Jump to content

elbanana

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

290 profile views
  1. בדיוק. גם יצחקי היה כזה. חשש שיתן מחנה אימונים ממושמע וטוב עד מלהיב, איביץ' ישאיר אותו, ואז יתחיל להסריח את הדשא ויעלה ליציע עד ינואר.
  2. 7-10 מיליון לרכש יכולים לעזור לנו לא פחות מאשר אוסקר על המגרש בשלב הזה של הקריירה שלו. פייר פליי וכאלה. נוסיף לזה שבסוף העונה הוא נכנס לשנת חוזה.. אם הוא לא מאריך כנראה שעדיף למכור עכשיו עם כמה שזה לא רומנטי..
  3. אני לא מאמין שאיביץ' יצוות את שלושתם בכוח, הוא מאמן שמתאים את ההרכב למשחק ולא מפחד להושיב אף אחד בספסל אם זה לא מתאים. השאלה/מכירה של פריצה צריכה להגיע רק במקרה ש: 1)לא עלינו לבתים של הקונפרנס ואין עומס 2)יובאנוביץ לא נמכר 3)סיימנו את מכסת הזרים אחרי שחרור והחלפה של קובאס ג'ראלדס וגררו ועדיין יש לנו חורים בלתי פתירים ברמה הישראלית. על שחרור ללא תמורה אין מה לדבר.
  4. הוא וחוזז לא באותה עמדה. מה הוא עשה חוץ מהפלייאוף עליון הזה? גם לחוזז היה פלייאוף עליון מצויין עם איביץ'. וגם לאלמוג מתפלקים דברים יפים פה ושם.. הגיע הזמן לשחרר מהם. דיברו על לשחרר את פריצה כדי לפנות מקום לזר, אז גררו? באמת?
  5. ואני חושב שגררו, חוזז ואלמוג זה כבר פג תוקף. קיבלו יותר מידי דקות על תקן של צעירים לפני פריצה. הם כבר מאוסים. זה הזמן של פארפה, אוסקר, באיה, בר לין ואחרים לרשת את התקן הזה. ספציפית לגבי גררו, מעדיף את באיה או פארפה כאילתור באגף במקומו. על לתת לו לשחק חלוץ בכלל אין דיבור במצב הסגל הקיים
  6. לדעתי הוא לא לרמה שלנו. סוג של חוזז. לא מעניין ובטח שלא שווה מקום של זר. במקום לנסות להפוך אותו למפלצת עדיף לנסות להביא מישהו יותר מוכשר ויותר מסודר בראש.
  7. זה בדיוק העניין.. שאין לך מה להיות בטוח. לחלופין יכול גם להיות שזהבי חיכה למכבי שמתנהלת כהרגלה לאחרונה בחובבניות, וההתנהלות שלה זה אחד הגורמים להתמהמהות שלו. לי זה אפילו יותר הגיוני שזה נוטה לשם אבל הכל ספקולציות. אנחנו לא תקועים רק איתו, אנחנו תקועים עם כולם כמעט על הכל, כל הזמן. הוא רואה את זה. זה לא מפתה.
  8. תקועה בגללו ובגלל איביץ' ודסה ואמאדור ושאר הנפצות. אולי הם תקועים בגלל מכבי? מכבי תקועה כבר כמה שנים בכל מה שקשור לרכש
  9. אני לא חושב שהוא ידע מלכתחילה שהוא לא יגיע. מאמין שהוא התלבט למוות בנוגע למה שאולי תהיה התחנה האחרונה בקריירה שלו. תראה איך אנחנו נראים.. כבר שנתיים שהניהול מזכיר לי את תקופת לוני. חורים במלא עמדות, אין מאמן ורכש בזמן, במקום ג'ורדי ואנגלידיס - תמם ויצחקי. קשה לבחור בנו. מה הוא כבר יעשה פה שעוד לא עשה? הלוואי שהוא ואיביץ' ודסה ועוד יבואו ויביאו אליפות וקמפיין ליגת אלופות, זה פשוט לא נראה שהמועדון באמת מכוון לשם
