Jump to content

elbanana

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by elbanana

1. העניין הוא שעל הפרק לא מונח למכור את יובא ולא להביא אף אחד במקום.. הכוונה היא להביא במקום קיצוני שיתן לך מספרים והרבה, גם אם זהבי פצוע חס וחלילה. אם אני מחזיק זר ברמה הזאת אני רוצה אותו על המגרש כל הזמן ולא כגיבוי. לשתי הקבוצות מעליך בטבלה עונה שעברה לא היה חלוץ אחד ברמה של זהבי או יובא (לדעתי לפחות) והם הסתדרו יותר טוב מאיתנו
  2. נקודה למחשבה: קבוצה מישראל שיחקה ב+30 מעלות חום מול קבוצה מאנגליה שהיתה חלשה למרבה ההפתעה, מול הקבוצה מאפריקה באותו מזג אוויר הפסדנו.. (וכן ההרכב היום גם היה חזק יותר) רשמים: לא חושב שאנשים "מטנפים" על יונתן, חושב שהוא אוברייטד מאז ומעולם, למעט 3-4 משחקים הוא פגע בשטף המשחק בכל משחק שאני ראיתי אותו משחק. הוא לא באמת ווינגר. כן יש לו (היתה לו לפחות) סיומת ברמה גבוהה אבל זה בדר"כ בא על חשבון זה שהוא לא רץ ושומר אוויר. בהתבסס על ה3-4 משחקים ההם יש לו פוטנציאל תיאורטי לעשות סוויץ' אבל זה כרוך במהפך תפיסתי ומנטלי שיוצא דופן לעבור אותו בגיל כזה. אפשרות אחרת היא למקד אותו בעמדה קצת יותר קידמית ולתת לו לחפף בריצה אבל זה מתאים לקבוצות קטנות או לשחקנים שהם 7 רמות מעל הליגה והוא ממש לא. מאסון נראה חלוד ומבולבל ואיזה 3 קילו מיותרים אפילו אבל זה הגיוני לשחקן הגנה במשחק ראשון בקבוצה חדשה, מילסון נראה כמו השחקן אגף הראוי הראשון בקבוצה מאז אצילי וצ'יקו. אם הוא פורץ ככה הגנה אנגלית..... רק שיהיה יציב... אובריים היה 3 רמות מעל הרמה שלו אבל עדיין לא הייתי יוצא מגדרי, גם פה יציבות זה שם המשחק, כנ"ל לגבי פארפה (שנוטה להתעלות כשמועדונים גדולים צופים בו), דוגמא הפוכה היום היתה דן ביטון. הצעירים שנכנסו הכניסו חיים. מסקנה כללית שחוזרת: תן לי פחות יונתן ואלמוג וביטון ושחקנים שהיו כשרונות צעירים בשנת 2017 או אחורה שאני צריך לקוות כמו איזה אישה מוכה שאולי סוף סוף ישתנו ויעשו סוויץ' ויותר ילדים מוכשרים עם חלומות ושאיפות בשמיים, הדור החדש מוכיח די בעקביות שהוא עשוי מחומר יותר טוב
  3. זה בדיוק מה שרשמתי - שמה שאנחנו יודעים כבר הרבה זמן לא השתנה, ושאם למישהו יש ציפייה שצוות אימון חדש יעשו מהלימון הקיים איזו לימונדה חדשה ומיוחדת אז זה לא ריאלי
  4. קח את הרשימה שלך ותוסיף לה את גולסה ופיבן כשגם על יונתן, גלזר וקניקובסקי יש כוכבית בעיניי. השחקנים האלו מזכירים לי את הבגדים שיש לך ואתה לא באמת רוצה ללבוש אף פעם, אבל אתה לא זורק כי הם לא קרועים או מוכתמים ואולי מתישהו נשתמש. כשיש לך 2-3 כאלה זה בסדר, כשכל הבגדים שלך כאלה אז כנראה שהגיע הזמן להעביר אותם הלאה ולצאת סוף סוף לקניות
  5. מסכים. הכוונה שלי היתה מסקנות פרסונליות לגבי צוות האימון החדש או שחקנים חדשים. המסקנות הפרסונליות שלך לגבי הסגל הקיים זה מה שהתכוונתי כשרשמתי על השומן העודף בסגל והחוסר תכלית בהתקפה ושאף מאמן לא ישנה את זה אם הוא לא יקבל שחקנים.
