Jump to content

אליהו_הנביא

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by אליהו_הנביא

1. מה שיפה זה שחיפה עומדת לדין בתנאי על התקנון הישן בו אין אפשרות לזכות קבוצה ולכן יהיה מעניין לראות איך מנמקים את זה שלא יורידו להם נקודה
  2. המאה הזה נובע מהתקן הישן של המנהלת שבמשחקים בין הגדולות זה המחיר, רק שאף אחד לא עדכן שביתר כבר לא גדולה. האחרון שמצאתי במייל מ2018/17 מאה ש"ח.
  3. לא זוכר מתי שילמנו 80 בטדי בביתר, לדעתי אתה טועה (אולי היה משחק אחד חריג אבל גם זה אני בספק)
  4. מדהים שאף אחד בשום מקום, לא מדבר על שני אדומים שסק היה צריך לקבל אתמול, רק תלונות על משחק של חדרה והפאול של גלזר. הם עובדים נכון, אין ספק.
  5. ייני קיבל אדום על זה נגד אשדוד במשחק הפיטורים של וואן לובן
  6. נכון, אבל למשוך את זה שבועיים בלי הצדקה? מרגיש לי מוגזם גם בבית הדין המושחת של קובי.
  7. לא רואה מצב שיעכבו עכשיו החלטות שבועיים כדי שינתנו אחרי הסיום.
  8. גבר, ביתר עולה מאה כבר הרבה מאוד שנים. (אם לא יותר)
  9. אנחנו חייבים לחזור לשחק בצהוב כחול הזה, זה הרבה יותר יפה, וכחול כזה לא כהה כמו שהיום. דור פרץ אתמול היה בשיפור אין ספק, למרות שתמיד תיהיה לו יכולת טכנית של נגר, לא יעזור כלום. פעמיים מצב של להגביה מעל השוער שיצא, פעם אחת החוצה פעם שניה ניסה לעבור. נראה אותו במשחקים שאין לו שטח לרוץ. הנבדל של דווידה נראה כמו המצאה מונפצת לחלוטין.
  10. אדו שוב לא בסגל, לא יאמן הבדיחה הזאת. הוא לא מסוגל לשחק חצי שעה? במקום זה נקבל דן ביטון
  11. תראה אני חושב שארבע חולצות בשנה פלוס רטרו זה יותר מדי. בחולצת החוץ הכחולה שיחקו אולי בשני משחקים השנה, והיא מדהימה. ברור שלרטרו יש אפקט כלכלי חזק יותר, אבל זה נהיה קצת נדוש.
  12. שועלי, קודם כל אני מציע שתיקח הרבה אוויר לפני שאתה יורה. אין כאן תלונה, אלא הצעה/חשיבה אחרת. לא אמרתי לא לעשות, אבל אפשר כל שנתיים, שלא יהיה כזה טחון. אם תקרא כמה הודעות לפני תבין שכבר קניתי בערך את כל מה שיצא ואם היה לי שני בנים אז הייתה כאן גם תחפושת שוער.
  13. אני מוכרח להודות שיש משהו מתיש ברטרו כל שנה, גם אין כל כך הרבה חולצות עם סיפור מנצח וגם זה מאבד מהייחודיות. אפשר במקום רטרו לעשות חולצה עם עיצוב מיוחד.
  14. ווואו איזה יפה זה. הקצרה ממש דומה לכדורעף של השנה מעדכן שהזמנתי הכל כולל תחפושת ילדים חחחח
  15. הרבה זמן לא הייתי כל כך עצבני במשחק, וואו, כמה חוצים וקרנות הוא פספס שם או הפך בכוונה, לא יודע, אין צהובים, אין פאולים, הכל פשוט הפוך ושיא השיאים עצירת המשחק בתקרית אבישי. עזבו שהוא מפגר ולדעתי לא שם לב בכלל שהם הוציאו בכוונה, אבל על מה אתה עוצר את המשחק?
  16. כן רק מי יסע לשם, עיר שנמצאת בין שום מקום לשום מקום. למה לא לעשות בבלגרד שלפחות נהנה קצת?
  17. לקרוא את הטיעונים של התובע ולא להאמין שבן אדם שפוי מדבר כך, הוא פשוט אדיוט.
  18. המשטרה טענה שהיא לא יכולה לאבטח בשלישי גם יום בחירות בכל הארץ, גם מצב מלחמה וגם משחקי כדורגל וכדורסל שיש.
  19. הם עומדים לדין פעמיים על מחמירות, גם על המשחק נגדינו וגם על הדרבי.
  20. די בחייכם, מעבר לזה שזה שטויות אתם גם נותנים דלק לקופים קטנים המוח שמרוב שמשעמם להם בחיפלה ומרוב שיש להם רגשי נחיתות, המוצצים מסתובבים כאן בפורום.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.