Jump to content

אליהו_הנביא

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by אליהו_הנביא

1. הכל הפוך, כל כך הרבה חילופי הרכה כדי לשמור שחקנים ובסוף משחקים 120 דקות. איך אתה מכניס את גולסה שהוא נהיה רך כמו חמאה במקום להכניס בלם? ואז הוא תופר אותך בבישול מדהים ל2-2 ובאיבוד ל3-2. טננבאום, וואו, מה זה? נראה שהעירו אותו משינה כדי לשחק, זאת פשוט שערורייה שאין כדוגמתה. מאה קרנות וכל קרן יותר גרועה מקודמתה. גם אם הוא יביא אליפות בעשרים הפרש הוא לא צריך להישאר, הפחד שלי זה שאנחנו נגיע בשני ושוב נחרבן במשחק קריטי.
  2. חיכיתי לראות אם הבן שלי ירגיש טוב יותר, אבל הוא נאלץ לוותר. אם יש מישהו שמעוניין בכרטיס למזרחי, עלות. נמכר.
  3. הקטע ששוב הכותרת לא מספרת את מה שכתוב, כי חיפה אמרו שאם החליטו לתת לנו את האליפות אז אפשר להפסיק את הליגה, שזה גם מטורלל, אבל פחות
  4. גולדשטיין ממשיך בהמצאות הזויות ממוחו קודח האמונה. עלאק קבוצות אחרות פנו לחיפה ואמרו להם שזה לא הגיוני העזרה למכבי. חחחחח
  5. המחדל במכבי הוא לא רק קרנות אלא גם הוצאות חוץ, זה פשוט הזוי, הקבוצה לא מסוגלת להוציא חוץ לשחקן שלנו וזה לא רק השנה. אנחנו הכי חלשים בליגה בהוצאות חוץ בפער. זה כמו כדור עובר.
  6. קודם כל רואים מגע וודאי כשהרגל של גבי באוויר, הרגל של שאכר נוגעת, כנראה לא בכוונה וגורמת לרגל של גבי להתנגש בשניה. זה ש פאול לא בכוונה לא אומר שלא היה פאול. אם גבי רץ לשער לבד ושאכר מאחוריו נתקל בו ככה כשהוא אחרון בדרך לשער זה פאול ואדום.
  7. אני אומר שהם צודקים ובאמת חבל להתאמץ, שיתחילו ממחר, קוקסינלים בירוק.
  8. מצחיק שבדיון של חיפה הדיינים בכלל לא מדברים, רק חיפה מדברים והופה נגמר הדיון. איך הדיין לא אומר להם שהם היחידים שהתנאי שלהם היה על משהו שמחייב הורדה גם עכשיו.
  9. זה תמיד ככה, זה הכל למראית עין כדי שלא יראה מכור לגמרי
  10. ראוי לציין שגם הטענה הזאת חוטאת לשטיפת המוח של חיפה, כי ההתאחדות לא ביקשה להצטרף לבקשה להחזיר את הנקודות, אלא שבית הדין יפסוק האם התנאי הישן רלוונטי על עבירות שלא מחייבות הורדה בתקנון החדש. מיותר לציין שגם בנימוק הזה (של ההתאחדות, לא שלך), חיפה לא אמורים לקבל את הנקודה בחזרה, כי התנאי שלהם הוא על סעיף שמחייב הורדת נקודות בתקנון החדש. (בניגוד לביתר והפועל)
  11. בעונה הראשונה אניימה היה השוער
  12. שמע, קודם כל כן, הייתי מכניס את יוני לאגף שמאל ומשאיר את דווידה בימין, יוני גרוע אבל הגנה הוא עושה ויורד אחורה ואז שחר לא היה מופקר. אם רצית להוציא את שחר, אז או שלושה בלמים או נחמיאס ישחק בימין ותכניס את לוקסן, אם הוא בסגל הוא כשיר ויותר גרוע מהחרא שהיה אתמול עם סבוריט נחמיאס לא היה יכול להיות. איך אפשר להגיד שהמאמן לא אשם, מי אשם אמא שלי?
  13. למה מי יודע להוציא חוץ במכבי? אנחנו הקבוצה היחידה בליגה שכל חוץ שלה זה כדור עובר, פשוט הזיה מה שקורה עם זה.
  14. שום אשמה? תגיד לי אתה שפוי? איך יכול להיות של אמן אין שום אשמה במה שראינו אתמול? אשמה זה להכניס את דן ביטון במקום מילסון, זה הקיבעון שהרס לנו עשר הפרש, היינו שחקן פחות, הפקרת את שחר ומעבר לזה, ביטון שחקן פרווה ואיטי, לא מתאים למשחק. אני גם לא הייתי משאיר את זהבי ושם את תורג'מן בקו. שוב זה לא מתאים לשיטת המשחק של אתמול. חוץ מזה מצפה ממאמן שיקח שחקנים הצידה ויעשה סדר. אפס השפעה לחיוב.
  15. שם את הבית שלי שהבן זונה הזה(מצטער לא יכול ולא אפסיק לקלל אותו) יעלה בראשון עם דן ביטון בצד ימין. צריך לשרוק לו בוז עצום כשהוא עולה לדשא בראשון, הכוונה למאמן, למרות שגם לביטון אפשר.
  16. כי תורג'מן כשחקן קו זה משהו שמוכיח את עצמו כבר תקופה? מאמן בן זונה טיפש, לא יכול לראות אותו ואת הראיונות המיותרים שלו. הבן אדם מאוהב באפס כמו ביטון ולא משחרר מזה והוא פשוט לא מבין כדורגל ואיך מאמנים.
  17. וזה רק מראה שהמאמן המדיין הזה חזר לקיבעון שהחריב לנו עשר הפרש, דן ביטון ותורג'מן באגפים. אין תקווה.
  18. קבוצה שאיבדה 14 הפרש, מאבדת יתרון שלושה שערים, זו השפלה שתהדהד כל העונה ואם מילסון נפצע להרבה נגמרה העונה. המאמן הבן שרמוטה הזה חייב לטוס היום לאירלנד ולא לחזור. אפס מסריח אין לו מושג פשוט אין
  19. הוא יכול להזדיין מפה היום, זו בושה הרבה יותר גדולה מזניט, אחת התבוסות הכי גדולות של קבוצה שהובילה הפרש שלוש. גם אם הוא יקח טראבל אני אקלל את הבן זונה הזה.
  20. העיקר שהמאמן הבן זונה הזה הכניס את דן ביטון ואת תורג'מן לאגף.
  21. בא ברזל ועולה לשידור ב103 ומשקר המצח נחושה. הוא אומר שאף אחת משלוש הקבוצות לא מחזיקות עונש על תנאי על משהו שמורידים עליו נקודות בתקנון החדש. שקרן מסריח.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.