Jump to content

roy11

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי roy11

1. נכון, זה אולי לא מדגם מייצג אבל שמת לב בטעות שמתוך כל המגיבים פה רק אתה ״בעדו״? אני חושבת שאפשר להשליך את זה על שאר האוכלוסייה.

תאמיני לי שיש עוד מלא ש"בעדו" פשוט הם לא מגיבים בפורום הזה.. ואני אמרתי לכם מה אני חשוב עליו אחרי שראיתי שיש פה מלא אנשים שהם פשוט כפויי טובה ורוצים שיהיה כרוז אחר..

ויש סרטון שאני רוצה שתראו אבל אני לא מצליח להעלות אותו לפה.

תחפשו ביוטיוב שי סידי ובתוצאה הראשונה יש כתבה עליו בערוץ 2 ותראו בהתחלה כמה אהבה הוא מקבל מהאוהדים ותראו שיש גם אוהדים שהם אוהבים אותו ומעריצים אותו(לא בדיוק כמוכם..)

2.  

אייל גולן - ג'ונגל

2.8 מיליון צפיות

Red Hot Chili Peppers - Parallel Universe

2.4 מיליון צפיות

כנראה שג'ונגל שיר טוב יותר, אה?

מה קשור שירים להכרזות על גולים?? על שי סידי יש סרטונים ביוטיוב עם כמה מאות אלפי צפיות.. תראה לי כרוז של קבוצה אחרת עם כזאת כמות צפיות.. בעצם למה אני הולך כל כך רחוק? תראה לי כרוז אחר שיש על ההכרזות שלו סרטונים ביוטיוב.

3.  

באתי לכתוב "הלוואי שאתה מסתלבט", אבל אז קלטתי שזאת האמת. יש כמויות של אידיוטים שבאים לבלומפילד "כי שי סידי אומר חרוזים".

הלוואי שלא יגיעו למשחקים בחיים.

:(

קודם כל אף אחד לא בא לבלומפילד בגלל שי סידי.. כל מי שבא זה קודם כל בשביל מכבי. אבל יש כאלו שיעדיפו ללכת לבלומפילד מאשר לנסוע עד נתניה לדוגמה בשביל משחק ואחת הסיבות היא ששי סידי במשחקי בית.

אף אחד לא בא רק בגלל שי סידי

4. לא יודעת את מי אתה מכיר אבל אם הם מגיעים למשחקים של מכבי(!) בשביל לשמוע את סידי מקומם לא בבלומפילד ולא בשום איצטדיון אחר. ואיך הגעתי? אחרי שנים ביציע תאמין לי שאני קצת מבינה, אחכ לא הייתי כותבת את מה שכתבתי ואני יושבת בשער 13, זה כזה משנה? יש מסביבי ילדים, הורים, משפחות ועדיןן למרות כל זה אנשים בעיקר מתלוננים עליו.

ואני לא יודעת מי אתה ואני לא מתכוונת לפגוע באף אחד אבל בתור אחת שנמצאת ביציעים מגיל 5 אני חושבת שאני יודעת מזה תקופות קשות במכבי ותאמין לי- זה לא יחסר לי. החמשירים האלו מקומם בערב שירה ותרבות לא במשחק כדורגל.

עוד פעם.. הם לא מגיעים למשחק כדי לשמוע את שי סידי.. הם רוצים ללכת למשחק של מכבי אז הם פשוט מעדיפים ללכת למשחקי בית ולא למשחקי החוץ כי בבית יש גם את סידי..

וסבבה זאת הדעה שלך.. אבל רוב הקהל דווקא אוהב את שי סידי ונהנה מכל רגע.. ומחשיב אותו כשחקן ה-12 של מכבי.

5. אין לי ספק שהוא נותן את כל הנשמה שלו, אם אני לא טועה הוא עושה את זה בהתנדבות (גם בכדורסל) ומגיע לו כל הכבוד על זה (לא שחסרים אנשים שהיו מתחלפים איתו בשמחה, כן?)

אבל תקשיב, זה ממש מעצבן. הנה בסרטון ששמת פה, בשביל מה צריך את החרוזים המאולצים האלה? הקהל בטירוף מהגול ובמקום לשיר את השיר שחקן ולהמשיך את העידוד בטירוף, סידי מכבה את היציע עם הקטעים האלה שלו.

כן הוא עושה את זה גם בכדורסל וזה בהתנדבות...

