Jump to content

אליהו_הנביא

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Posts פורסם על ידי אליהו_הנביא

1. אני יודע שתרגמו אותי כאן, אבל אם יש משהו שהזין הזה מבין בו ומדווח נכון זה ההתאחדות: 

שִׂים לֵב: בְּאֲתָר זֶה מֻפְעֶלֶת מַעֲרֶכֶת נָגִישׁ בִּקְלִיק הַמְּסַיַּעַת לִנְגִישׁוּת הָאֲתָר.

נגישות

לחץ נגישות לאנשים עיווריםהַמִּשְׁתַּמְּשִׁים בְּתוֹכְנַת קוֹרֵא־מָסָךְ.

לחץ על תפריט הנגישות

תגובות

ערוץ הספורט

>> כדורגל ישראלי

>> ליגת העל

זעם על החלטת ההתאחדות. מבחן גדול ליועמ"ש ולתובע

פינס וברגמן ישנו את החלטתם? "לחץ פוליטי מופעל עליהם"

הודעת ההתאחדות לכדורגל, לפיה היא תצטרף לערעור שהגישו הקבוצות שהופחתו להן נקודות, הסעירה את בית הדין ובעיקר את היועמ"ש, עמית פינס, והתובע עו"ד גלעד ברגמן והעמידה אותם במצב מביך. השניים, שדרשו בבית הדין להפחית נקודות, יצטרכו כעת להחליט אם לשמור על הנאמנות לעבודתם וליושרם המקצועי או להסכים לתכתיב שהונחת עליהם, להצטרף לקבוצות בערעור. "היועמ"ש והתובע הם שומרי הסף, עצמאיים בשיקול דעתם ואי אפשר לכפות עליהם לעשות משהו שהם לא מאמינים בו. שניהם במבחן גדול. זה לחץ פוליטי שמופעל עליהם", אמר גורם בבית הדין.

לדעת משפטנים, אם אכן יתממש עניין הצטרפות ההתאחדות לערעור, זה יהיה המשך של מופע עליבות , שהחוקיות ממנו והלאה ומשמעותה אחת- הפקרת בית הדין המשמעתי ודייניו וזאת אחרי שבית הדין הקשיב לתובע ונענה לבקשותיו, ומימש את הלכת ביה"ד העליון באשר להפעלת תנאי.

לדעת חברי הנהלת ההתאחדות, אם אכן ההתאחדות תפעל להצטרף לערעור, יהפוך בית הדין המשמעתי לבלתי רלוונטי אך לא רק הוא, אלא גם תפקיד התובע שבית הדין לא יוכל יותר להקשיב לבקשותיו, מחשש שלאחר מכן יצטרף לערעור על עונשים שנפסקו כנגד נאשמים שהוא עצמו ביקש.

יהפכו לבלתי רלוונטיים? דייני בית הדין המשמעתי. 

חברי הנהלת ההתאחדות העלו מספר שאלות בנושא. אם אכן יוחזרו הנקודות למכבי חיפה ולבית"ר י"ם בגלל דרישת ההתאחדות מה יהיה גורל נקודות שהורדו מהפועל תל אביב? או מבני סכנין? או הנקודה שהופחתה מחיפה בתחילת העונה? ובאיזה נימוק ישתמשו תובע ההתאחדות והיועץ המשפטי כשיישאלו ע"י ביה"ד העליון איך אחרי שביה"ד פסק בתיקים הללו בהתאם לבקשתם, הם הופכים את עורם?

בשורה התחתונה, במסר שהעבירה אתמול, ההתאחדות מנסה לשנות את הוראת השעה באמצעות ביה"ד העליון ודומה הדבר למקרה בו הפרקליטות פועלת על פי חוק מדינה, מבקשת ומקבלת עונש שנגזר על נאשם, אבל אז מופיעה המדינה ודורשת מהפרקליטות להצטרף לערעור הנאשם, מאחר שיישום אותו חוק שנחקק על ידי המדינה, לא מתאים למדינה. 

"זה דרך עוקפת חוק. במקום לשנות את הוראת השעה שחוקקה על ידי ההתאחדות, ההתאחדות עצמה מנסה בדרך לא דרך לעקוף את אותו החוק. ב-24 שעות ביצעה ההתאחדות מופע לוליינות, במסגרתו לכשנפסק העונש לבית"ר י"ם, תמכה ההתאחדות בהחלטת ביה"ד בכל ערוץ אפשרי אולם לפתע בצהרי היום מייד לאחר ההחלטה בעניין מכבי חיפה, התהפכו היוצרות" אמר גורם משפטי.