  6. נכון שזה רק משחק אימון אבל אפשר להסיק ממנו מסקנות מקצועיות במידה מסוימת, הן פשוט לא יכולות להיות חותכות או פרסונליות, במיוחד כשמדובר בשחקנים/אנשי מקצוע חדשים. המסקנה שלי היא שבסגל הנוכחי שלא השתנה כמעט הקישור/התקפה מלאים שומן ואימפוטנטים ומסורבלים כשזה מגיע לתכלס ומסתמכים על זהבי/יובאנוביץ'. אף מאמן לא יוכל לשנות את זה אם הוא לא יקבל שחקנים. ווינגר אחד לא מספיק, צריך עוד אחד לאגף השני והם צריכים מחליפים, וגם מישהו לאמצע לא היה מזיק
  7. נראה כמו כישרון ברמה של מעל הליגה השאלה היא איפה הוא במדד היציבות וההשקעה בסולם שבין קובאס לוואקמה
  8. רק אני חושב שמצב האגפים בשנתיים האחרונות זאת הרמה הגבוהה ביותר של קטסטרופה ואנחנו צריכים לשם לפחות 3 אם לא 4 שחקנים? הדבר שהכי הדאיג אותי במסיבת עיתונאים של קין זה שהוא אמר שהוא יתאים את המערך לשחקנים שיהיו לו בקבוצה
  9. בוא נהיה אמיתיים.. זה לא היה דרמטי.. היה ברור שהם לוקחים ואנחנו לא באמת היינו בכיוון. וזה בעונה שהם היו באלופות ואנחנו לא שיחקנו באירופה. נראנו כמו חרא בפליאוף וגם לפני, המאמן חלש וחסרים לדעתי לפחות 4-5 שחקנים טובים, כשאצלנו כל רכש זה יציאת מצרים ובדרכ לא לעמדה שצריך. אצלם יש ניהול זריז ומתפקד ואצלנו הזנחה ואימפוטנציה ולכן כבר באמצע יוני אני מאמין שאם זה ממשיך בקו המוכר הזה כנראה שהם יקחו ואולי רק ב"ש תפריע להם. הסגל שלהם חטף זעזוע? אני לא אתפלא אם גם שלנו יחטוף וזה יהיה מאוחר מידי להגיב בטח בסטנדרט מהירות התגובה שלנו
  10. אתה לא מחדש כלום ולא מבין כנראה את הפואנטה שבהודעה. לפני האלופות הם איבדו את הבלם הסרבי ותוך יומיים הספיקו לאזרח שחקן ולהביא שני בלמים פצצה. לך אין שחקן אגף אחד בסגל כבר שנתיים וחצי בערך. נקווה שיגיע מישהו מתישהו. שם יש תנועה, תגובתיות, חיים. ברור שאפשר לעשות את המינימום בעצלתיים, להסתמך על הסגל השחוק שבנוי עקום והמאמן שאסיר תודה שהוא פה ובטח לא יבוא בדרישות ולקוות שיתפקשש לאחרים ונזכה במשהו מההפקר. אין בזה חידוש.
