Jump to content

לא מוצא היגיון

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by לא מוצא היגיון

1. רשמתי בנושא השני ואחרי שראיתי את הנתונים שלו - צלם למחלקת מדיה
  2. השוער מפנמה זה כשאתה בא לסגור את החלון באוטו וברגע האחרון נכנס זבוב. מה קשור???
  3. קצת חבל על גיא מזרחי. באמת אי אפשר להשאיר אותו כמגן ימני גיבוי? מי יש לנו שם? פיבן קנדיל וג׳ראלדש הלכו. ייני לפעמים לא כשיר וגם ככה מתקשה כבר כמגן. לא מבין את המהלך.
  4. אנחנו לא משחקים נגד חיפה כל שבוע. אליפות אם וכאשר ניקח נגד כל השאר. הקאדר בקישור שלנו סבבה לגמרי. בטח ביחס לשנים האחרונות. דווקא בלם זה עמדה יותר קריטית לחיזוק ופוטנציאלית עלול לגרום לאיבוד נקודות מאשר ה-10 שהרבה מפמפמים פה. צוות מקצועי וניהולי השתפר. סגל השתפר. אפשר יותר? כן. אזרוח של סבוריט עד ינואר יעזור מאוד. עד אז צריכים להיות במירוץ.
  5. לא אטרקטיבי. יעדים חרא חוץ מאתונה וגם שם לא הכי נעים. יש להם מזל שהם גם בירוק אחרת היו אוכלים שם מכות. מקווה למקום רביעי עם הרוגים.
  6. לא מתפלא בכלל. אהבלים שלא יצאו לאירופה כבר לפני חודש.
  7. גם לפני אתמול ובטח אחרי אתמול - מקווה שיגיע בלם אחרי קיקו. קניקובסקי ביטון וקצת גולסה ופרץ יספיקו במערך של 443 לליגה ולקונפרנס. בלם זה מאסט כי קל לאכול גול ולהסתבך. עמדה יותר קריטית.
  8. מקווה שסבוריט יאוזרח וזה יפתח את הדלת לבלם זר. אם לא עכשיו אז בינואר.
  9. בין אם זה נכון ובין אם לא חלאיילי יוצא אחד המטומטמים. ראית איך סיבבו את נטע לביא שבסוף פיספס את אירופה. איך מאמינים לתמנון הזקן הזה עדיין... הייתי שמח שיעוף מפה. אבל גם אני חושב שבסוף ישאר. מקווה שיפצע ויבכה שלא יצא כשהיתה לו הצעה.
  10. הייתי סוגר עם דביטון חוזה ל-3 משחקים ראשונים ו-3 אחרונים של העונה. שאר הזמן להשאיל או שסתם יהיה בים.
  11. מילא אנחנו. איך אוהדי ביתר לא שרפו את כל המשרדים שם עדיין?!
  12. רק דיברתי ואני רואה שההתאחדות מחליפה תובע. כנראה שהנוכחי חשב להעמיד לדין את הקבוצה הלא נכונה. כוסעמק התמנון הזקן הזה שולט שם חזק.
  13. היה הגרלה עכשיו. ראקוב או פאוק לימסול. פליאוף ליגה אירופית כן?!
  14. מאמין ומקווה שמנספורד עם העין על המקרה הזה. אם יורידו, מעולה. אם לא, אז תהיה אחידות כי אני מאמין שמכבי השנה "הסירו את הכפפות" כמו בהחרמה של ערוץ הספורט. נקווה. ימים יגידו.
  15. זה ההימור הכי הגיוני. כי גם אם נופלים מול ברטיסלבה הם קיבלו הגרלה סבבה בפליאוף אירופית. לדעתי הם: 20 אחוז צ׳מפיונס 70 אחוז אירופית 10 אחוז קונפרנס נבלות. הגרלות מהחלל. כל פעם מקבלים אחת מהיותר נוחות. ממסלול אלופות הזה יותר קל להגיע לבתים באירופית מאשר הדרך של מקום 2-3 לבתים קונפרנס.
  16. הגרלות טובות וזה אפשרי. לא קיבלו את הכוכב ולא את אולימפיאקוס. שריף ברטיסלבה ולך תדע מי בפליאוף.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.