Jump to content

אליהו_הנביא

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by אליהו_הנביא

1. זה לא מדוייק, העונש הזה הוא אופציה בתקנון החדש, מי שהגה אותו חתיכת מטומטם. מסכים על השאר, זה פתח לדברים רעים בעתיד ואני חושב שקהל בטרנר יותר קריטי אפילו כי חובה להגיע לסמי עופר עם פער משמעותי.
  2. מה מכבי יעשו אם חיפה בסוף לא יקבלו עונש של משחק חוץ? בטח באר שבע יפעילו לחץ כי שני המשחקים יפלו עליהם
  3. חוץ מזה שנראה שמאז התקנון החדש מכבי ממש ויתרה על ניסיון לאתר אוהדים פורעים ולתבוע אותם
  4. לא מבין איך אפשר לוותר מראש על הדיון כשמגיע לנו רק קנס, טרנר בלי קהל זה משחק סופר קריטי.
  5. מכבי הסכימו עם התובע על עסקת טיעון, אין קהל חוץ בטרנר, מחכים לאישור. איזה החלטה מבישה על משהו שמראש לא היינו אמורים לעמוד עליו לדין חוץ מקנס על האבוקות. אני מסכים שזו ההתחלה של הסוף של הכדורגל, שנה הבאה דרבי בלי קהל חוץ, בהנחה שהפועל נשארים
  6. הורדת נקודות אפשרית רק על אחד משלושת המקרים המצויינים בתקנון.
  7. אגב, אני חושב שאם יוטל עונש כזה במיוחד במשחק בסמי עופר, הקהל של מכבי צריך להודיע שהוא לא מגיע לסכנין ובני ריינה ושמכבי לא ימשכו את הכרטיסים.(למרות. לסכנין מגיעים תמיד גג 300 איש)
  8. אני לא מבין למה זה קריטי להם, איזה ענישה הם יכולים להפעיל בעקבות זה, הרי נקודות זה בכל מקרה לא...
  9. קודם כל, הנסיבות מחמירות לא שייך להורדת נקודות, אז זה לא רלוונטי, ובתכלס לא יודע מה כזה בער לו לשנות כי אין לזה שיניים (אולי לעניין מכירת יציע חוץ) מצד שני הוא כותב בסיום : לסיכום כתב: “עוד אציין כי המחלוקת בדבר הפסקת המשחק בעקבות הדלקת האבוקות על ידי אוהדי מכבי ת"א נתנת לפתרון קל באשר המשחק כידוע צולם ושודר ואין כל בעיה לתובע להציג בפני מוטב בית הדין את קטע המשחק הרלוונטי וליתן מענה חד וברור לשאלה זו. אציין כי החלטת הדיין לובין בתיק מס. 121703 בעניין הפועל ת"א אשר פורסמה אף היא היום ידועה לי ואני סבור כי גם מהטעם של אחידות בהחלטות בית הדין, יש מקום להחלטתי כפי שנתנה”. מה שאומר שאם מכבי באים מוכנים, עם הוידאו הם מראים שלא הייתה שום סיבה לעצירה ושהוא יכול להתקדם.
  10. מה שהדיין עשה היום עם הפועל מאוד מאוד מסוכן, הוא החמיר להם את האשמה להתפרעות בנסיבות מחמירות להדלקה ביציע בלבד וזה בניגוד גמור לתקנון החדש, הם מכוונים לזה שהם יורידו נקודות במחמירות, שוב בניגוד לתקנון.
  11. לא שאני חושב שמישהו יחשוב על זה, גם כי לא ירצו לתסכל את הקשרים. אבל אם יש שחקן טכני שיודע הגנה ואולי יכול לעשות הסבה ל6, סבוריט? מה אומרים על זה?
  12. דאסה זה לא ללמוד מהעבר. להביא את הגמור הזה, אחרי ששנים סירב לנו ועכשיו כשהוא בכושר חרא יקבל כאן חוזה מפוצץ. לכמה שנים
  13. קרע במיניסקוס זאת הפציעה הכי קלה בברך בחינת ניתוח וזמן החלמה. חודשיים הוא חוזר לפעילות.
  14. גם זורם, אבל שחר צריך לחזור לקישור.
  15. בדיוק, שאבישי כהן יחזור למגן הימני בלית ברירה (או אם ייני כשיר שישחק הוא מגן ימני , אולי נחמיאס)
  16. אוטוטו אין כלום, החמאס לא מסכים לשום הצעה.
  17. ונשאלת השאלה איזה זרים יסכימו לבוא לכאן בכלל
  18. ועדיין הוא היה צריך להיות היום החילוף או... לשים את רביבו מגן ימני ושחר לקישור. הבעיה ששחר נעלם מהקישור כי אין מגן ימני.
  19. שעה שרים שיר של לפני עשרים שנה וגם אז לא שרו אותו, איזה מביך
  20. העיקר שגולסה בסגל זכר לשניים וחצי הבישולים שלו מהגביע(לפתח תקווה כמובן)
  21. אחרי ההודעה של הפאנטיקס בטוח יהיו אבוקות, רק מקווה שלא יזרקו לדשא.
  22. אבל הוא כנראה לא היה אוכל שלושה שערים מהארבעה אתמול או לפחות שניים.
  23. הכל הפוך, כל כך הרבה חילופי הרכה כדי לשמור שחקנים ובסוף משחקים 120 דקות. איך אתה מכניס את גולסה שהוא נהיה רך כמו חמאה במקום להכניס בלם? ואז הוא תופר אותך בבישול מדהים ל2-2 ובאיבוד ל3-2. טננבאום, וואו, מה זה? נראה שהעירו אותו משינה כדי לשחק, זאת פשוט שערורייה שאין כדוגמתה. מאה קרנות וכל קרן יותר גרועה מקודמתה. גם אם הוא יביא אליפות בעשרים הפרש הוא לא צריך להישאר, הפחד שלי זה שאנחנו נגיע בשני ושוב נחרבן במשחק קריטי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.