Jump to content

לא מוצא היגיון

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by לא מוצא היגיון

1. רק חסר שיעקב שחר יכנס לדרבי ויעיף אבוקות. אסור לתת לבית הדין את התענוג בהעמדה לדין שתופרים לנו.
  2. צריך פתרון יצירתי אבל אני לא מצפה לכלום מההתאחדות אחרי מקרה אמיר רנד החליטו להוריד את הגדרות במגרשים לפני שהורידו כולם חששו מה יקרה מאז חוץ מפואד ועוד כמה אהבלים שלא עשו יותר מידי - לא קרה כלום. האוהדים התגלו כאנשים סבבה ולא חמומי מוח שפורצים כל רגע למגרש. (צריך לטפל בכולם ביד קשה כדי שיבינו שלא משתלם) מישהו יכול לדמיין את הפריצה של אוהדי ביתר אם היו גדרות עדיין? לפחות כמה פצועים... אבוקות זה חרא. בטח כשזורקים לדשא. חונק את כולם. יכול לפגוע בשחקנים. חורים בדשא. מעכב את המשחק וחוזרים מאוחר. הורס מומנטום של קבוצה. זה אולי יפה כשזה ביציע אבל זה לא שווה את זה. אין לי רעיון חכם ואני לא יודע מה זה אבוקות קרות. אבל צריך להעיף את החרא הזה.מקווה שלא דרך הורדת נקודות כי ברור לי שנאכל אותה. חסר אוהד חיפה שיכנס ליציע שלנו ויזרוק אבוקה? לך תשכנע את בית הדין... ואם בגלל אבוקות אין תפאורה אז בכלל חבל. זוכר תפאורות מטורפות ששער 11 הרים. אבוקות יפות היה פה ושם אבל גם זוכר את העשן וכל החרא סביב זה אז וואלה לא שווה.
  3. איך אהבתי את הפורמט בתים בכדורסל האירופאי...מבאס שגם בכדורגל עוד כמה שנים זה יהיה זיכרון רחוק אפילו את המונדיאל הורסים בשם הכסף
  4. בסיום החלון הבא אני מצפה מבן שיצא בהודעה בערב "לא יהיו עוד החתמות. לכו לישון"
  5. לעשות טובה ליונתן שלפחות יבקיע באימונים
  6. הם אומרים שנדפקתי, ואומרים לי שגם השתגעתי איך מכל הזרים פה, אני דווקא בחרתי משפתי אבל לי לא מפריע, לא אכפת לי מה כולם אומרים כי משפתי זה לא זר. לעולם לא יהיה זר שישי! מהיום שבו הגעתי מחיפה (או-הו) והאמוניה מחיי התעופפה (או-הו) רק דבר אחד עושה אותי רגוע, ובלעדיך אני חצי בנאדם (או-הו) והלוואי שהיתי מסוגל (או-הו) בחמישי לראות מכבי כדורסל אבל הנשמה לקונפרנס מבקשת כי פה הכי נעים לה ופה היא מתרגשת היא עפה לשמים שהכדור ברשת
  7. רשמתי בנושא השני ואחרי שראיתי את הנתונים שלו - צלם למחלקת מדיה
  8. השוער מפנמה זה כשאתה בא לסגור את החלון באוטו וברגע האחרון נכנס זבוב. מה קשור???
  9. קצת חבל על גיא מזרחי. באמת אי אפשר להשאיר אותו כמגן ימני גיבוי? מי יש לנו שם? פיבן קנדיל וג׳ראלדש הלכו. ייני לפעמים לא כשיר וגם ככה מתקשה כבר כמגן. לא מבין את המהלך.
  10. אנחנו לא משחקים נגד חיפה כל שבוע. אליפות אם וכאשר ניקח נגד כל השאר. הקאדר בקישור שלנו סבבה לגמרי. בטח ביחס לשנים האחרונות. דווקא בלם זה עמדה יותר קריטית לחיזוק ופוטנציאלית עלול לגרום לאיבוד נקודות מאשר ה-10 שהרבה מפמפמים פה. צוות מקצועי וניהולי השתפר. סגל השתפר. אפשר יותר? כן. אזרוח של סבוריט עד ינואר יעזור מאוד. עד אז צריכים להיות במירוץ.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.