Jump to content

לא מוצא היגיון

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Recent Profile Visitors

1,479 profile views
  1. עוד שניה הם גם יגידו free Palestine צבועים, חסרי מודעות עצמית, מוקפים בתקשורת אוהדת. מה יש להתפלא.
  2. אכן. אחת החולצות הסתמיות. עונה (וחצי) שהיא נקודת אור בתקופת חושך.
  3. ניר לוין זרם איתו מידי. השדר הטמבל הזה מפמפם את זה שהדחיפה של שחקן נתניה לגיטימית. יא אהבל. כשיש יד בגלל דחיפה זה סבבה לשרוק פנדל?! אם זה נגד חיפה קוברים את המקרה הזה ואפילו אין שידור חוזר. על הראש שלך החמישיה הזאת
  4. להפריש גם את המספר 70 של אורוש ניקוליץ׳. נאחס מוות. קיקו אחרי 2 דקות קרע רצועה.
  5. אוניית מעפילים פראיירית ליד יעקב שחר. צריך לשנות את השלט בבת גלים - "היהדות לפני השחקן"
  6. 2 פאקינג בלמים נורמאלים. מה כבר ביקשנו? מביאים לי מלדות ושלומואים. כוסומו. בזבוז כסף. במקום לאכול שווארמה עם קולה קיבלנו מסיבת חטיפים.
  7. לצורך העניין. כל מי שהבאנו בחלון הזה + דזנט+בן הרוש+טוקולומטי *או* יחזקאל, בלם וכנף/חלוץ זרים ולהיפטר ממוסקרה?
  8. קשה לי להיות שותף לכל החגיגות. לא ראיתי שבכינו כשבלטקסה וקארצב עזבו אותנו. ואני לא מתרשם מ"ליגיונרים" כמו רז שלמה ומלדה. ההגנה שלנו נראית לא טוב. ורק בלם, או אם להיות חזיר אז 2 בלמים, היו נותנים לנו אליפות. מדמון חמוד. אבל הוא לעונה הבאה וכבר היו אצלנו המון חמודים לא מוכחים. אז צר לי שאני לא עף פה כשלא שיפרנו את ההרכב. שגיב יחזקאל יהיה סבבה. אבל גם אותו זרקנו... קיצר. לוקח זמן להיפטר ולנקות בינוניים. ממש מקווה שאתבדה. אולי ההשתוללות ברכש זה רמז לזה שבכר קרוב
  9. יקח מלא זמן לנקות את החלון הזה. אורז את כל ה10 בינוניים האלה ומביא 2 בלמים להרכב.
  10. לא מאמין שאני לא שם וילדים שפוגעים במכבי כן במגרש...אפס הבנה
  11. הנהלת הפועל פתח תקווה הסבירה לזרים שלהם את מה שרשום בשלט?! דיי נו... כאילו חסר עוד סיפורים מהקבוצה הזאת במלחמה. אם היו משחקים..וקהל.. וחשק.. אז היה מתבקש דגל פריסה של ה"אזרחים" של חיפה מחזיקים שלט שרשום בו חזיזה בסנוקר + בוריס קליימן עם משקפיים שאומר "יא ווארדי איזו קציצה"
  12. להביא את אוסקר גרסיה. גם ככה מלחמה.
  13. הזיה. כשנארח קבוצות עדיפות מאיתנו צריך לפזר חרא של פרות על כל המגרש. לפחות נסחט תיקו אפס מסריח.
  14. ובל נשכח את האבוקות בדרבי אמש שהודלקו בפראות ע"י אוהדי מכבי תל אביב וגרמו לעצירת המשחק לשתי דקות שנראו כמו נצח
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.