Jump to content

roy11

משתמשים רשומים
 • Posts

  0
 • Joined

 • Last visited

Posts פורסם על ידי roy11

 1.  

  עד עכשיו נבנינו על ישראלים בכירים, ולא בכדי. אחוזי הפגיעה של ג'ורדי בזרים רחוקים מלהיות משביעי רצון ואם על הסיכוי לפגוע בפריצה נוסף אנחנו בונים בקיץ, אני לא בטוח שזה כ"כ אופטימי.

  כמו כן, החוד שלנו כרגע מורכב מבן בסט, יצחקי (כפוף להארכת חוזה), חלוץ זר כלשהו ו... זהו. בדש לא יהיה כאן, ולא בטוח שזהבי או טב"ח יישארו. האופציות הישראליות מאוד דלילות וזה בעייתי.

  ועד סוף העונה מה תעשה עם 5 חלוצים?

  לא מספיק שעכשיו עם 3 חלוצים כל אחד ממורמר..

  ולא בטוח שג׳ורדי ישאר גם לעונה הבאה אז לך תדע אולי יבוא מישהו חדש ויביא איתו איזה שחקן טוב שהוא מכיר..

 2.  

  אני חולה על פריצה, אבל יש גבול כמה אפשר לסחוב את זה. ויצחיק להזכירכם מסיים חוזה בסוף העונה (אני לא אתפלא אם נשמע על הארכת החוזה בימים הקרובים, בסכומים שמזכירים את זהבי).

  פריצה לא יעזוב בינואר הוא יעזוב בסוף העונה ומכבי תביא במקומו חלוץ זר אחר.

  אז אני לא רואה שום סיבה להביא את שכטר הבינוני

 3. לפחות נקווה ששכטר לא יחתום במכבי.

  תחשבו על זה שעוד שבועיים פריצה חוזר מפציעה ולאט לאט יצחקי נכנס לכושר וכבר יש לנו 4 חלוצים!

  מי צריך עוד חלוץ?

  וגם הוא לא מציאה בכלל..

  ובקשר לעטר מכבי לא רצו אותו אז אתם לא יכולים לבוא אליו בטענות

 4. רוי מי אמר שאלירן בא בכלל ?

  חוץ מזה גם זהבי לא שיחק חצי שנה בפאלרמו והבקיע על המשחק הראשון שלו בגביע בנתניה .

  אי אפשר לדעת . יכול להיות שנחתים את אלירן והוא יהיה באטרף מהמשחק הראשון .

  יכול גם להיות שבן בסט יקבל הזדמנות במשחקים הקרובים וייכנס לכושר . אי אפשר לדעת .

  זה מה שאני אומר .. לא בטוח שעטר יבוא אבל אם הוא יבוא אל תצפו ליותר מידי
 5. חבל שאי אפשר לעשות טרייד עם הדור הבא משער 7 והיבשים משער 10.

  כשאני הייתי ילד הייתה לי את ההזדמנות לקנות כרטיס/ מנוי לשער 11 ולחוות את העידוד וזה דבר שהילדים של היום לא יכולים לקבל והם סופגים את הקללות, השריקות בוז וההערצה לשי סידי ובעקבות זה גדל דור בעייתי ובאים לפה נערים כמו רועי שמעריצים את סידי.

  זה לא שאני מעריץ אותו אני פשוט אומר שתפסיקו כל הזמן להיות נגדו ושהוא נותן את הנשמה שלו במשחקים ואתם רוצים שיהיה כרוז אחר במקומו
 6. את מי מעניין סידי

  אם מביאים את אלירן יש פה סיכון גדול

  הוא יכול להבקיע על המשחק הראשון/השני והוא יכול גם לא לפגוע חודש

  תלוי באיזה כושר הוא בא . את זה אף אחד לא יודע כי לא היינו באימונים של ריימס .

  נראהלך שהוא יבוא לפה בכושר?? הוא לא שיחק יותר משנה כדורגל!!

