Jump to content

אליהו_הנביא

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Posts פורסם על ידי אליהו_הנביא

1. מוזר שמכבי לא הוציאו על זה הודעה (לפחות אני לא זוכר כזאת), אבל יש מכירת כרטיסים באתר לאן לשני יציעים מיציע האורחים, אז אני מניח שפורטו לא מביאים הרבה קהל, אם בכלל. חבל שלא נמלא את זה אם מוכרים. שאנשים לא יבכו אחר כך ...

2. היום היה עידוד דרבי חוץ אחד החלשים אי פעם ובכל זאת יש דברים קצת מעבר :

1. יש "התרופפות" בהליכה של הגוש עם דברים שלא פוגעים במכבי, יותר מדי מצתים, אבוקות ועוד ירקות. אח"כ אנשים יבכו שלא נותנים להכניס דגל פריסה לסמי עופר, הכל קשור.

2. לא מצליח להבין מה גורם לאדם להגיע עם חולצה שחורה לדרבי, מה אתה באבל? אין דבר יותר טפשי וילדותי בעיני מהרצון של האולטראס להיבדל על ידי לבישת שחור (מה גם שרישמית אין ארגון כזה)

3. השער של קרלוס ממש מזכיר גול של נימני, ממש על שער 11, גם דקה 90, נגד נתניה, אי שם בשנות התשעים, בהצגה כפולה עם חיפה והפועל. ספק אם רוב לובשי השחור זוכרים את זה.

3. קישור-

צריך להגיד את זה, זה לוקסוס גדול מדי לשחק בליגה גם עם מיטרוביץ וגם עם פרץ - שניהם עם תרומה נמוכה ביותר למשחק ההתקפה.

למעשה חוץ מהצ'יפים של מיטרוביץ לזהבי אין תרומה כזאת.

מספיק לשחק עם אחד מהם וריקן לידו - אבל הכי חשוב שנוסא יחזור כבר !

התקפה -

לא יודע למה בן חיים ביציע אם זה מבחירה אז טעות פטאלית !

גם אם אתה רוצה לתת לשחקן כזה לנוח שים אותו על הספסל שתהיה לך אופציה לשינוי - אין לו שום תחליף בסגל של מכבי.

מעבר לזה בחר את השחקנים הנכונים להרכב, ורמוט מתחיל לתת מספרים כמו שביקשתם, יצחקי נתן את שלו ועל זהבי לא צריך להרחיב את הדיבור.

שורה תחתונה-

באנו לא מחוייבים ומאוד יהירים למשחק ובעיקר בגלל זה הפסדנו,

להרים ת'ראש ויאללה דרבי.

אתה זוכר איזה צ'יפ שלו מאז תחילת העונה חוץ מהכדור לזהבי נגד באזל? עוד כמה זמן נשלם על הצ'יפ הזה? זה כבר הגיע לרמת אבסורד שגם אם יהיה שחקן מטר ממנו הוא יתן צ'יפ. הוא גם אפס בהגנה (בניגוד לפרץ שכן לוחץ ומחלץ כדורים, אבל מאבד ים כדורים).

אגב מצחיק להגיד שזה לוקסוס גדול לשחק עם שניהם בליגה, ובאירופה?

בן חיים נשמע לי כרגע נטו החלטה גרועה של יוקנוביץ, לא קראתי בשום מקום שהוא היה פצוע. מעבר לזה שמדובר בטפשות כי אין לנו שום כלים התקפיים אחרים, זה גם משדר קצת זלזול, למרות שבעיני התלות בתירוץ הזלזול היא פשוט בריחה מאחריות ומהסיבות האמיתיות לזה שמתחילת העונה לא נתנו משחק אחד טוב שראוי לציון ואנחנו רק מתדרדרים ולא מתקדמים

4. מצטער מאוד, כולם כאן מתחמקים מהנקודה הכי רלוונטית והכי כואבת והיא בנייה רעה מאוד של הקבוצה על ידי ג'ורדי! כולם אמרו את זה לפני ההעפלה לליגת האלופות ועכשיו זה חוזר.

