Jump to content

לא מוצא היגיון

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by לא מוצא היגיון

1. "זה בכלל לא היה אבוקות. זה היה מופע אורות לד מהרשת החכמה שעלתה 350 אלף שקל ומנעה אסון גדול". כך מסרו נציגי האלופה.
  2. שיאמן את נבחרת ישראל. ווין ווין סירקוליישן
  3. לא סתם אנגלידיס מגבה אותו. אשכרה הצמד בלק-ג׳ק.
  4. המנהלת ובתי הדין גידלו את הדבר הזה כשקהל יודע שמותר לו הכל והעונש יהיה מינורי אם בכלל אז ככה זה נראה וכשקבוצה רגילה לקבל מה שהיא רוצה ואז מקבלת גול דקה 95 זה נראה כמו שזה נראה בשבוע שעבר
  5. שמונהההה זה בדםםםם יצחקי הביתה וקח איתך את המטומטםםםם. מ-ט-ו-מ-ט-ם
  6. טוב. יש מצב זה אני ואתה רק. אני מתחיל ותחזיר לי? חרא על הראש שלנו. גם אם החלום הרטוב שלי מתגשם ויצחקי וקראנקה עפים מחר בבוקר. אתה במאי בלי תוכניות לעונה הבאה ובלי מאמן.
  7. מעדיף להתמקד ביצחקי. אם יצחקי הולך אז קראנקה קל וחומר. לעומת זאת אם רק קראנקה הולך...נישאר עם הבעיה
  8. חייב לפני בש שירה מצד לצד של "יצחקי לך!" על הלחן של אצילי מת
  9. איש מקצוע לא משהו שנחת במדינה אחרת להוביל קבוצה לחוצה שבנויה קדחת לפני שלושה חודשים אחרי שהמאמן הטוב שלה הלך ועוד כוכב עזב. הוא לא טוב אבל אתם מתעסקים בפצעון כשיש לנו דימום רציני. מאמין שהסטירות בשבוע האחרון הזיזו משהו גם אצל אלו שהיו בטוחים להמשיך איתו. חבל שזה לא מספיק כדי להיפטר מיצחקי. אסור לו לנהל אותנו. לא שונא אותו. אבל ראבק. נכשלת...זה לא בית ספר. צריך פה מישהו מוכח.
  10. חכה...מבשל לנו פנינים לסוף המשחק
  11. הוא טופ 3 ליצנים. ועדיין המקום הראשון מבחינתי שמור לליטו.
  12. עלק לצד. אם זה היה עסק לג׳חנון אולי... כרגע הוא יכול לצחצח לו את הנעליים.
  13. רוצה לשמוח אבל אם המהלך הזה משאיר את יצחקי זה מבאס מאוד. בנוסף גם כל המיחזורים האלה לא עבדו לנו ... בהצלחה וזה
  14. איך שחר עבד על אלונה...מטומטמת. עלק הודעת גינוי משותפת. ואז השחיל לה בבית הדין איפה שחשוב באמת. הזיה שעוד מאמינים לשרלטן הזה. מציל ביתר. מושיע הכדורגל הישראלי.
  15. דברים שלא עבדו ב3 שנים האחרונות: יצחקי "שופט אתה הולך למות היום" צריך להחזיר את x קארמה מחנה האופטימים הסמל החדש (למען ה' שימו כבר צהוב ברקע של המכבי הפנימיייי. מזונת מרצ׳נדייס הפכתי לאחד שלא קנה כלום 3 שנים)
  16. רוב הכתבות מדברות על זה שקראנקה כנראה לא ישאר. יש מצב שיצחקי מקריב אותו ומפנה את כל החיצים אליו דרך הכתבים שלו כדי להישאר עוד בכסא.
  17. לגמרי. מרגיש שנוסע לחתונה בצפון של קרוב משפחה. חייב ללכת. מוציאים כסף. נסיעה מתישה. ונחזור עם צרבת.
  18. חברים בבקשה זה חשוב! בכניסה לכל השערים באיצטדיון היום יעמדו נציגים. נא לתרום ביד נדיבה כדי לסדר למאמן האהוב שלנו מנוי לחבילת הספורט של צ׳רלטון ומנוי ליוטיוב פרימיום כדי שיראה משחקים מלאים בלי פרסומות. כרגע ההכנה מתבססת על קלטת הגביע של 93/94, ערוץ ניק ג׳וניור (הפתוח) ושידורים חוזרים של בובה של לילה. בתודה. ההנהלה.
  19. חחחחח א.ק. זה ענק "כמו שהפסדנו 4-1 יכלנו לנצח 8-3" לא אתפלא...
  20. דגל פריסה של הלאטמה של שאפי לתוכי "הכאפה לפני השחקן" רואה את זה בלופים. שאפי לבלב.
  21. מי שם פה גיף של הכאפה שחזיזה קיבל איזה קבוצות דוחות. יצחקי...תתפטר כבר ותן לנו לחזור לשלוט פה
  22. איך המפגרים האלה באחווה?! כל משחק אלימות ובלאגן ועדיין כשחיפה מולנו בש מעדיפים חיפה...לך תבין
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.