  אם הוא יבוא לפה ייקח לו איזה חודשיים להתחיל להיכנס לכושר אבל הבעיה היא העומס שיהיה בסגל כי גם ככה יש מלא שחקנים שמאוכזבים מזה שהם לא משחקים אז אם אלירן יבוא אז יהיה עוד יותר עומס..

  והשאלה גם במקום מי הוא ישחק.. כי יכול להיות שסיפור בן בסט יחזור על עצמו גם עם עטר כי אף אחד לא הבטיח שאם הוא יבוא הוא יפתח כל משחק בהרכב כמו זהבי

 7. כולכם חושבים שאם אלירן יבוא עכשיו הוא יעשה שינוי ענק ויבקיע כמעט כל משחק כמו בעונת האליפות.

  תתחילו להבין שהוא לא שיחק כדורגל יותר משנה והוא לא כל כך בכושר אז אם הוא יבוא בינואר הוא יתן מקסימום 5 גולים.

  לדעתי צריך להשאיר את בן חיים הוא שחקן מצויין ומהיר מאוד ואם הוא ישמור על יציבות הוא יכול להפוך לאחד מכוכבי הקבוצה

 8. אתם צודקים בקשר לשירים גם אני לא אוהב את כל השירים האלה ברמקולים לפני המשחקים אבל אני אומר שסידי הוא לא זה שהופך את המשחק לפסטיגל..

  אבל אין מה לעשות מכבי מנסה להביא את אירופה לישראל ולהפוך את המועדון לכמה שיותר אירופאי.. תראו למשל את החנות.. אז על הדרך הם שמים גם את השירים לפני המשחקים כמו באירופה ומנסים למשוך כמה שיותר אוהדים עם "כל משחק הוא חוויה".

  זה לא שבחלק מהדברים המועדון הוא לא אירופאי ובחלק כן.. הם מנסים להפוך את כולו לאירופאי

 9.  

   

  אז תבין (לא בקטע מזלזל על הגיל) שאתה קהל היעד של הליצן הזה... כל משחק הוא חוויה, סידי, המוזיקה ברמקולים.

  הם מיועדים למשוך תעין של הילדים והמשפחות ועוד אנשים שכדורגל זה לא באמת החיים שלהם אלה סתם עוד תחביב.

   

  אז כן זה דרך ליצור כמות גדולה יותר של קהל אוהדים לקבוצה, הבעיה היא שזה בידיוק הקהל שישרוק בוז על יכולת מקצועית ועל כל דבר הכי קטן שלא מוצא חן בעיניהם כי הם חייבים לנסות לחנך את כולם עלק, זה בידיוק הקהל שיצא מהאצטדיון 5 דקות לפני הסוף כדי לברוח מפקקים וזה בידיוק הקהל שלא יהיה פה אם הקבוצה לא תיהיה חזק בצמרת.

   

  במילים אחרות, זה בידיוק התהליך שמכבי סל עברה... וזה דבר שמאוד מפריע לנו האוהדים ההארדקור שרוצים לבוא ולעודד בכל מצב 90 דקות בלי שאיזה טמבל שהשתן עלה לו לראש יפריע לנו ברגעים עם הכי הרבה טרוף במשחק

  אז אם אני קהל היעד של "הליצן" הזה אז זה מצליח לו כי יש מלא שאוהבים אותו ומעריצים אותו.. כדורגל זה לא רק למבוגרים.. יש גם ילדים ונערים.. ותדע שאני אוהד מכבי מגיל קטן וכבר בגיל שלוש ארבע הייתי במגרשים ולהזכירך אלה לא היו התקופות הכי טובות של מכבי.. אני בחיים לא שרקתי בוז לשחקנים ואני לא מבין גם את אלה ששורקים כי בתכלס זאת הקבוצה שלך ו השחקנים שלה ומה יעזור אם תשרוק בוז? זה יעזור לקבוצה ? לא. להפך.