  11. כנראה שהם יקחו. אולי ב"ש יפריעו להם. יש שם מערכת מתפקדת, הם מביאים במהירות שחקנים במקום אלה שהלכו ויתחילו להתאמן ביחד מוקדם, וברור שכשדברים יצוצו או לא יעבדו אז יהיו תגובות מהירות וחדות. אנחנו מתחילים עם קבוצה שמלכתחילה ידוע שלא מתפקדת ובנויה עקום ואין תגובה. הכל איטי ורקוב ומטומטם
  12. ולגבי מנויים - לדעתי כל התנהלות הרכש העלובה של רכישת שמות מוכרים ו"מפוצצים" במקום סקאוטינג מינימלי ושחקנים בעמדות שאנחנו אשכרה צריכים מראה שהלך הרוח הוא לשבור את שיאי המנויים על חשבון השיקולים המקצועיים. המטרה היא לבוא לבוס בקנדה ולנפנף בקבלה שעליה מודפס שיא המנויים שנשבר.. שכל אחד יעשה את החישובים שלו אבל המעט שכל מי שמחדש יכול לעשות זה לעשות להם שם כאב ביצים ולחכות לרגע האחרון.. זה כן יהיה אפקטיבי
  13. זאת ליצנות להאשים את איביץ'. ניתוח פשוט של המציאות הוא שהבנאדם עזב פה מלכתחילה כי הבין שאין לאן להתקדם בגלל הטימטום והאימפוטנציה ברכש, שקל מיליון פעם אם לחזור בגלל אותה סיבה, ולבסוף כשהשתכנע קיבל את הטימטום וחוסר היכולת לפנים ונאלץ לשחק בשיטה שהוא לא רוצה וגם התלונן על זה עד שהבין שאין פה עתיד, מצא אופציה טובה יותר וחתך. הוא לא אוהד כמונו, הוא לא חייב לסבול את החרא הזה, זאת הקריירה שלו. צריך להסתכל למציאות בעיניים ולהודות במה שאנחנו מעדיפים להדחיק - במצב הצבירה הנחות שאנחנו נמצאים בו אנחנו פשוט לא לרמה שלו. אני ממש לא אופתע אם גם זהבי יברח. הוא גם הספיק להתלונן ואמר יותר מפעם אחת שכולם "כולל מי שלמעלה" צריכים לעשות חושבים. כרגע אנחנו יותר מתאימים לכל מיני קראנקות נואשים שמערבבים ונאחזים בקרנות המזבח כדי להשאר עוד עונה, ויונתן כהנים למינהם ואחרים שמעבירים את הזמן ופחות מתאימים לכאלה שיש להם שאיפות ומחפשים לכבוש פסגות חדשות..
  14. נו ו.. מה החידוש? יש קבוצות שהחלום שלהם זה פלייאוף עליון, גביע או אליפות פעם ב20 שנה ולמלא איזה אצטדיון, יש קבוצות שהחלום שלהם זה עליה לליגת העל מתישהו ויש כאלה שחולמות לקחת אליפות בליגה א' צפון. נולדנו אתמול ואנחנו לא זוכרים מי אנחנו?
  15. ההתלבטות הכי מגעילה שתוקפת אותי בתת מודע לאחרונה בפעם הראשונה מאז תקופת לוני זה האם באמת כדאי שננצח את המשחק הזה? שווה שנשים פה עוד גול? שננצח שוב את חיפה בטעות? שניקח גביע? אולי עדיף שנחטוף פה עוד איזה גול או שניים ויסתיים בתבוסה? אולי איזה 4-0 משפיל יעשה שיעיפו את יצחקי? זה שפל שלא חשבתי שאגיע אליו בעידן גולדהאר
  16. עתידות: בסוף העונה תצא הודעה שקראנקה לא ממשיך. יהיו כאלה שיגידו שהנה מיץ' נכנס לעניינים ועושה פה סדר. יקח הרבה יותר מידי זמן עד שיודיעו על מאמן חדש, בזמן הזה ישחררו/ימכרו איזה שחקן שניים, ויאריכו חוזה לשחקן שניים שנויים במחלוקת סטייל חוזז/ג'ראלדש. לא יוחתם רכש מהותי, בטח שלא שחקני אגף. התירוץ שלנו יהיה שלא מנחיתים שחקנים על מאמן שעוד לא הגיע, שיצחקי לא קובע כלום ושמיץ' לא עונה לאימיילים. כשיגיע מאמן, עדיין לא יוחתם רכש למרות שכבר מחנה האימונים נגמר והתחלנו לשחק. בסופו של דבר יוחתמו איזה שחקן שניים עם פרופיל מבטיח ברגע האחרון, חסרי כושר לחלוטין ויגידו שהם התפשרות אחרי שהשחקנים המפוצצים שבאמת רצינו לא הגיעו בסוף. נתחיל את העונה חסרי תיאום, בלי שחקני אגף בכושר ונאבד נקודות כבר במחזורים הראשונים. המאמן שהביאו ילך ויתברר כדביל ככל שנתקדם עם המחזורים. בעונה שאחריי זה יקרה בדיוק אותו דבר.
