Jump to content

אליהו_הנביא

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by אליהו_הנביא

1. המשטרה טענה שהיא לא יכולה לאבטח בשלישי גם יום בחירות בכל הארץ, גם מצב מלחמה וגם משחקי כדורגל וכדורסל שיש.
  2. הם עומדים לדין פעמיים על מחמירות, גם על המשחק נגדינו וגם על הדרבי.
  3. די בחייכם, מעבר לזה שזה שטויות אתם גם נותנים דלק לקופים קטנים המוח שמרוב שמשעמם להם בחיפלה ומרוב שיש להם רגשי נחיתות, המוצצים מסתובבים כאן בפורום.
  4. מה קרה במחצית השניה? מישהו הבין שם שעוד עלולים לחשוד שזה מכור?
  5. ועוד שמו את וייץ ואוזן לשדר, אלה גם אם יראו במצלמות חבילות כסף שעוברות יגידו שחיפה מטורפים
  6. הבעיה הכי גדולה עם זהבי בעצם לא קשורה לזהבי. לאיזה מצבים בדיוק הוא מגיע במשחק? בעשרת המחזורים האחרונים? כמה מצבים? משחק ההתקפה שלנו מזעזע ובעצם הוא לא מקבל כדורים ברחבה ושאשכרה מגיעים אליו לרגל. הכדור היחיד שהגיע אליו אתמול הוביל לפנדל. אם שיטת המשחק זה להרים כדורים לקיבינימט אז זהבי לא מתאים, הוא איטי, לא יודע לעבור שחקן ולא לוקח כדורי גובה. וגם המצבים ששחקנים מגיעים למצב מסירה הם מוסרים ליריב.
  7. התאחדות של מטומטמים, הם ידעו שיש בחירות ושיש מלחמה, מה חשבו לעצמם. שיעשו את המשחקים בחמישי וברביעי וכוס אבא של ערוץ הספורט.
  8. נושא הזיה ומביך ביותר. איכס. תיהיו בטוחים שאם זהבי ירגיש לא רצוי הוא לא ישאר ואם הוא יהיה חלש יש מצב שיורידו לו בחוזה, כנראה ששכחתם איך גולדהאר הכי כשנשאל למה החזיר אותו.
  9. אתה טועה. הורדת הנקודות מדברת על השלכת אבוקות, כשהורדת נקודות בשלושה מקרים בלבד: הוכחת נזק גופני, השלכה בין יציעים ופיצץ המשחק, שום דבר מהתנאים האלה לא התקיים אצל חיפה בדרבי. לעומת זאת, לחיפה היה על תנאי בגלל התנאי שהיה נגדנו (-2) רק שהפעילו להם רק נקודה אחת והשאירו אחת, עליה צריך להפעיל את התנאי, גם אם לא יעפילו להם על המשחק נגדנו צריך להפעיל אותו על המשחק בדרבי. במקרה שלנו, אני לא רואה מצב שבית הדין לא יבטל את ההורדה, זו תיהיה שערוריה מטורפת אם לא יבטלו, לנו אין על תנאי ושום תנאי מגורמי התקנון לא התקיים מה גם שלפי החוקה אסור לתובע להעמיד לדין על סמך הצילומים אם השופט ראה . קיצר בבית משפט רגיך התיק היה קורס וההתאחדות הייתה מקבלת לשלם הוצאות משפט.
  10. הקשיחות של קארצב זו פיקציה אחת גדולה, בכל המשחקים עד עכשיו שחקנים מנפנפים אותו בקישור כמו אוויר.
  11. אולי יוני לא קשור אבל וואלה, זה משחק שהוא יכול להיכנס והרבה יותר הגיוני לי מדור פרץ. העובדה שעידו שחר חצי עונה מיובש כשדור פרץ ביכולת מזעזעת ובאופן אובייקטיבי נטו, יש לשחר סל יכולות הרבה יותר גבוה , היא פשוט עקשנות וטפשות של קין.