1. מיטרוביץ? שנתיים לא הצליחו להביא לכאן קשר אמצע טוב יותר? הבן אדם פעם בעשרים משחקים נותן צ'יפ ואנשים עושים ממנו אנייסטה. הוא אוויר בהגנה, תמיד "קצר מדי" , תמיד מפסיד בגובה, בקיצור אוויר ומה? הוא כל הזמן באנקר בהרכב. וואלה אזולאי אתמול ברבע שעה דחף קדימה כמו שהוא לא יעשה בחיים. גם ריקן חייב לשחק בקישור לפני העגל הזה.

2. גארסיה לא היה צריך להישאר ובטח ובטח לא בחוזה הזוי לשנתיים.

3. חלוצים - מצחיק שנשארנו רק עם יצחקי כחלוץ הכי טוב שלנו ולהתבסס עליו שיחזיק עונה זו הזייה ברמה של פטריה. בן בסט נוראי ואז בא רדוניץ!! וזו פאלטה נוראית של ג'ורדי. השחקן לא שיחק חודשיים, הגיע בשביל ליגת האלופות, שיחק 30 דקות ושפך לאגר. אני אגב חושב שיש לו כדורגל טוב מאוד, אבל ג'ורדי היה חייב להבין שזה לא מתאים ומסוכן.

אגב מישהו יודע למה טל בן חיים החלוץ אפילו לא היה בסגל אתמול? כי אם הוא לא פצוע זו פשוט שערוריה של יוקאנוביץ! אפילו לא ספסל? איך לעזאזל חשבת לשנות את המשחק אם תצטרך?

שורה תחתונה - ניצחון בדרבי ונחשוב שוב שכולם נדירים :mushy:

5. מיטרו זה השחקן הכי מיותר שיש היום במכבי, גם זר וגם לא תורם כלום הגנתית והתקפית, לא חושב שאזולאי פחות טוב ממנו, בלשון המעטה.

לכל המצב הזה יש אשם אחד וזה ג'ורדי, העליה לליגת האלופות קצת טשטשה את העובדה שמכבי לא משחקים טוב מתחילת העונה בליגה, אין קו עליה, הקבוצה לא נראית מאומנת כרגע לצערי, ומעל הכל פשוט אין לנו זרים.

6. כבר מול עכו קראו לו לגדר. אתמול 0 שריקות בוז מגורמים מסביב (אלא אם היה משהו מרוחק, מעל הגוש לא שמעו).

בצד המאכזב - המשחק המלא שוואן העלו נחתך בדקה 94. חסר עוד עצירת כדור עומק גרוע של פ"ת אצל טב"ח ואת שריקת הסיום שהוציאה וואחד ישששש.

וגם היה שם איזה ספק פנדל על זהבי שהייתי שמח לראות בטלויזיה, לא?

7. לא מבין איך אנשים יכולים לטעון שזה לא אדום. אין כאן בככל שיקול דעת, אדום חד וחלק!

אני חושב שהחזרת המהלך אחורה לעונשין היא לא פחות משערורייתית. השופט נתן יתרון, פתח תקווה המשיכו והשחקן כמעט כבש, אם היה כובש לבטח לא היה עונשין (ובצדק) ואחרי שהיתרון מומש והגיעו למצב בעיטה לשער, האשמה היא על השחקן הבועט ולכן הגיעה קרן.

רק לחשוב מה היה קורה אם הם היו כובשים מהעונשין הזה...

