Jump to content

elbanana

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

181 profile views
  1. לא בטוח שקוואס לא עושה הגנה, קשה מאוד ללמוד לגבי מה שאפשר לצפות ממנו הגנתית על סמך משחק שהוא הגיע אליו עם 30% כשירות בערך. תן לאצילי שנה בחוץ וגם הוא לא עושה את אותה הגנה, וגם לא התקפה. תזכרו באיך שהוא נראה כשהוא הגיע אלינו לעומת לפני שעזב או היום. מעבר לזה, העליונות ההתקפית שלו מחפה על זה בגדול.. אם הוא ממשיך באותו קו בקרוב יגבירו מאוד את השמירה עליו, וקשה לי להאמין שהמגן שלו יעיז לעלות למעלה יותר מידי ולהטריד באגף שלו. לפשיץ' אולי היתה טכניקה חמודה כזאת ויכולת לתת עקבים מכל מצב, אבל גם היה בו משהו רכרוכי ואדיש לפעמים והוא לא באמת נתן את המספרים שקיווינו שיתן. פריצה עם 3\3 בינתיים. אגרסיבי, נילחם, מחובר למשחק, קילר אינסטינקט טוב ועדיין משתפר. אם אני יכול לבחור היום אני מהמר על להשאיר אותו במקום לקבל את פשיץ' בחזרה. גם ראול (הכל יחסי כן) של ריאל מדריד היה חלוץ מרשים פחות מרוב המקבילים שלו בקבוצות בסדר גודל דומה אבל דפק מספרים באופן קבוע.. זה מה שחשוב
  2. אחרי שהתאמנת מול קוואס כל השבוע מי זה אצילי בכלל?
  3. קוואס + קניקובסקי > אצילי + מיכה
  4. זה. חוץ מזה מסורתית הבלם הישראלי לא יודע להתמודד עם החלוץ הסקנדינבי. לדוגמא ראדה פריצה שבגיל 34 אנס את הליגה כאילו הוא משחק מול ילדים.
  5. לא טענתי שהמאמן הנוכחי טוב או מתאים. אני פשוט לא חושב שהחלפה שלו תפתור משהו כי הכל מתחיל ונגמר בהתנהלות מחורבנת. כמו שהחתימו את דוניס ברגע האחרון וזרקו אותו ישר למים, ואז החליפו אותו בהולנדי מהנוער שכבר נמצא פה על הדרך, וכמו שמביאים את הרכש, ככה כנראה גם יבחרו את המאמן הבא. ואחד שיבוא עכשיו, אם הוא עשה תחקיר מעמיק ובכל זאת הגיע - כנראה שהוא לא מגיע מהסיבות הנכונות. מעבר לזה, גם אם ניפול במקרה על מציאה, לא חושב שמאמן גדול אפילו יכול להוציא יותר מידי מהסגל הזה. בטח לא משהו שמתקרב לשאיפות שלנו.
  6. הרשמים שלי מהמשחק? שוב, פלאשבק קשה לתקופת לוני הקבוצה הזאת בסגל מלא יכולה להפסיד בכל יום נתון לכל קבוצה בליגה. אחדד את הדברים כי בעצם לא אמרתי כלום. הקבוצה הזאת לא באמת מגיעה כפייבוריטית מול כמעט אף קבוצה בליגה (פשוט כי אני לא מכיר לעומק את כולן). הכל פתוח מהדקה הראשונה ועד האחרונה, ובואו נקווה שיהיה לנו מזל היום, ושהגול ששמנו במקרה יתפוס ולא נחטוף איזה אחד או שניים בדקות קריטיות. זה בדר"כ שלב אחד לפני שמתחילים לפשל בצורה סדרתית ומפתחים מנטליות של לוזרים שלך תדע מתי תצליח להשתחרר ממנה. התוצאה הזאת היא לא מקרה. סכנין היו יותר טובים מאיתנו והגיע להם, זה התבטא גם בסטטיסטיקה (לפחות זאת שראיתי מהמחצית הראשונה). אני גם לא חושב שאפשר לפתור את זה ברכש של הרגע האחרון או בטריק של החלפת מאמן. סורי על הפסימיות, הלוואי שאני טועה.
  7. זה ברור שהם פייבוריטים. הם וב"ש נהנים מהואקום העצום שאנחנו השארנו. עד לפני כמה שנים הם יכלו לחלום על להחתים מישהו שיכול לעזור לנו באיזושהי צורה. הם עדיין לא קבוצה טובה באמת אבל כך או כך אם הרוחות ימשיכו לנשוב לאן שהן נושבות הם ישתלטו על הליגה בשנים הקרובות.