2. 1 hour ago, erantheking21 said:

איך הם הצטרפו לערעור שלנו אם הם דחו את הפשרה בעצם? הערעור הנוכחי הוא בגלל שהם סירבו לקבל את הפשרה, נראה לך שהם הצטרפו? כבר הסכימו להחזיר לנו את הנקודה, דיינים לא היו הבעיה.

חברה מה קורה לכם, אתם פשוט ממציאים מציאות שלא קרתה. הצעת הפשרה הייתה בדיון בערעור ולא הסיבה לערעור, מאיפה אתם מביאים את הדברים האלה? וברור שהם לא יצטרפו לערעור מורחב אם נדרש לו, זה לא מה ששחר הבן זונה הזה ירצה. 

בינתיים לא בטוח שההתאחדות תצטרך לערעור של חיפה למרות מה שכתוב, היועץ המשפטי והתובע צריכים לוותר על היושרה המקצועית שלהם ולהיכנע ללחץ פוליטי, רישמית זה טרם קרה. 

3. 33 דקות לפני, ravid said:

לבית"ר:

תאור: תקרית; דקה 11: עשרות אבוקות הודלקו ביציע המזרחי ושני רימוני עשן צהובים. מספר אבוקות נזרקו לכר הדשא והמשחק נעצר לדקה. דקה 15: רימון עשן צהוב נוסף ביציע המזרחי. דקה 45: זריקת חפצים מהיציע המזרחי לעבר ענאן חלאיילי לאחר הבקעת השער. אף אחד מהם לא פגע בשחקן, אבל מספר מצתים נחתו על כר הדשא. דקה 63: זריקת כוס שתייה מהיציע המזרחי. דקה 83:(לאחר כיבוש השער השלישי לזכות חיפה-שער שנפסל לאחר התערבות שופטי המסך): נזרקה מהיציע המערבי כוס משקה על עוזר שופט מס׳ 1 יוסי בביוף. הכוס פגעה בגבו של עוזר השופט ונחתה מחוץ למגרש. דקה 88: זריקת כוס שתייה ובקבוק לכיוון מאמן מכבי חיפה מהיציע המערבי. החפצים לא פגעו במאמן, אבל נחתו על כר הדשא.

לחיפה:

תאור: תקרית; לציין כי 45 שניות מפתיחת המשחק, הודלקו עשרות אבוקות ביציעי אוהדי שתי הקבוצות (יציע דרומי אוהדי מכבי תל אביב, יציע צפוני אוהדי מכבי חיפה), כמו כן, אבוקה אחת דולקת הושלכה לתוך רחבת ה 16 הצפונית מכיוון אוהדי קבוצת מכבי חיפה (יציע צפוני), עקב כך, חידוש המשחק התעכב בדקה שלמה עד לפינוי האבוקה מכר הדשא ע"י איש הביטחון.

להפועל לא מצאתי אבל זה יהיה בעמוד ההחלטות של בית הדין באתר ההתאחדות 

לא הבנתי מה אתה רוצה כאן, אם זה מה שאתה כותב אז או שאתה אוהד חיפה אדיוט או שבמקרה הגרוע התעמולה השקרית של חיפה בתקשורת נכנסה לך. לראש. אף אחת מהן לא נענשה לפי סעיפי התקנון החדש, בו אבוקה לדשא שווה כסף, אלא על תנאי שהיה להם. חיפה הבני שרמוטות בכלל על תנאי בגלל זיקוקים ליציע שלנו בסמי עופר. 

4. 9 דקות לפני, קמחי said:

זה לא קשור לעובדות. 

אני כמו כולם מאוד שמח להוביל בטבלה ולראות את אוהדי חיפה מקציפים, אבל המועדונים לא יכולים להיענש על כך שהמשטרה וההתאחדות לא עושות את העבודה שלהן. 

התקנון פתח פה תיבת פנדורה שפשוט תגרום לכך שבתי הדין מתערבים ישירות בגורל הליגה כולה. עכשיו חיפה אוכלים אותה וזה נחמד, אבל שלא יהיה ספק שאנחנו נאכל הרבה מהדייסה הזו בהמשך.

אבל חיפה לא אוכלים אותה בגלל התקנון החדש

5. 29 דקות לפני, Zizou said:

עזוב התובע של **ההתאחדות** ביקש להוריד להם נקודה ועכשיו ההתאחדות מערערת על ההחלטה של התובע שלה.. 

אין לתאר

לחדד לך את זה, כדי שההתאחדות. תצטרף. לערעור התובע צריך לבקש את זה, זה אומר שהוא פועל נגד הבקשה שלו עצמו. 

6. בינתיים אני לא מבין איך ההתאחדות יכולה להצטרף, התובע צריך לבקש את הערעור כנגד העונש שהוא עצמו דרש, אם מחייבים אותו והוא לא מתפטר הוא קוקסינל

7. 1 דקה לפני, אקיטה said:

על פי התקנון החדש, צריכה לרדת להם עוד נקודה על מטח החפצים שפגע ביוספי, ולנו אמורה לחזור הנקודה על האבוקה שלא פגעה בלוקאסן.

