Jump to content

קפה בשניים

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1 Follower

1. אני ועוד חבר מנסים לארגן הסעה ממודיעין במיני בוס אם מישהו מעוניין שיפנה בפרטי
  2. אם אני לא טועה אחי אז מוכרים רק מנויים
  3. אין מילים סעמק אף פעם לא שמחתי ככה תודה לך מכבי
  4. אם אין לך משהו מועיל להגיד אז אל תגיד מה כואב לך לשים קישור?
  5. דחוף למישהו יש שידור לטלפון?
  6. שחקן מצויין מקווה שישחק באמצע בעיטה נהדרת ברגל שמאל
  7. מילה על הקהל שלהם? אם אני זוכר טוב יש להם קהל מפחיד יודע שזה לא אחי קשור... הכי
  8. מילה על הקהל שלהם? אם אני זוכר טוב יש להם קהל מפחיד יודע שזה לא אחי קשור...
  9. טוטו קל חלוץ מוכח עם מספרים לדאבור יהיה קשה עם הפיזיות באירופה טוטו 9 אמיתי
  10. סתם ילד זין שימצאו מי שישלם ושיזדיין כבר ממכבי
  11. אולי הלילה אני ואת סתם נרקוד ונצחק נשתולל עד הבוקר אולי הלילה אני ואת רק אני ואת סתם אני ואת בשעה שכולם ישנים מנסה להבין מה קורה לי הלילה מחפש למצוא לי סימנים אולי את ההיא או סימן מלמעלה וזורם וזורם וזורם עד שיקח אותי הזמן שלאן יקח ונושם והוזה והולך האם אליך זה מושך אותי עד לכאן אולי הלילה אני ואת סתם נרקוד ונצחק נשתולל עד הבוקר אולי הלילה אני ואת רק אני ואת סתם אני ואת אולי הלילה אני ואת סתם נרקוד ונצחק נשתולל עד הבוקר אולי הלילה אני ואת רק אני ואת סתם אני ואת באחד המשחקים לפני חודש שמעתי שאין שיר לבן בסט אם כן תתקנו אותי אבל יש לי הצעה לשיר שרים תהתחלה רגיל ואז בפזמון ויאללה עדן בן בסט עדן בן בסט ואז ככה http://shironet.mako.co.il/artist?type=lyrics&lang=1&prfid=3787&wrkid=33922
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.