Jump to content

אליהו_הנביא

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Posts פורסם על ידי אליהו_הנביא

1. 42 דקות לפני, Arthur Read said:

אתה לא צריך טיעון משפטי כאשר התובע בעצמו מצטרף לערעור שלך ומבקש לבטל את העונש שהוא בעצמו ביקש מלכתחילה.
    הלוואי שהדיינים ישמרו על המעט כבוד שנשאר למוסד הזה ויגלגלו את הערעור הזה מכל המדרגות

ראוי לציין שגם הטענה הזאת חוטאת לשטיפת המוח של חיפה, כי ההתאחדות לא ביקשה להצטרף לבקשה להחזיר את הנקודות, אלא שבית הדין יפסוק האם התנאי הישן רלוונטי על עבירות שלא מחייבות הורדה בתקנון החדש. 

מיותר לציין שגם בנימוק הזה (של ההתאחדות, לא שלך), חיפה לא אמורים לקבל את הנקודה בחזרה, כי התנאי שלהם הוא על סעיף שמחייב הורדת נקודות בתקנון החדש. (בניגוד לביתר והפועל)

2. 11 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

כי טננבאום הוא הגרסה הישראלית של דידה.

לקחנו 3 אליפויות עם חואן פאבלו שאפשר לספור על יד אחת את כמות הפעמים שהוא לכלך את המכנס בדשא.

בעונה הראשונה אניימה היה השוער

3. לפני4 שעות , duduha said:

מילסון נפצע, את מי רציתם שיכניס? את יוני? שחר לא הצליח לעמוד שם מצד ימין וכבר היה גמור, אז מי ישחק מגן? סאבו שלא שיחק שם שלוש שנים? ולהכניס את לוקאסן שלא שיחק חודש+?

קיקו כל משחק ששיחק הסריח את הדשא, וכנראה שזה מה שרואים גם באימונים.

הכי קל ליפול על המאמן שהמלכתם רק לפני שבוע.

יש לנו שחקני ספסל לא ברמה וזה לא באשמתו, הכי קל ליפול על המאמן כי אי אפשר להחליף את כל הסגל, אבל זה בהחלט עליהם.

שמע, קודם כל כן, הייתי מכניס את יוני לאגף שמאל ומשאיר את דווידה בימין, יוני גרוע אבל הגנה הוא עושה ויורד אחורה ואז שחר לא היה מופקר. 

אם רצית להוציא את שחר, אז או שלושה בלמים או נחמיאס ישחק בימין ותכניס את לוקסן, אם הוא בסגל הוא כשיר ויותר גרוע מהחרא שהיה אתמול עם סבוריט נחמיאס לא היה יכול להיות. 

איך אפשר להגיד שהמאמן לא אשם, מי אשם אמא שלי? 

4. 33 דקות לפני, PLASTOMAN said:

אופי לא קונים במכולת.

לרביבו אסור להוציא חוצים יותר.

בסופו של יום זה הכל על מנספורד.

למה מי יודע להוציא חוץ במכבי? אנחנו הקבוצה היחידה בליגה שכל חוץ שלה זה כדור עובר, פשוט הזיה מה שקורה עם זה. 

5. 19 דקות לפני, duduha said:

הכל על השחקנים, הוא עלה עם יוריס ופרץ כקישור חזק, הוא עלה עם גבי כיצירתי (שכבר הוכיח באירופה שהוא שווה משהו), הוא עלה עם אותו הרכב משבוע שעבר שנתן להם רביעיה, השחקנים פשוט הסריחו את הדשא.

קארצב אוויר בליגה, אז שם היו עושים ממנו בדיחה, וגם אם לא הוא לא היה משנה הרבה את המשחק.

עלה עם ההרכב הכי חזק.

אין לרובי שום אשמה פה

שום אשמה? תגיד לי אתה שפוי? איך יכול להיות של אמן אין שום אשמה במה שראינו אתמול? 

אשמה זה להכניס את דן ביטון במקום מילסון, זה הקיבעון שהרס לנו עשר הפרש, היינו שחקן פחות, הפקרת את שחר ומעבר לזה, ביטון שחקן פרווה ואיטי, לא מתאים למשחק. 

אני גם לא הייתי משאיר את זהבי ושם את תורג'מן בקו. שוב זה לא מתאים לשיטת המשחק של אתמול. 

חוץ מזה מצפה ממאמן שיקח שחקנים הצידה ויעשה סדר. אפס השפעה לחיוב. 