  17. זה משהו שחוזר על עצמו, החלוצים שלנו מרגישים שהם צריכים להתחלק בגולים במשחקים מהסוג הזה.. אם יובאנוביץ' כבר כבש אז עכשיו זה התור של זהבי ולהיפך.. זה אינפנטילי ומטומטם ופוגע בקבוצה ובהם
  18. האבוקות בדרבי זה אינטרס מובהק של הפועל והאוהדים שלה. אין להם מה למכור בכדורגל כבר שנים וטוב להם כמה שיותר הסחות דעת וביזבוזי זמן ולהוציא את השחקנים שלנו מאיזון ושטף כמה שיותר (על אותו ז'אנר של הזריקת כדורים מהדרבי הקודם), כי אם המשחק ירוץ אמור להגמר ב5-0 וצפונה באופן קבוע. זה שהם הצליחו לשחק לחלקנו באגו להתחרות איתם בזה וליזום את ההפרעות האלה בעצמנו מראה כמה אנחנו יכולים להיות מטומטמים כשאנחנו רוצים...
  19. מבחינתי הניצחון אתמול רשום על שמו. נתן הופעה של מראדונה. התעלל וריסק להם את ההגנה והביטחון מהדקה הראשונה שוב ושוב ושוב. לא יודע אם זה מתפתח בצורה דומה אם הוא לא מגיע ביכולת כזאת. העובדה שכל פעם שהכדור אצלו רועדות להם הביצים ואין להם שום תשובה גרמה להם ללחץ שהשפיע על היכולת שלהם להתקיף ולפתח משחק נורמלי. אנחנו גם שיחקנו עליו בצורה אבסולוטית עד שהוא יצא והם כבר היו לעוסים לגמרי. נוסיף לזה את הלחץ והחילוצי כדור. ציון 10. הלוואי שתהיה לזה המשכיות..
  20. לא מצליח להבין למה מסבכים את זה כאילו זאת הנדסת אטום. -בכל העונות מהרגע שהוא הפך למנהל מקצועי הקבוצה אף פעם לא מוכנה בזמן מבחינת סגל ובדר"כ גם מאמן ויש תחושה כאילו ממש התחלנו את העונה בפיגור עוד לפני המחזור הראשון. -סגנון הבניה פופוליסטי, לוקה בראיה לטווח ארוך ומלא בתלאים ונראה שכולם כולל כולם יסכימו שהתוצאה היא סגל לא מאוזן. חוסר יצירתיות משווע ועיכובים כרוניים ברכש. הטעויות ברורות עד כאב גם בזמן אמת. -תחושת אנדרלמוסיה והדלפות שלא היו לפני. גם אם הוא לא אחראי לזה ואין לו say כמו שאלה שמגינים עליו אומרים, אין שום בעיה, מצידי שישאר במועדון על תקן זה שלא קובע כלום וחוץ ממנו אנחנו צריכים מנהל מקצועי טוב, או שבעצם מצויין. אחד שאחראי לכל הדברים האלה ושיש לו say. זה הכל, כזה פשוט. לא אחד שלומד ומשתפר ומתגלח על חשבונינו, ולא אחד שלא קובע כלום, ואנחנו צריכים אותו אתמול, כי כל עוד הוא לא פה אנחנו מפסידים תארים. הטעויות שקורות עכשיו משפיעות לפחות שנתיים קדימה.
