Jump to content

roy11

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by roy11

1. שאלתי בחנות של מכבי ואמרו שזה של פתח תקווה
  2. אחלה פלאפון. אבל רק שתדע שעוד מעט יוצא הדגם הבא שלו
  3. כן אישתו בהריון ולא נראהלי שהוא עכשיו ימהר לעזוב לחול דווקא שהיא בהריון
  4. ועד סוף העונה מה תעשה עם 5 חלוצים?לא מספיק שעכשיו עם 3 חלוצים כל אחד ממורמר.. ולא בטוח שג׳ורדי ישאר גם לעונה הבאה אז לך תדע אולי יבוא מישהו חדש ויביא איתו איזה שחקן טוב שהוא מכיר..
  5. פריצה לא יעזוב בינואר הוא יעזוב בסוף העונה ומכבי תביא במקומו חלוץ זר אחר.אז אני לא רואה שום סיבה להביא את שכטר הבינוני
  6. לפחות נקווה ששכטר לא יחתום במכבי. תחשבו על זה שעוד שבועיים פריצה חוזר מפציעה ולאט לאט יצחקי נכנס לכושר וכבר יש לנו 4 חלוצים! מי צריך עוד חלוץ? וגם הוא לא מציאה בכלל.. ובקשר לעטר מכבי לא רצו אותו אז אתם לא יכולים לבוא אליו בטענות
  7. לא צריך את שכטר. הבנאדם חלודה. צריך להביא חלוץ זר טוב בסוף העונה כשפריצה ובדש עוזבים אותנו. בינואר לא צריכים להתחזק במישהו ממש יקר רק אם הוא מציאה
  8. פתאום ראיתי את זה אז הייתי חייב לשלוח לכם..
  9. זה מה שאני אומר .. לא בטוח שעטר יבוא אבל אם הוא יבוא אל תצפו ליותר מידי
  10. זה לא שאני מעריץ אותו אני פשוט אומר שתפסיקו כל הזמן להיות נגדו ושהוא נותן את הנשמה שלו במשחקים ואתם רוצים שיהיה כרוז אחר במקומו
  11. נראהלך שהוא יבוא לפה בכושר?? הוא לא שיחק יותר משנה כדורגל!!אם הוא יבוא לפה ייקח לו איזה חודשיים להתחיל להיכנס לכושר אבל הבעיה היא העומס שיהיה בסגל כי גם ככה יש מלא שחקנים שמאוכזבים מזה שהם לא משחקים אז אם אלירן יבוא אז יהיה עוד יותר עומס.. והשאלה גם במקום מי הוא ישחק.. כי יכול להיות שסיפור בן בסט יחזור על עצמו גם עם עטר כי אף אחד לא הבטיח שאם הוא יבוא הוא יפתח כל משחק בהרכב כמו זהבי
  12. כל עוד יש לנו את ערן אז לא צריך לדאוג לשום חיזוק לסידי. פשוט תסמוך עליו.
  13. כולכם חושבים שאם אלירן יבוא עכשיו הוא יעשה שינוי ענק ויבקיע כמעט כל משחק כמו בעונת האליפות. תתחילו להבין שהוא לא שיחק כדורגל יותר משנה והוא לא כל כך בכושר אז אם הוא יבוא בינואר הוא יתן מקסימום 5 גולים. לדעתי צריך להשאיר את בן חיים הוא שחקן מצויין ומהיר מאוד ואם הוא ישמור על יציבות הוא יכול להפוך לאחד מכוכבי הקבוצה
  14. אתם צודקים בקשר לשירים גם אני לא אוהב את כל השירים האלה ברמקולים לפני המשחקים אבל אני אומר שסידי הוא לא זה שהופך את המשחק לפסטיגל.. אבל אין מה לעשות מכבי מנסה להביא את אירופה לישראל ולהפוך את המועדון לכמה שיותר אירופאי.. תראו למשל את החנות.. אז על הדרך הם שמים גם את השירים לפני המשחקים כמו באירופה ומנסים למשוך כמה שיותר אוהדים עם "כל משחק הוא חוויה". זה לא שבחלק מהדברים המועדון הוא לא אירופאי ובחלק כן.. הם מנסים להפוך את כולו לאירופאי
  15. אז אם אני קהל היעד של "הליצן" הזה אז זה מצליח לו כי יש מלא שאוהבים אותו ומעריצים אותו.. כדורגל זה לא רק למבוגרים.. יש גם ילדים ונערים.. ותדע שאני אוהד מכבי מגיל קטן וכבר בגיל שלוש ארבע הייתי במגרשים ולהזכירך אלה לא היו התקופות הכי טובות של מכבי.. אני בחיים לא שרקתי בוז לשחקנים ואני לא מבין גם את אלה ששורקים כי בתכלס זאת הקבוצה שלך ו השחקנים שלה ומה יעזור אם תשרוק בוז? זה יעזור לקבוצה ? לא. להפך. וזה שאני בן 15 זה לא אומר שכדורגל זה רק תחביב שלי ושזה לא החיים שלי כי מכבי זה כן החיים שלי ומתי שאני יכול ללכת למשחק אני לא שואל אף אחד והולך למשחק הזה.. ובקשר לשירים אני גם נגד זה ולא אוהב את זה אבל לזה אין שום קשר לסידי.
  16. כנראה שאני מבין דברים שאתה כבר לא מבין..
  17. תראה לי מישהו אחד שבא לבלומפילד בגלל סידי
  18. מה קשור שבלומפילד הופך לנוקיה?בגלל החמשירים על השחקנים? בנוקיה אין דבר כזה. בגלל השירים בתחילת משחק? זה לא קשור לסידי ואני גם נגד זה
  19. איך הגעת לזה שהוא חושב שהוא יותר חשוב מהקהל?? והנה גם אתה אומר שפעם הוא היה רדום ומשעמם כמו כל כרוז אחר ועכשיו הוא לא כזה והוא משתגע בגולים.. אז תעריכו אותו כבר!
  20. בתכלס אם אתה קורא לעצמך סתם ככינוי סברס אז באמת כדי לך לעצור הכל ולחשוב איך אתה מתקדם הלאה בחיים.. ואם באמת ככה קוראים לך אז פשוט אין לי מה להגיד חוץ מלרחם עליך..
  21. קודם כל, למה לי להתלהב מהכרזה של שי סידי? אני לא כמו הרוב פה שהולך למשחקים פעם במאה שנה ומרשה לעצמו ללכלך על אחרים.. אני הולך לכל משחק שיש לי אפשרות ללכת אליו.. אני פשוט יודע להעריך אותו.. ואתה עושה צחוק? הסרטון שהבאת זה הכרוז שחיקה את שי סידי.. הייתה על זה כתבה בספורט 5.. וגם עליו הייתם אומרים שהוא מביך ומעיק.. אתם כפויי טובה ורק אחרי שיבוא איזה כרוז אחר במקום סידי שהוא רק יקריא את השם של השחקן אתם תתגעגעו לסידי ותעריכו אותו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.