Jump to content

elbanana

משתמשים רשומים
 • Posts

  0
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

844 profile views
 1. הכל נכון. מצד שני בהינתן שהוא חתום לשנתיים מגיעה למכבי הוודאות שהוא אכן מקיים את החוזה שלו, על אחת כמה וכמה שמונחים על המדף מאמנים איכותיים יותר והזמן שלהם על המדף מוגבל מאוד. ברור שאם זה קורה מסכמים בשקט וממתינים לסוף העונה ולא עושים דגו. לא רואה הגיון (וזה היפותטי כי אין לי מושג שזה מה שבאמת קורה) בלתת למאמן שחתום לעונה הבאה לחשוב אם בא לו ולבדוק אופציות ובינתיים לאבד את האופציות האחרות ההכי טובות ולהשאר עם הרוני לוי ביד.
 2. אם קיימת חוסר ודאות בהנהלה לגבי אם קין נשאר והם לא החתימו את בכר אז הם מטומטמים, ואותו דבר לגבי סוזה עכשיו. במילים אחרות - אם הוא לא בטוח שהוא רוצה להשאר פה אסור לחכות לו שניה בכל מצב שיש אפשרות למאמן מוכח אחר. זאת רעה חולה לחכות לכל מיני מתלבטים ובסוף להדפק.
 3. שמעתי אותו אומר באחד הראיונות אתמול שצריך להבין/להתחשב בגיל שלו ולא לעשות פסטיבל בכל פעם שהוא לא פותח או מוחלף. זאת נקודת המפתח מבחינתי. יש לנו עוד 3 חלוצים טובים חוץ ממנו. אם הוא יצא ממשבצת הבאנקר בהרכב בכל מצב ויעבור לחלק מרוטציה בריאה שבה החלוץ הנכון לכל משחק פותח כשהוא גם עולה פרש מהספסל בתור אס אני חושב שיש לו עוד שנתיים שלוש טובות לתת. יותר בריא לנו כקבוצה ולו ולגוף שלו.
 4. מביא את יחזקאל ו-ורגאס ונותן להם להחליף בינהם תוך כדי משחק.
 5. נותן הקדמה של 30 שניות למה הוא לא רוצה להשמע לוזר ופתטי ואז דופק את הנאום הכי פתטי, לוזר, קנאי וממורמר על סטרואידים שבנאדם יכול לתת. אגב, מילסון אחד (וגם גלוך) יותר "מלהיב" מכל השחקנים שעברו במועדון העלוב שהוא אוהד בעשור האחרון. השחקן הכי "מלהיב" ששיחק אצלם בעשור האחרון הגיע אחרי שנזרק מכאן כי התעסק עם קטינות. ד"ש מהמספרת של יצחקי
 6. אם בעצם הודיעו באופן רשמי שהאדום לא מוצדק מה מונע מהם לבטל אותו? יכול להיות שזאת הסיבה שהתמקדו בצהוב השני היא כי הראשון מספיק להרחקה?
 7. זה לא 2 נקודות כשמרחיקים לך את השחקן הכי חשוב לפני משחק ששווה 6 נקודות
 8. אף אחד לא רשם את זה. אתה סתם מרדד את הדיון אם לחדד את זה - בכל פעם שאנחנו לא תוקפים אנחנו מהר מאוד סופגים. יש היסטריה בכל פעם שצריך לשמור על תוצאה, ויש גם בדר"כ לפחות טעות אחת פטאלית בלי שום קשר למהלך המשחק. בארץ רוב הקבוצות עסוקות בלהתגונן מולנו אז זה לא קורה הרבה וגם החלוצים שלהם לא תמיד מספיק איכותיים לנצל את הטעות התורנית. לחיפה קל היה לנצל את הטעויות האלה ולסגור את המשחק בשני הנצחונות שלהם, ואם נבוא לשחק על תוצאה זה עלול להגמר כמו אולימפיאקוס.
 9. מסכים. לא רואה את זה קורה במצב שאנחנו מנסים לסגור את המשחק. אנחנו ממש גרועים בזה. הדרך היחידה שאני יכול לדמיין זה שנבוא למשחק באנרגיה יוצאת דופן סטייל אולימפיאקוס חוץ או ב"ש שציינת וזה יהיה קשה בלי מילסון. עם כמה שאנחנו לא מדהימים זה הזוי בעיניי ששופט יכול כמעט להכריע אליפות בהחלטה הזוייה שמי יכול להוכיח שהוא לא בא איתה מהבית ואין שום דבר לעשות. צריך להיות נאיבי לחשוב שהוא לא ידע שצהוב מרחיק אותו מהמשחק הבא. הצהובים שלו אתמול (במיוחד הראשון), היו הזויים בצורה חשודה. וזאת החלטה של 5 נקודות.
 10. אתמול אחרי האדום של מילסון היית צריך בונקר. מול סכנין. כמה זמן לקח עד שחטפת? והשני היה באוויר ורק מזל וחוסר יכולת שלהם מנעו אותו.
 11. מה מדאיג אותי אותי במשחק מול חיפה? אנחנו מגיעים למשחק בעמדה של רק לא להפסיד/לחטוף גול. ברוב הפעמים שהיינו בסיטואציה כזאת העונה (כולל אתמול) קיבלנו קטסטרופה, גם מול קבוצות חלשות ועל אחת כמה וכמה מול קבוצות שיודעות לנצל מצבים. נשאר רק לקוות שלמשחק אחד בסדר גודל כזה יהיו חוקים משלו
 12. סכנין שונאים אותנו היסטורית, מעבר לזה רובם אוהדי חיפה. הם יבואו להלחם, לשחק מלוכלך, לבזבז זמן מהרגע הראשון, ולנסות לעקוץ את ההגנה הבעייתית שלנו. מילסון בשיאו יעזור פה מאוד. גול מהיר שישחרר את הפקק זאת השאיפה. אם חס וחלילה נשתהה עם הגול אנחנו עומדים לסבול. במצב כזה תפקידנו כקהל להפעיל לחץ על השופט כמה שאפשר כי אנחנו מאוד תלויים ברצון והיכולת שלו למנוע מזה להפוך לשיט שואו.
 13. יש לו פוטנציאל ברור להפוך לכוכב בליגה ואנחנו ידועים במסורת שלנו להתעלם ולהשאיר אותם לחיפה או ב"ש ולהתמרמר על זה שנים קדימה. אתמול הוא שיגע אותנו. תן לו את המעטפת של חיפה והוא יכאיב עוד הרבה יותר. בעולם מתוקן אין סיבה שהוא, יחזקאל, שני בלמים ושוער לא יגיעו כבר לפתיחת האימונים.
 14. כבלם, איתן טיבי בכושרו הנוכחי עדיף על סאבוריט. מפה אפשר להסיק מסקנות.
 15. הם פשוט היו חייבים להוריד הילוך אחרי השער השני. אי אפשר בלי זה, זה חלק מהתפריט
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.