  10. אני לעומת אחרים פה מקבל את ההחלטה שלו ללכת לברזיל אם וכאשר ביותר אמפטיה. נניח לכסף בצד. הם באמת רוצים אותו, הקהל שם מטורף, זאת מדינה של כדורגל. זאת אמורה להיות חוויה די יוצאת דופן לכדורגלן ישראלי. יכול להיות שיהיה לו שם בסוף מעפן אבל גם יש פוטנציאל לטירוף. אצלינו לעומת זאת המועדון לא מראה סימני התנהלות בריאה בשנים האחרונות וכנראה שזה מתבטא גם במשא ומתן איתו וגם באופטימיות שלו לגבי איך הקבוצה תיראה. הוא השיג פה הרבה ועם הלך הרוח במועדון כרגע לא נראה שמישהו מהיושבים למעלה מתכנן להתעלות במקצוענות על מה שהיה בזמנו מה שלא אמור לגרום לו לאופטימיות בנוגע לאיזה חוויות יוצאות דופן או שבירת שיאים. מקסימום אליפות ואיזה קמפיין בינוני באירופה.. זאת דילמה לא פשוטה וגם אני הייתי מתקשה להחליט.
  11. נשמע דמיוני/יומרני וחסר הגיון. הוא לא הבטיח את האליפות ולא יכול היה לדעת שב"ש יאבדו נקודות שוב ושוב במקום לצמצם את הפער לאפס או לעקוף אותו כמו שהם יכלו לעשות. מעבר לזה תהיה בטוח שכל ההשפלות האחרונות פגעו בביטחון של הקבוצה שלו והכניסו (או החזירו) אותם למוד לוזר, ולהאמין שזה יועיל יותר מיזיק זה הימור מטומטם. יותר הגיוני שיתנו הכל ויבטיחו אליפות מוקדם יותר ואז ינוחו במשחקי גרבג'
  12. קודם שיחליפו בהצלחה יתרה את גראלדש וקוואס ויביאו מחליף ישראלי או שניים ברמה לעמדה שלו ואז נחשוב על לשחרר אותו. עם איך שרכש מתנהל פה לא צריך למהר לשחרר חלוץ שמתפקד יפה בלי ווינגרים כבר בעונה הראשונה שלו. הרבה גם צעקו שצ'יקו לא לרמתנו ועונה אחרי זה כשנשארנו בלי כלום בכינו על כמה שהוא יכל לעזור...
  13. הסיפור הזה כאילו יש לו איזה כישרון יוצא דופן היה תמיד מובן מאליו, חד משמעי שאין עליו עוררין. אני אף פעם לא הבנתי למה. אף פעם לא ראיתי משהו באמת יוצא דופן ואם מישהו ראה (בדגש על היוצא דופן) שיגיד לי מה. לדעתי פוטנציאל בינוני פלוס, לא נדיר במיוחד. עם הראש הנכון יצליח, ובלי לא. שחקנים כמו ירדן שועה או מיכאל אוחנה לדוגמא הרבה יותר מרשימים ממנו מבחינת כישרון. ניסינו, הוא לא יכול/רוצה מספיק, אפשר להמשיך הלאה.. מבחינתי הוא אף פעם לא קנה את הזכות להיות בכלל בסגל של מכבי. רבע משחק פה, מהלך וחצי שם. גם אם ישאילו אותו והוא יפציץ בקבוצה קטנה זה לא אומר שהוא מתאים למכבי. מצטער על השליליות.. בעסקים יש עיקרון שנקרא סטופ לוס. לא להתאהב בהשקעה שלך. יש לנו הרבה צעירים בנוער ומושאלים בליגה שקטנים ממנו ב3-5 שנים ומגיע להם צ'אנסים לפניו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.