  וזה שאני בן 15 זה לא אומר שכדורגל זה רק תחביב שלי ושזה לא החיים שלי כי מכבי זה כן החיים שלי ומתי שאני יכול ללכת למשחק אני לא שואל אף אחד והולך למשחק הזה..

  ובקשר לשירים אני גם נגד זה ולא אוהב את זה אבל לזה אין שום קשר לסידי.

 10. בלומפילד לא יהפוך לנוקיה? בלומפילד הופך לנוקיה מול העיניים שלנו וזה בגלל שאנשים כמו מתוקי מעודדים אצ הזבל של סידי ועוד מתעקש שנעריך את זה

  מה קשור שבלומפילד הופך לנוקיה?

  בגלל החמשירים על השחקנים?

  בנוקיה אין דבר כזה.

  בגלל השירים בתחילת משחק?

  זה לא קשור לסידי ואני גם נגד זה

 11.  

   

  סידי צריך לזכור שהוא הגיע לתהילה בזכות אלו שהיום לא יכולים לשמוע אותו.

  אי שם ב2007, כשהוא היה צנון רדום והקריא לפני המשחק של מכבי שברולט/ פייג'אה תל אביב הודעות מפגרות, וקינח ב"עכשיו כדורגל", כל האיצטדיון לא היה שם לב שהוא כרוז מטעם מכבי.

  כמה חבר'ה פה בפורום ראו איך הכרוז של באיירן מינכן מרים את הקהל אחרי גולים עם "באיירן 3- דורטמונד 0, כובש השער הוא X" והציעו לו לעשות את זה במשחקים של מכבי.

  מאז הוא התחיל לפתח בטחון, אבל בשנתיים האחרונות הוא מאבד את עצמו וחושב שהוא יותר משמעותי מהקהל ומעיק על כל כך הרבה אוהדים.

   

  שיחזור לגודל הטבעי שלו ולא יסתנוור מהתקשורת, הוא בסה"כ כרוז, אנחנו הקהל, הכוח והדחיפה האמיתית של הקבוצה. בלומפילד אף פעם לא יהפוך ל"נוקיה" ו"מכבי אלקטרה" וכולם צריכים להבין את זה.

  איך הגעת לזה שהוא חושב שהוא יותר חשוב מהקהל??

  והנה גם אתה אומר שפעם הוא היה רדום ומשעמם כמו כל כרוז אחר ועכשיו הוא לא כזה והוא משתגע בגולים.. אז תעריכו אותו כבר!

 12. בתכלס אם מתוקי זה לא השם משפחה שכתוב לך בת.ז (בעצם גם אם כן) כדאי לך שנייה לעשות פסק זמן מהחיים ולחשוב קצת עם עצמך איך ממשיכים מפה הלאה

  בתכלס אם אתה קורא לעצמך סתם ככינוי סברס אז באמת כדי לך לעצור הכל ולחשוב איך אתה מתקדם הלאה בחיים.. ואם באמת ככה קוראים לך אז פשוט אין לי מה להגיד חוץ מלרחם עליך..
 13. קודם כל, למה לי להתלהב מהכרזה של שי סידי? אני לא כמו הרוב פה שהולך למשחקים פעם במאה שנה ומרשה לעצמו ללכלך על אחרים.. אני הולך לכל משחק שיש לי אפשרות ללכת אליו.. אני פשוט יודע להעריך אותו..

  ואתה עושה צחוק? הסרטון שהבאת זה הכרוז שחיקה את שי סידי.. הייתה על זה כתבה בספורט 5.. וגם עליו הייתם אומרים שהוא מביך ומעיק.. אתם כפויי טובה ורק אחרי שיבוא איזה כרוז אחר במקום סידי שהוא רק יקריא את השם של השחקן אתם תתגעגעו לסידי ותעריכו אותו.

×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.