  12. זכותך ואני לא רוצה את דור פרץ על הדשא גם אם נהיה בעשרה שחקנים, חלאס כבר שחקנים שלא יודעים לעצור כדור, מהרגע שהוא נכנס היום רק הייתי עצבני. שני מהלכים של שחר, אחד בבישול ואחד בגול השני, אם זה דור פרץ הוא רץ עם הכדור החוצה. אם כבר הוצאת את מילסון תכניס שחקן קו. מסכים שגם קיקו היה צריך לבוא לפני פרץ, הוא גם יכול היה לבוא במקום קניקובסקי. אני לא מדבר על החילופים בכללי, אלא ספיציפית של דור פרץ.
  13. הכל טוב ויפה אבל במקום להכניס את. יונתן כהן על מילסון הוא מכניס את דור פרץ וזה מראה כמה הוא מקובע. ואחכ הוא עוד אומר שהחילופים הביאו שנוי, כן הם גמרו אתה המשחק שלנו. הוא באמת. חושב שדור פרץ הכי טוב העונה? את כל המצבים של שחר היום דור פרץ מסיים עם כדור מחוץ. למגרש.
  14. את האמת שלא יודע לאן לקחת את זה, אבל אם אנחנו מתחילים להיתלות במוטיבציה ובמנוחה וחושבים שזה מה שישנה, זה הסוף, בדיוק כמו להביא את שייע לשני משחקים.
  15. את האמת שאני צריך רק שני כרטיסים או שהם משאירים אפשרות לקהל שלהם או שפשוט מקצים לפי הצורך, זה לא שישימו את מי שיושב בעליון רק בצד.
  16. אתה לא מדייק, לחיפה יש על תנאי לנסיבות מחמירות בדיוק כמו שהיה להפועל, תנאי לפי התקנון הישן , להפועל הוא הופעל וגם פה הוא אמור להיות מופעל (למרות שזו אבוקה אחת, אני לא אפתלא אם הדיינים יבחרו לא להעפיל, גם כי זה חיפה, אבל אז הפועל באמת יוכלו להתלונן) בגדול זריקת האבוקה לדשא גם של הפועל וגם של חיפה לפי התקנון החדש לא אמורה להוביל להורדת נקודות, רק שחיפה שוב משקרים ויוצרים השוואה שיקרית בין המקרים ומתלוננים שכאילו מורידים להם נקודות על אבוקה, אבל זה שקר גס, כי התנאי הוא בכלל על זה שלא הפעילו להם מלכתחילה את התנאי המלא של שתי נקודות שהיה להם בגלל המשחק נגדנו . לנו לעומת זאת לא היה על תנאי וזו הפעם הראשונה שמופעל עונש נקודות על אבוקה לפי התקנון החדש, הבעיה, היא שהדיינים עשו כאן קומבינה פרשנית על התקנון ופעלו בניגוד אליו, מכיוון שהורדת נקודה אמורה להיות רק אם המשחק הופסק ולא חודש בעקבות ההשלכה או אם הוכח שנגרם נזק לבעל תפקיד או בהשלכת אבוקה בין יציעים, במקרה הזה בהתחלה טענו שפגע ואז כשמכבי הוכיחו שלא פגע אמרו שמספיק שפגע ליד והמציאו טענה שבכלל זה כוון ליציע הפועל , לכן אני חושב שהערעור של מכבי חייב להתקבל אחרת כל התקנון החדש הזה שווה לתחת.
  17. כשהמונח גורם במכבי חיפה מקבל משמעות חדשה והוא בעצם מועסק על ידי ערוץ הספורט
  18. אתה קצת מטעה. אבוקה לדשא לא שווה הורדת נקודה בתקנון החדש. לחיפה יש על תנאי אחרי שהתנאי שהיה להם על שתי נקודות מומש רק על אחת. התנאי הוא על התקנון הישן ולכן דורשים להפעילו (אם זה היה שנה שעברה היית רותח אם לא היו דורשים). אבוקה לדשא שווה Y ואבוקה ביציע X, רק כספית. אם זה פוגע במישהו או אם המשחק מפוצץ זה שווה נקודות, הבעיה שחיפה מציירים את הסימטריה הזאת בכוונה.
  19. אתה צודק לגמרי והנירמול שהם עשו בהורדה הקודמת היא שיצרה את כל ההורדות אחר כך, כי התקנון החדש ברור לגמרי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.