6. שם את הבית שלי שהבן זונה הזה(מצטער לא יכול ולא אפסיק לקלל אותו) יעלה בראשון עם דן ביטון בצד ימין. צריך לשרוק לו בוז עצום כשהוא עולה לדשא בראשון, הכוונה למאמן, למרות שגם לביטון אפשר. 

7. לפני1 שעה , YallaMaccabi said:

דווקא מכל אינסוף הטעויות שהוא עשה הערב

בחרת את ההחלטה היחידה שהייתה נכונה לטעמי. 

יוריס היה במשחק רע + דן ביטון לא שחקן אז אולי בתור קשר אמצע הוא היה מזיק פחות

כי תורג'מן כשחקן קו זה משהו שמוכיח את עצמו כבר תקופה? 

מאמן בן זונה טיפש, לא יכול לראות אותו ואת הראיונות המיותרים שלו. 

הבן אדם מאוהב באפס כמו ביטון ולא משחרר מזה והוא פשוט לא מבין כדורגל ואיך מאמנים. 

8. 2 דקות לפני, Wade said:

אני חושב שמילסון מדהים, אבל צריך להסתכל בזום אוט גדול, מעבר אליו. מה שגם פה וגם בתקשורת מפספסים זה סגנון המשחק. מכבי בלי מילסון שונה פשוט כי אין לנו כנפיים. ברגע שמילסון היה באפריקה, נכנס קיקו ודוידה לא היה בפורמה אז תורג׳מן שיחק, וזה הביא את סגנון המשחק העייף והגרוע שהיה למכבי מתחילת העונה- ההעמסה המזעזעת על האמצע והנעת הכדור בין ה8 ו10 עד סוף המשחק, מגנים שנכנסים לאמצע וכו׳. ברגע שמילסון חזר, ולדעתי מאז המשחק מול פ״ת העייפה, נהיה סגנון משחק נורמלי יותר- ריווח, אגפים מהירים, מגן עוקף (שחר), עומק וויתור על הנעת כדור (גם ובעיקר בהגנה). היום, קיבלנו את ד״ר ג׳ייקל ומר הייד מול הפנים. מכבי עם כנפיים, זה משהו אחר לחלוטין. ברגע שעולה דן ביטון נגמר המשחק. וזה גם, אבל לא רק, קשור לשחקנים. 

וזה רק מראה שהמאמן המדיין הזה חזר לקיבעון שהחריב לנו עשר הפרש, דן ביטון ותורג'מן באגפים. אין תקווה. 

9. הוא יכול להזדיין מפה היום, זו בושה הרבה יותר גדולה מזניט, אחת התבוסות הכי גדולות של קבוצה שהובילה הפרש שלוש. גם אם הוא יקח טראבל אני אקלל את הבן זונה הזה. 

10. 27 דקות לפני, עמית ר said:

לא הבנתי איך פתאום יחכו להחלטות לפני שיפרסמו את הלוח משחקים של הפלייאוף התחתון (כמובן שהיה גם רלוונטי אם הטבלה בעליון הייתה יכולה להשתנות) לאחרי ההחלטות. 

לא הודיעו לפני יומיים בערך שהסדר יפורסם אחרי המחזור האחרון ולא יחכו להחלטות?

כך הגיוני לעשות, פשוט מקודם זה היה לטובת חיפה אז אמרו שלא יחכו. 

11. לפני1 שעה , itanar said:

אם קוראים את פסקי הדין האחרונים של בית הדין העליון מבינים שזה די חד משמעי הנושא של "על תנאי". 

מנסים לערב פה פוליטיקה, בגלל זה הדיון יהיה מעניין.

לא חושב שהדיינים שם ירצו להיראות כסמרטוטים, אבל נראה.

לא רק זה, יש עניין שחיפה הם בעצם היחידים שהתנאי שלהם נפסק בגלל עבירה שגם בתקנון החדש מובילה להורדת נקודות ולכן אצלם בפרט אין שום הצדקה משפטית לבטל את התנאי. בית הדין לא יוכל לבטל עונשי תנאי ישנים, כי אין משום יציאת תקנון חדש כמחיקת הגיליון ולכן יהיה מעניין. 

12. "יש להבחין באופן חד בין המקרה בו הפחתת הנקודות היא עונש מקורי, לבין המקרה בו היא עונש על תנאי בגין עבירה קודמת. הפעלת התנאי היא לא עונש של העבירה הנוכחית, אלא של העבירה הקודמת", המשיך דויטש.

זה ציטוט סופר חשוב ואני בכלל לא בטוח שיחזירו להם נקודות

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.