ובתכלס,לפני שאני מתחיל לארוז לפורטו, זה ממש לא מעניין, סתם הרבה יותר כיף לבלבל את המוח אחרי שמנצחים :mushy:

8. דור פרץ דוגמה הפוכה לנוער שלנו בשנים האחרונות. רוב רובם של השחקנים שהצטיינו בנוער התברר כשחקנים שפשוט אינם מספיק טובים להרכב/סגל של מכבי וחלק קטן הראו למכבי שטעו. כמה שחקני נוער באמת הוכיחו עצמם? חוץ מדאבור שברח? וקצת מיכה (שבעיני שחקן סגל אך לא אמור להיות שחקן הרכב).

9. מישהו יודע להסביר למה שחקן שהיה אחד משלושת השחקנים הכי טובים בקבוצת הנוער של השנה שעברה (יחד עם יונתן כהן ואליאל פרץ), ניסה להשתחרר ממכבי כל כך מהר, עוד לפני שניתנה לו בכלל הזדמנות?

נשמע לי מאוד תמוה העניין הזה, גם אם קבוצת פח כמו הפועל שיחקו לו עם הראש, עדיין נראה לי הזוי ששחקן כזה יתפתה לשטות כזו.

10. אני אומר את זה כל הזמן בכל במה אפשרית , לצערי מי שאשם הוא אך ורק הנהלת מכבי שמתנהלת כמו הנהלה של קבוצה קטנה ולא כמו של המועדון הכי מעוטר בארץ והכי גדול. כאן מתחילה ונגמרת הבושה. כל שנה צוחקים עלינו, משתינים עלינו,

(ועל ביתר) ואנחנו לא אומרים כלום, לא עושים כלום, לא מוחים ורק מתכופפים. אם כך זה ישאר שום דבר לא ישתנה.

ההנהלה שלנו הייתה חייבת להודיע ממזמן שהיא לא מקבלת את מרות בית הדין, לא חסרות דוגמאות של איפה איפה הן ברמת העונשים והן ברמת השפיטה (ראו מקרה אלירן עטר שבוע אחרי בן חיים).

מתחילת העונה חייבים לארגן את כל המועדוונים שהם לא סכנין, הפועל וחיפה להתארגנות שמשחררת את בית הדין מתפקידו, מה יעשו? יורידו 11 קבוצות ליגה?

חייבת להיות טבלת ענישה, חד וחלק : מעשה ועונש, בלי שיקול דעת לדיינים ובלי נעליים. לא יכול להיות שארטיק משער 11 שווה 50 אלף וסכנין מקבלים 30.

רק ההנהלה אשמה אין בכלל ויכוח

11. וורמוט חייב אבל חייב לשחק באמצע במקום מיטרוביץ המיותר ואז תראו מה זה חלוקת כדורים לחלוצים, איזה קלאסה יש לו, הוא פשוט לא מאבד כדורים והכדור נדבק לו לרגל ומיטרו? אני לא מבין מה שחקן כזה עושה בסגל של מכבי, מצטער, בשביל כדור אחד לגול בעשרים משחקים לא צריך אותו, מה גם שעם כל השלושה קשרים במרכז עדיין אין לנו הגנה וגם בליגה אנחנו מאוד פגיעים. נשאר רק לפנטז מה היה קורה כאן אם היו לנו ארבעה זרים (לא חמישיה) במקום אחד ושליש וגם אם הם פצועים כרגע. קשה לראות מה נוסא היה תורם אתמול או גארסיה, התקווה שלי שרדוניץ יהיה משהו טוב (ויש לי הרגשה טובה לגביו, רק שלא יפצע כל הזמן).

קצת מצחיק שאנשים מתלוננים על צהוב כשכל הארגון מגיע בשחור כל משחק.

12. בחיים לא באתי עם חולצה שחורה למשחק גם לא ב03/04

מעולה! אז בוא תתנהג כמו אוהד ותעודד שחקנים של הקבוצה שלך וגם אם לא בא לך, אז לפחות אל תשרוק בוז ואל תלך מכות עם מי שכן שר (שוב, לא אומר שאתה ספציפית, אלא אני מדבר בכללי).

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.