Jump to content

אליהו_הנביא

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Posts פורסם על ידי אליהו_הנביא

1. Just now, המכבייה said:

הכל עדיף על קארצב. זאת חולצה ריקה ורכה עם מוניטין מומצא ודימיוני- לא פיזי, לא נוח עם הכדור, לעולם לא בקצב של המשחק. זה מה שיש. 

ועדיין הוא היה צריך להיות היום החילוף או... לשים את רביבו מגן ימני ושחר לקישור. הבעיה ששחר נעלם מהקישור כי אין מגן ימני. 

2. הכל הפוך, כל כך הרבה חילופי הרכה כדי לשמור שחקנים ובסוף משחקים 120 דקות. 

איך אתה מכניס את גולסה שהוא נהיה רך כמו חמאה במקום להכניס בלם? ואז הוא תופר אותך בבישול מדהים ל2-2 ובאיבוד ל3-2. 

טננבאום, וואו, מה זה? נראה שהעירו אותו משינה כדי לשחק, זאת פשוט שערורייה שאין כדוגמתה. 

מאה קרנות וכל קרן יותר גרועה מקודמתה. 

גם אם הוא יביא אליפות בעשרים הפרש הוא לא צריך להישאר, הפחד שלי זה שאנחנו נגיע בשני ושוב נחרבן במשחק קריטי. 

3. המחדל במכבי הוא לא רק קרנות אלא גם הוצאות חוץ, זה פשוט הזוי, הקבוצה לא מסוגלת להוציא חוץ לשחקן שלנו וזה לא רק השנה. אנחנו הכי חלשים בליגה בהוצאות חוץ בפער. זה כמו כדור עובר. 

4. לפני4 שעות , Cosmic said:

אמרתי לחבר בזמן אמת, שהמקרה מזכיר לי מאוד את הגול של יוני שנפסל מול בית״ר בבלומפילד העונה בגין פגיעת ראש של סילבה ע״י זהבי במהלך שקדם לשער.

אז, בדומה להערב, ״הראיות הנסיבתיות״ העידו שככל הנראה יש צדק לפסילה. 

רוצה לאמר - אם סילבה שוכב על הדשא ונזקק לחילוף, סביר להניח שאכן היה מגע.

אם גבי כושל במאבק כדור שיש לו בו יתרון מובהק, סביר להניח שאכן היה מגע. 

אממה…  בשני במקרים אין זווית צילום אחת שמוכיחה שהמגע (כביכול) אכן קרה! 

ה var לא אמור להתערב במקרים של יסוד סביר, אלה רק במקרים בהם הוא חד משמעי. 

הפסילה של הגול של סכנין, בדיוק כמו זו של יוני נגד בית״ר - היא נוראית בעיניי.

לפני6 שעות , קמחי said:

הוא פשוט רץ. לא רואה בזה הכשלה.

קודם כל רואים מגע וודאי כשהרגל של גבי באוויר, הרגל של שאכר נוגעת, כנראה לא בכוונה וגורמת לרגל של גבי להתנגש בשניה. 

זה ש פאול לא בכוונה לא אומר שלא היה פאול. אם גבי רץ לשער לבד ושאכר מאחוריו נתקל בו ככה כשהוא אחרון בדרך לשער זה פאול ואדום. 

5. 42 דקות לפני, Arthur Read said:

אתה לא צריך טיעון משפטי כאשר התובע בעצמו מצטרף לערעור שלך ומבקש לבטל את העונש שהוא בעצמו ביקש מלכתחילה.
    הלוואי שהדיינים ישמרו על המעט כבוד שנשאר למוסד הזה ויגלגלו את הערעור הזה מכל המדרגות

ראוי לציין שגם הטענה הזאת חוטאת לשטיפת המוח של חיפה, כי ההתאחדות לא ביקשה להצטרף לבקשה להחזיר את הנקודות, אלא שבית הדין יפסוק האם התנאי הישן רלוונטי על עבירות שלא מחייבות הורדה בתקנון החדש. 