  8. זה. שחר פיבן ואבי ריקן פותחים אצלי בקישור? אני לא יודע במה זה יותר טוב מג'אן ומישאלוב החלוץ היחיד שיש לי בסגל זה ילד מסכנין? מיד קופץ פלאשבק לרועי דיין. אולי אם נעבור שלב באירופה נחתים איזה אמיל אמבמבה. מצטער, אולי אני פוסט טראומתי אבל זה מה שאני רואה.. שכטר וטיבי הולכים, ריקן וטב"ח נשארים. פרץ עוזב, אנחנו נואשים לקשר שיחליף אותו, עלי מוחמד חותם בחיפה. כל החתמה נמרחת לי כמו סאגת ליאור אסולין. חלק מאשימים את יצחקי, חלק אומרים שהבעלים בקנדה לא עונה לאימיילים. אנחנו שכונה, פתאום חיפה וב"ש נראים תקתקנים לידינו. בעונת סוזה פינטזנו על לגדול כמועדון ולהיות חברת קבע בבתים באלופות סטייל באזל. היום הציפיות שאני קורא פה הם שנביא איזה 4-3 שחקנים ואז אולי נגנוב את האליפות אם הקלפים יסתדרו לנו. אז היו זהבי, פריצה, יצחקי ובדש שיכולים לשחק בחוד. היום יש לי חלאיילה ועוד ילד בן 17. אז היו קרוייף, אנגלידיס וסוזה. היום יצחקי, תמם והולנדי אלמוני שאימן את הנוער ובא לסתום חור. חיפה לא השתפרה, חיפה עדיין קבוצה בינונית להחריד. אנחנו הלכנו אחורה (בכל התחומים חוץ ממרצ'נדייז) וזה נראה שהדרך עוד לפנינו. יש נסיגה קשה בכל התחומים, מהשדירה הניהולית, דרך התחום המקצועי ואיכות השחקנים. כמו שהתפתחות היא תהליך שלא קורה ביום אחד, ככה גם ההרס
  9. אז שיחליף אותם. במידה וזה נכון, מי בחר ב"אחראים" החובבנים האלה שמביאים תוצאות כאלה? מה היו השיקולים שלו בבחירה? למה הם עדיין שם? הוא מרוצה? זאת בדיוק הנקודה
  10. אני כבר מזמן לא מאמין שהכל מתוכנן ומחושב ויש איזו תוכנית על. אני מאמין שגולדהאר לא בעניינים. כשהוא הוציא כסף והביא את קרויף שבאמת ידע מה הוא עושה היתה תוכנית על. מיץ' לא מתקרב לרמת ההבנה של ג'ורדי בכדורגל, אבל הבעיה היא שכנראה שהוא התחיל להאמין שכן, או שפשוט לא אכפת לו יותר. זה נראה שמאז שאיביץ' שהיה מאמן על קרע את הליגה עם הסגל הבינוני בעונת הפייר פליי הראשונה, מיץ' מאמין שהוא יצא פראייר עם הכסף הגדול שהוא שפך, ושמעכשיו הוא יכול לעשות דברים בדרך שלו והשיטה כבר תנצח הכל. להשקיע את המינימום שבמינימום ולעשות השלמות אם צריך. זה לא יעבוד, ואנחנו נמשיך לסגת אחורה מכל הבחינות. יצחקי בטוח לא אשם. גם אם אלו החלטות שלו (לדעתי הוא בובה) מיץ' כבר היה אמור להעיף אותו.
  11. הכדורגל היה הספורט הכי פופולרי בעיקר בגלל שזה ספורט עממי, חוקים פשוטים, מחירים שווים לכל כיס והתחושה שלכל אדם מהרחוב יש סיכוי להיות כוכב. המחירים כבר לא שווים לכל כיס, השחקנים מתוכנתים ורחוקים שנות אור מהאדם הפשוט, וכולם כבר הכילו את זה שאין סמלים ונאמנות וכולם שכירי חרב שעסוקים בכסף והסטטיסטיקות של עצמם. חוקים אמריקאים מטומטמים כאלה רק יהרסו את מעט הקסם שנשאר וירחיקו את הקהל שעדיין נשאר נאמן. ואולי זאת גזירת הגורל של המשחק הזה בעידן הזה
  12. נשגב מבינתי איך נפרדנו מטיבי ושכטר והשארנו את ריקן וטב"ח. לגלות שאנחנו לא בדיוק "תקועים" עם הרננדס הופך את זה למעצבן עוד יותר האחראי לזה (מי שלעזאזל זה לא יהיה) פשוט לא טוב במה שהוא עושה
  13. כמה זמן מהרגע שזה מוכרז רשמית ועד שחיפה מעתיקים?
  14. אני היחיד שלא מבין על איזה תרגיל גאוני הם מדברים בקרן של הגול? אף אחד לא שמר אותו, ומסרו לו פס למצב קל יותר מפנדל. אם מישהו כ"כ לבד בקרן אצלינו בשכונה עוצרים את המשחק לצעקות..
  15. נאתכו לא מונה לקפטן ע"י רוטשטיינר. אאל"ט הוא מונה כשאלון חזן היה מאמן זמני עוד מלפני שהוא והרצוג הגיעו, זאת נדוניה שהם קיבלו. בדר"כ כשכולם רואים משהו לאורך תקופה והמאמן "לא רואה" עד שזה מגיע כבר לרמת גיחוך, יש חשד סביר שיש עוד משתנים שלא קשורים ביכולת מקצועית.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.