Jump to content

אליהו_הנביא

משתמשים רשומים
  • Content Count

4
  • Last visited

• Days Won

3

Recent Profile Visitors

797 profile views
  1. זה היה ברור, מה המנהלת חשבו שכולם מטומטמים? במסיבת יום ההולדת של מימר בחדרה שבגללה כל מכבי נדבקו, חדרה היו אמורים לקבל קנס מטורף אבל לא הייתה תגובה בכלל. אתמול כבר אחרי ביתר הייתה צריכה לצאת הודעה מזהירה וקנס נוסף לביתר, אז חיפה ראו וגם באו ורק אחרי שמשרד הבריאות הגיב (או אולי אחרי הסמס מסוייר) המנהלת שיחררו הודעה, והקנס מה איתו? אישית, אני מקווה שהקהל שלנו לא יגיע מחר וצודק כרישי, אפשר לקרוא לזה הפגנה ולבקש אישור מהמשטרה ולעשות את זה לפי הכללים, זה יהיה הכי יפה, בכל מקרה מכבי לא יאפשרו כניסה זה ברור.
  2. אתמול חמש מאות אוהדי ביתר באימון היום אלף אוהדי חיפלה באימון ואפס תגובה של המנהל בראשות כלפון האפס הזה. רק כשאנחנו שאין מהמרפסת יש סכנת קורונה, שימותו כל הקוקסינלים האלה, אבל אם יש משהו שמרתיח עוד יותר זאת אפסות התגובה של מכבי. דממה.
  3. הגול הזה הוא ממש מראה לדור פרץ, החמצה שלומיאלית בבעיטה הראשונה ואז ריבאונד מרשים ביותר מבחינה פיזית. לא רואה הרבה שחקנים בסגל שלנו שהיו לוקחים את הריבאונד ככה לפני המגן, אולי סבוריט, פסיץ והרננדז.
  4. חמש מאות אוהדים של ביתר היום באימון המסכם שלהם. מעניין איפה כלפון הבן של אלף זונות הזה שיגיד שהם מסכנים את המשך הליגה? חבורה של מוצצים יושבת במנהלת שזה פשוט מגעיל.
  5. לא יודע למה, אבל פסיץ ממש הזכיר את פריצה בעקב לריקן. הלוואי שיהיה כמוהו.
  6. המקרה של אלמוג כהן מעט שונה בגלל התקנון המטופש של ההתאחדות. ברגע שליאני הלך לוואר והחליט שזה צהוב, התובע לא יכול להעמידו לדין (השאלה איך ליאני חוזר לשפוט כדורגל אחרי החלטה כזאת). במקרה שלנו, פעמיים עבר אירוע ללא התייחסות שופט ולכן הוא היה חייב לעמוד לדין, הזוי שאין עדיין התייחסות רשמית של התובע המושחת בתולדות ההתאחדות.
  7. את האמת שהשנה עם זה שאין ניקוד חוץ, זה גם הופך למיותר.
  8. https://sports.walla.co.il/item/3395302 לא יאמן פשוט
  9. אני העליתי אתמול פוסט תייגתי את כל העולם ואחותו, כמובן שאף אחד לא התייחס
  10. אני אלך בגישה הסופר אופטימית ושהכל תרגיל שלנו לפני המשחק נגד חיפה, ככה הם לא ידעו למה לצפות ולא ידעו מה מכה בהם
  11. נראה שבעקבות הדיווח של אתמול של האגודל והקיר, טוכמן וספורט 2 פירסמו שזה בעצם לא המצב.
  12. גם רז אמיר כותב שהוא מתאמן עם חבישה על הברך, אז כנראה שכן יש פציעה
  13. עם איך שאנחנו נראים אם לא מדובר בזלאטן אנחנו בבעיה
  14. לדעתי, אצילי שחקן יותר טוב מכל שחקן התקפה שיש לנו בקבוצה, כולל מיונתן כהן. יונתן נגד קבוצות עומדות בבעיה גדולה מאוד ואין מי שירווח לו את המשחק. אני עדיין לא מצליח להבין איך בן חיים שהוא היחיד שיכול לעשות משהו על הקו נכנס למשבצת של קשר אמצע ימין.
  15. לא זה לא בסדר... כי ככה נתקענו עם מגן ימני שלא מדגדג את היכולת של המגן שיכולנו להשאיר ואם בן ביטון היה נותן את המשחק שלו היום אתה היית שובר את הטלויזיה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.