אלו העובדות.

כלומר, את כל סיפורי בית הדין צריך לסיים עם 3 הפרש.

כל דבר אחר זה מכור.

אהההההה שמע הלוואי, אבל בוא נהיה הוגנים, גם לפי התקנון החדש הפגיעה של מה שזרקו ביוספי לא שווה נקודות, מעבר לזה שההוראה ניתנה על אבוקה, פגיעה אינה מספיקה (בוודאי במקרה לוקסן שבו לא הייתה בכלל פגיעה ), אלא צריך להוכיח גרימת נזק. 

8. 6 דקות לפני, snufkin said:

מה אתם מתלהבים? תסריט ידוע מראש. 

חיפנ יערערו, הנקודה תוחזר. בינתיים ידחו את הערעור שלנו.

לא יחזירו להם, יש להם עוד העמדה לדין על נסיבות מחמירות והיה להם על תנאי, אין סכוי שיבטלו להם וביתר והפועל לא. 

אני אומר חכו, הנקודה שלנו חייבת לחזור. 

9. לפני2 שעות , hen34 said:

די אח יקר

הזבל האלה גדולים ותמיד יהיו כאלו, לא צריך לזלזל.

100 שח לבוגר זה מחיר סביר בהחלט,הבעיה היא שעובדים עלינו בעיניים בהקצאת כרטיסי נוער/חייל שנגמרים אחרי 10 שניות. 

הרצון להביא את כל הילדים איתנו, ירד אחרי 10 שניות של  מדינה שכולם פה שקרנים וגנבים...

זה נכון

10. לפני13 שעות , מרגוליס said:

אין מצב. מכרו ב70/80 שנה שעברה 

שערוריה של מחיר 

לא זוכר מתי שילמנו 80 בטדי בביתר, לדעתי אתה טועה (אולי היה משחק אחד חריג אבל גם זה אני בספק)

11. 7 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

אם הם היו יכולים הם היו מחכים עד לסוף העונה שיהיה 6-7 הפרש בין מקום ראשון לשני ואז מורידים למי שצריך ומחזירים למי שצריך ואז הם היו אומרים ״הנה אמנם הורדנו נקודות אבל לא הכרענו את העונה״.

אני לא אתפלא אם גם השבוע לא יהיה פסק דין סופי.

נכון, אבל למשוך את זה שבועיים בלי הצדקה? מרגיש לי מוגזם גם בבית הדין המושחת של קובי. 

12. אנחנו חייבים לחזור לשחק בצהוב כחול הזה, זה הרבה יותר יפה, וכחול כזה לא כהה כמו שהיום. 

דור פרץ אתמול היה בשיפור אין ספק, למרות שתמיד תיהיה לו יכולת טכנית של נגר, לא יעזור כלום. פעמיים מצב של להגביה מעל השוער שיצא, פעם אחת החוצה פעם שניה ניסה לעבור. נראה אותו במשחקים שאין לו שטח לרוץ. 

הנבדל של דווידה נראה כמו המצאה מונפצת לחלוטין. 

13. 47 דקות לפני, קובי השועל said:

הכל בסדר אחי. כתבת שנמאס ועדיף חולצה רביעית כמו הפיג'מה שהוציאו שנה שעברה נגיד. אתה יודע בכלל איזה הבדל אסטרונומי יש כלכלית בין הקמפיינים? סליחה אם זה נראה תוקפני. שבת שלום אח!

תראה אני חושב שארבע חולצות בשנה פלוס רטרו זה יותר מדי. בחולצת החוץ הכחולה שיחקו אולי בשני משחקים השנה, והיא מדהימה. ברור שלרטרו יש אפקט כלכלי חזק יותר, אבל זה נהיה קצת נדוש. 

14. 41 דקות לפני, קובי השועל said:

לא יאמן שגם על המאסטרפיס המושקע הזה יש טענות. מה רע בקצת נוסטלגיה שמזכירה מי באמת האימפריה של המדינה? מה השלב הבא? לבכות למה לא מוציאים ליין של מנורות לילה בורוד?

שועלי, קודם כל אני מציע שתיקח הרבה אוויר לפני שאתה יורה. אין כאן תלונה, אלא הצעה/חשיבה אחרת. לא אמרתי לא לעשות, אבל אפשר כל שנתיים, שלא יהיה כזה טחון. אם תקרא כמה הודעות לפני תבין שכבר קניתי בערך את כל מה שיצא ואם היה לי שני בנים אז הייתה כאן גם תחפושת שוער. 

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.