מיותר לציין שגם בנימוק הזה (של ההתאחדות, לא שלך), חיפה לא אמורים לקבל את הנקודה בחזרה, כי התנאי שלהם הוא על סעיף שמחייב הורדת נקודות בתקנון החדש. (בניגוד לביתר והפועל)

6. 11 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

כי טננבאום הוא הגרסה הישראלית של דידה.

לקחנו 3 אליפויות עם חואן פאבלו שאפשר לספור על יד אחת את כמות הפעמים שהוא לכלך את המכנס בדשא.

בעונה הראשונה אניימה היה השוער

7. לפני4 שעות , duduha said:

מילסון נפצע, את מי רציתם שיכניס? את יוני? שחר לא הצליח לעמוד שם מצד ימין וכבר היה גמור, אז מי ישחק מגן? סאבו שלא שיחק שם שלוש שנים? ולהכניס את לוקאסן שלא שיחק חודש+?

קיקו כל משחק ששיחק הסריח את הדשא, וכנראה שזה מה שרואים גם באימונים.

הכי קל ליפול על המאמן שהמלכתם רק לפני שבוע.

יש לנו שחקני ספסל לא ברמה וזה לא באשמתו, הכי קל ליפול על המאמן כי אי אפשר להחליף את כל הסגל, אבל זה בהחלט עליהם.

שמע, קודם כל כן, הייתי מכניס את יוני לאגף שמאל ומשאיר את דווידה בימין, יוני גרוע אבל הגנה הוא עושה ויורד אחורה ואז שחר לא היה מופקר. 

אם רצית להוציא את שחר, אז או שלושה בלמים או נחמיאס ישחק בימין ותכניס את לוקסן, אם הוא בסגל הוא כשיר ויותר גרוע מהחרא שהיה אתמול עם סבוריט נחמיאס לא היה יכול להיות. 

איך אפשר להגיד שהמאמן לא אשם, מי אשם אמא שלי? 

8. 33 דקות לפני, PLASTOMAN said:

אופי לא קונים במכולת.

לרביבו אסור להוציא חוצים יותר.

בסופו של יום זה הכל על מנספורד.

למה מי יודע להוציא חוץ במכבי? אנחנו הקבוצה היחידה בליגה שכל חוץ שלה זה כדור עובר, פשוט הזיה מה שקורה עם זה. 

9. 19 דקות לפני, duduha said:

הכל על השחקנים, הוא עלה עם יוריס ופרץ כקישור חזק, הוא עלה עם גבי כיצירתי (שכבר הוכיח באירופה שהוא שווה משהו), הוא עלה עם אותו הרכב משבוע שעבר שנתן להם רביעיה, השחקנים פשוט הסריחו את הדשא.

קארצב אוויר בליגה, אז שם היו עושים ממנו בדיחה, וגם אם לא הוא לא היה משנה הרבה את המשחק.

עלה עם ההרכב הכי חזק.

אין לרובי שום אשמה פה

שום אשמה? תגיד לי אתה שפוי? איך יכול להיות של אמן אין שום אשמה במה שראינו אתמול? 

אשמה זה להכניס את דן ביטון במקום מילסון, זה הקיבעון שהרס לנו עשר הפרש, היינו שחקן פחות, הפקרת את שחר ומעבר לזה, ביטון שחקן פרווה ואיטי, לא מתאים למשחק. 

אני גם לא הייתי משאיר את זהבי ושם את תורג'מן בקו. שוב זה לא מתאים לשיטת המשחק של אתמול. 

חוץ מזה מצפה ממאמן שיקח שחקנים הצידה ויעשה סדר. אפס השפעה לחיוב. 

10. שם את הבית שלי שהבן זונה הזה(מצטער לא יכול ולא אפסיק לקלל אותו) יעלה בראשון עם דן ביטון בצד ימין. צריך לשרוק לו בוז עצום כשהוא עולה לדשא בראשון, הכוונה למאמן, למרות שגם לביטון אפשר. 

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.