  21. הליגה היתה 12 לאיזה 2-3 עונות בתחילת ה90 וחזרה מיד ל16, זה די שולי. הנבחרת היתה 15 בעולם דירוג "שיא" בכל הזמנים!!1, וסיימה בדיוק באותו זמן רביעית אחרי אימפריית הכדורגל של לטביה בבית חלש במיוחד במוקדמות המונדיאל. סוג של בדיחה או גניבת דעת להתייחס ברצינות לדירוג הזה. אני אשאיר לך להתענג על שידורים חוזרים של הכדורגל המפואר שהנבחרת הציגה מול שוויץ יוון ואותה לטביה (לא ניצחנו ובעיקר הפסדנו לשלושתן). מה זה קשור לדיון הזה? אתה זה שהעלה את נושא הנבחרת, אני רק הגבתי, והאמת שזה די קשור, כי כשהליגה היא כר פורה לצמיחת שחקנים טובים אז הנבחרת יכולה להיות אטרקטיבית יותר אבל שיהיה.. הבנתי את הכוונה שלך ולא התייחסתי לזה בשום צורה כאילו אמרת שרק נקטין ל10 וה"בעיות" יעלמו, בלי שום קשר, אני בא מנגד ואומר תקטין ל10 ותחרב את הליגה וכל טיפת כיף שיש בה. בכל מקרה הדיון הופך למסטיק, אפשר גם לא להסכים.. דעתי היא שככל שהליגה גדולה יותר מתאפשרת ליותר שחקנים צעירים במה בהרכב ראשון מול קבוצות ברמת משחק וחשיפה גבוהה יותר, לחץ מנטלי ואיצטדיונים מלאים יותר. לא רק בגלל שיש יותר קבוצות אלא גם בגלל שיש יותר קבוצות שאין להן המון מה להפסיד בכל משחק ומשחק. אותו דבר בנוגע לזרים שיכולים להתגלות. מעבר לזה הליגה צבעונית ומסקרנת יותר ומשחקים פתוחים ומהנים יותר עם יותר שערים. אני לא משוחד ומתבסס רק על הניסיון שלי מצפייה בליגה הזאת לפני שהקטינו אותה, אחרי שהקטינו אותה ואחרי שהגדילו אותה חלקית בחזרה.
  22. אפשר להתווכח על זה, אני די בטוח שהקהל שלנו יקנה את כל הכרטיסים שיקצו לו למשחק מכריע במקרה של מאבק אליפות חם. אבל מה שאני לא מבין עכשיו זה מה הטענה שלך בכלל? שבשיטת הפלייאוף אנחנו כן נמלא את טדי או סמי אם נשחק מול הפועל ירושלים/חיפה שבהחלט רלוונטיות לפלייאוף עליון אבל בליגה רגילה לא?
  23. העונה הראשונה של בניון בליגה היתה ב97, 3 שנים לפני ההקטנה, עם ב"ש שירדה ליגה מהמקום ה15 אאל"ט. הוא תוצר מובהק של ליגת ה16 קבוצות. עוד תוצרים מובהקים הם נימני, זוהר, רביבו, ברקוביץ, רוזנטל, בנין, עטר, ברומר, אוחנה, דריקס, אוואט, דוידוביץ, מזרחי, חזן ואני יכול להמשיך עד מחר. רפאלוב שניסית לצרף לטב"ח באמת נכנס לרשימה עם רביבו, ברקוביץ', רוזנטל, אוחנה, אבי כהן או בניון? לא מתקרב בכלל. היחידים שמזכירים את הרמה הזאת הם אוסקר וסולומון וזה היה הרבה זמן לחכות מ1997 עד עכשיו כדי לקבל אחד כזה שוב. הנבחרת שאתה מדבר עליה מהשנים האלה זאת נבחרת של שחקני ניינטיז מזדקנים, ולא תוצרים של ליגת ה12 ובתכלס אף אחד לא ישב לצפות היום במשחקי נבחרת מ2000 עד 2010, שום משחק זכור במיוחד ולא תענוג גדול בלשון המעטה. בקיצור, לא התחברתי לשום דבר שרשמת. חרא עשור עם כדורגל עצוב ותוצרים חלשים מאוד מהליגה הישראלית. העליות לאירופה זה רק הגיוני כי הצטרפנו לאירופה רק בניינטיז והתחלנו לצבור ניקוד, ניסיון וביטחון בזירה הזאת. (אגב 3 קבוצות עלו לאלופות אם אתה מחשיב את הפועל, שכחת אותנו נראה לי) כל אוהד מכבי שפוי שראה ויודע יסכים שמכבי של הדאבל מ96 עולה ב17 רמות על מכבי של קלינגר שעלתה לאלופות.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.