיליון איש שזה בערך מספר האוכלוסיה תראה שזה סכום זעום תוסיף כמה שקלים למשרד דת ועכשיו תשווה כמה כסף המדינה משקיע בחילוני ממוצע, זה לא בר השוואה משרד הספורט התרבות שזה גם מאות מילוינים או יותר שכמעט לא מופנה למגזר החרדי. לצורך העיניין הורים לילד בבית ספר חרדי משלמים עבורו 500-700! שכר לימוד חודשי, לא ידוע לי שהורה חילוני משלם משהו, תתקן אותי.
 5. איזה קטע אתמול כתבתי על זה שתקציב הישיבות דומה לתקציב כאן 11 והיום אני רואה את זה בפוסט של מישהו שהיה מעורב בכמה קמפיינים על כספי המיסים, לא איזה חרדי. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1086860998484131&id=100014807225880 "עושקים את הקופה הציבורית".
 6. תקציב התאגיד קרוב מאוד לתקציב הישיבות, לחרדים יש הרבה מה ללמוד, במקום להיקרא סחטנים אתה יכול לקבל ללכלך על החרדים לפלג, ולקבל בעצמך משכורת שמנה על זה. רק להקים ערוץ תקשורת זה הרי הגיוני שמדינה משלמת משכורות במקצועות שונים.
 7. https://nizarstream.com/live/2503/Qarabag-vs-Maccabi-Tel-Aviv שידור באנגלית
 8. מושאל להפועל חיפה לא מקבל דקות אולי גם לא בסגל
 9. יוני ואלמוג לא יקרה בחיים, למעשה אפילו אחד מהם בספק, דוניס מייבש אותם אולי בגלל קיום הוראות טקטיות.
 10. שכטר פסיץ אלמוג ויוני על הספסל. גררו חלוץ יחיד בהרכב, מדהים.
 11. או שעלו ראיות על אלקליען שהוא לא היה מחבל אבל ניצן החליט לקבור את זה כי טובת המדינה עכשיו זה תיקי נתניהו וזה יפגע באלשיך. וזה תחקיר מאתמול של יואב יצחק הסתרת מחקרי התקשורת בהוראת פרקליט המדינה שי ניצן מהקצין הבודק נועדה למנוע מבוכה מדנינו וצעדים פליליים נגדו בהמשך בגין עבירות פליליות מחמת יחסיו האישיים הפסולים עם הקצינה צ' הוראת ניצן לגלות לדנינו בטרם חקירתו כי בידי מח"ש תיעוד שיחתו עם צ' בפגישה אישית שקיימו נועדה למנוע ממנו להיכשל בעדות שקר במסגרת חקירתו כעד בפרשת ריטמן היועמ"ש מנדלבליט נמנע מחקירה פלילית הנציב דוד רוזן בודק פרשה זו https://www.news1.co.il/Archive/002-D-144
 12. שי ניצן שיבש כל כך הרבה חקירות, העלים חומרים ותפר תיקים, זו שחיתות, כיף לראות אותך מגן על שחיתות. יש 3 מיליון שאין להם אמון בפרקליטות, ועוד 3 מיליון שבסדר עם זה כי זה נוח להם פוליטית. תראו מה קורה בארצות הברית שפתאום הדמוקרטים רוצים חוקים נגד בית המשפט העליון כי פתאום יש רוב ימני אצל השופטים, יום יבוא ואתה גם תרצה את זה אצלנו.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.