וההכרזה הזאת על בדש היא אחת הטובות שלו... החרוזים שהוא ממציא כל כך מתאימים... הבן אדם פשוט גאון.. תחשבו כמה זמן הוא מקדיש בבית שלו כדי להמציא חרוזים על כל שחקן ושחקן

6. אני לא מבין אם אנשים פה רציניים בנושא או צוחקים. אני חשבתי שבאים לראות את מכבי אבל כנראה שאני דפוק שבא לראות משחק ולעודד.

לא הבנת למה התכוונתי..

התכוונתי לזה שאוהדים שרוצים לבוא בכל מקרה למשחקים של מכבי אז הם מעדיפים ללכת למשחקי הבית מאשר למשחקי החוץ כי בבית יש גם את שי סידי

7. חח אתה אמיתי? סידי מאוס. הצרחות והחמשירים המעיקים עושים את זה רק לאלו שמגיעים פעם בשנה למשחק רדיוס בסמי עופר ומתלהבים מהאיצטדיון״ האירופאי״

אז כן, מעדיפה שיגיד ״ כובש השער הוא מס׳ 7.. ערןןן״ וכולנו נענה לו ״ זהבי״ מאשר שימשיך עם השטויות המעיקות. למה החמשירים הטרחנים האלו? המאוסים? שחוץ מלצרוח לי ולאחרים באוזן לא עושים שוב דבר?

ולא.. הוא ממש לא מכניס את הקהל לטרוף, דווקא ההפך.

רק שתדעי שכל מי שאני מכיר שאוהד מכבי משתדל ללכת רק למשחקי בית כדי לשמוע את שי סידי... אני פשוט לא מבין אותכם..

ואיך הגעת לזה שהוא לא מכניס את הקהל לטירוף? אני לא יודע באיזה יציע את יושבת אבל אם תראי את כל הילדים שמתלהבים מסידי ותראי איך הם צועקים כמוהו את השם של השחקן את תביני..

אתם לוקחים את הכל כמובן מאליו.. ורק אחרי שזהבי יעזוב אותנו ומתי שיהיו לנו גם תקופות פחות טובות את בטוח תביני למה הוא משתגע ככה ואת בטוח גם תתגעגעי להחרזות שלו ולחמשירים שלו..

8. זה היה נחמד שזה היה ספונטני ומדי פעם אבל זה כבר נהיה מוגזם לגמרה והוא מנסה לחקות את החיקוי של עצמו וכבר לא עושה את זה בצורה ספונטנית וכל החפירה שלו מסרסת את החגיגות אחרי שערים. תשים לב כמה זמן לוקח ממתי שהגול נכבש ועד שצועקים את השם של השחקן ושרים את השיר שחקן. אין בעיה שפעם באיזה משחק גדול או שער יפה ייתן איזו חפירה ספונטנית אבל לא כל שער תצעק חזק את השם של השחקן ותיתן לאוהדים לשיר לו את השיר שחקן אחרי הגול. אבל הנושא לא אמור להיות על סידי הוא אמור להיות על המועדון שעושים לפני המשחק

מה כל כך דחוף לך לשיר את השיר של השחקן?? ודווקא ההכרזה של סידי עם החמשירים והחרוזים בהתחלה ואז מתי שהוא מכריז על השם הוא משתגע וצורח אותו ככה הוא מכניס את הקהל לעוד יותר טירוף וכולם שרים את השיר של השחקן ביותר טירוף וחזק.

הוא גם מכניס את השחקנים לטירוף.. תאר לך שאתה שחקן וסידי אחרי הגול צורח את השם שלך וכל בלומפילד עונה..

אז מה אתם מעדיפים? כרוז משעמם שרק מכריז על השם של השחקן שהבקיע?

אז במקום להגיד לו דיי ומספיק תעריכו את מה שיש לכם כי לא לכל קבוצה יש כרוז כזה

9. עד מתי שי סידי?!?

מה יש לכם?? במקום להגיד מאה פעם תודה על זה שזכינו לשמוע אותו ושהוא נותן את הנשמה שלו בהכרזות וממציא על כל שחקן בנפרד כמה משפטים אתם יושבים פה ומתלוננים??

יש מלא אוהדים של קבוצות אחרות שמתים שיהיה להם כזה כרוז ואתם במקום לשמוח ולהנות ממנו רוצים להיפטר ממנו??

10. אני רוצה לעצב את החדר שלי בסגנון מכבי..

חשבתי על לכתוב בצהוב על קיר בצבע כחול

"Welcome to the yellow hell"

ולתלות על הקיר צעיפים ודברים כאלה..

יש לכם אולי עוד רעיונות?

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.