Jump to content

mtalove

משתמשים רשומים
    8
  • Last visited

Everything posted by mtalove

1. אחי זה פשוט וככה גם קוראים לדיון הזה הנהלת מכבי צריכה להבין שהיא לא שופטים שוטרים או תובעים לאוהדים שלה וכל הקהל הרחב צריך להיות בצד של הארגון ולמה ? כי היפותטית עונה הבאה מכבי יכולה להגיד שהיא לא עושה חידוש מנויים לבלופילד וכל מי שרוצה מנוי לעונת משחקים 2016/2017 נרשם באתר ואז ועושים הגרלה. וכן זה חוקי מבחנתם וסתם עוד דוגמא בשביל הכיף לאחר משחק בית מנהל האיצטדיון רואה שהכיסא שלי שבור ושולח יחד עם מכבי מכתב שאני ישלם על הכיסא השבור. תבינו מכבי תובעת אוהד זה דבר פסיכי ואסור לקבל את זה הרחקת אוהד בלי משפט לחמש שנים זה יותר מידי וזה גם לא חוקי.
  2. התועלת הזאת הולכת איתנו כבר שנים במגרשים אבל עכשיו לשנת המשחקים הזאת משטרת ישראל החליטה שלא חוקי להכניס דגלי פריסה למגרשי כדורגל הנהלת מכבי תל אביב החליטה שלא חוקי להכנס לאימון סיכום לפני הדרבי ואתה ועוד רבים ששוטפים להם את המוח בתקשורת חושבים שזה גשם ולא מבינים שמשתינים לך על הראש כולם כאן גמרו מההצגה של אוהדי מכבי נגד צלסי בחוץ אבל לא מבינים שכמו שסרסו את האנגלים מנסים לעשות לנו וכאן זה כמו "גרמניה" הכדורגל חרא אז לפחות מרגש ביציעים עכשיו בוא נילך למשחק בבלופילד כי שיש גול שי סידי מכניס אותנו לטרוף תתקדם
  3. עזוב אותך זה בצחוק יותר בקטע של תראו באיזה קלות בלי הפאנטיקס הקהל של חיפה וב"ש משתלט מבחינת רעש על בלופילד למרות שאנחנו שמונה אלף איש קהל רחב ראה ערך הקהל של נתניה במשחק בית האחרון שלנו
  4. דבר ראשון בואו נמחא כפיים לבן רייכרט כי הוא שחקן של מכבי ואתה שמגיע למשחק של מכבי עם חולצה אדומה ועוד מתלונן על הפאנטיקס מוכן לקנות ממך את המנוי לבלופילד (_אם יש לך אחד כזה) באלפיים שקל רק אל תגיע יותר וכל שאר התגובות "החכמות" מבית היוצר של משתפי הנהלת מכבי שאין כמו כסף וכסף וכסף וכסף וחוק אז בבקשה ממכם תגידו להנהלה שלכם לשלוח בלשים מחוץ לכל השערים בבלופילד במחצית וככה תתפסו מלא עבריינים מעשני גוינטים הייתי נגד המחאה אבל יש פה אנשים טיפשים אוהדי הצלחות טרמפיסטים שברגע שמכבי קבוצה חלשה הם אומרים " לא מעניין כדורגל ישראלי" אם אני הייתי כיום חלק מהפנאטיקס הייתי מחירם לכם הקהל הרחב את ב"ש וחיפה בבית שתבינו כמה אתם ערומים! פאנטיקס לנצח לא גזענים רק הדם היהודי.
  5. אולי תתיחס לשאר הדברים שנטענים בהודעות שלי? לחוקיות המעשים- שליש מהפורום מעשן גוינטים, למטרת המעשים- אווירה טרוף שגעת ההצגה הכי טובה בעיר (כמו גוינטים) לתוצאות המעשים- פרט לאדהם שביטה שהאבוקה נזרקה בכוונה על בני אדם לא זכור לי אבל עזוב אני באמת טרול ואתם באמת הולכים ללקק לאלי גוטמן https://www.youtube.com/watch?v=qVEVvNHNZUI להתראות
  6. תירוץ ? היחידים שצריכים לשלם את הקנס של מכבי בבית הדין זאת משטרת ישראל הבן אדם היה מורחק מהמגרשים איך הוא נכנס בכלל למגרש ( עולה לי פלשבק ממצעד הגאווה בירושלים) כאן סיימתי להביע את דעתי בפורום הזה הרי עוד מעט אתם תהללו כאן את ההחתמה של אלי גוטמן כמאמן מכבי ת"א
  7. זה ממש לא נכון! אני לא פאנטיקס אני סתם אוהד משער 13 שהכין דגל פריסה זה ממש לא בשביל שידלקו אבוקות אבל אם עכשיו אני צריך לשכנע אותך אז אני גם צריך לשכנע את המשטרה ואם איזה פאנטיקס ידליק אבוקה מתחת לדגל פריסה שלי אז יעצרו אותי על סיוע לפשע ? אתה מצליח להתחיל להבין על מה מדובר פה ולמה הקהל הרחב צריך להיות בצד של הפאנטיקס ?
  8. הכל שקוף גבר משטרת ישראל לא נותנת להכניס דגלי פריסה למגרשים כי ככה המצלמה מסתירה את האנשים והם יכולים להדליק אבוקות בלי להתפס עכשיו אם בא לך להירתם יש דגל פריסה שהכנתי למשחק נגד צלסי אתה יכול לדאוג שהוא ייכנס לסמי עופר ? תתקדם
  9. אני הולך עכשיו לדרג אותך כי זה קל לזהות שלא היית לעולם בתקופות הקשות שהכדורגל חרא אבל באים בשביל האווירה הליגה הגרמנית שהיא ליגה של אלופה אחד חייה על זה ואוהדי כדורגל הם לא אוהדי כדורסל! לא פשוט תפסיק להיות אנטי וחכם שעובר שטיפת מוח בתקשורת. ותבין שהפנטיקס כרגע מייצגים את הצד שלך
  10. אנשים אתם מבינים שבכדורגל הישראלי אין יותר דגלי פריסה או מעל 5 דגלים ביציע ? תתעררו
  11. טוב אפשר להפסיק את המחאה. אם אתה פאנטיקס שמוכן להדליק אבוקה דע לעצמך שמועדון כדורגל מכבי תל אביב ירחיק אותך במקרה של תפיסה לחמש שנים מהבית. אז איך תדליק אבוקה בלי שיתפסו אותך במצלמה ? תתחבא מתחת דגל פריסה אז המשטרה לא נותנת להכניס דגלי פריסה תציף את היציע דגלים אז המשטרה לא נותנת להכניס דגלים תבין אין גם פלקטים נשארת רק עם כפיים ושירים. הכל בשביל מכבי אבל לא משהו עוצמתי. נו קהל רחב איזה חוויה זה להיות מנוי לבלופילד עכשיו no pyro no party אסיים בשבילך בשיר אני שונא תמשטרה היא לא כחולה היא אדומה עם רימונים ואבוקות נכניס תמשטרה לשוק
  12. נותנים לשבלול לארגן אירגון אוהדים חדש ואז הוא חותם עם הנהלת מכבי על הסכם מימון בתמורה לזה שהוא והאירגון שלו לא שרים את שיר הקונטרה בנוסף מארגנים טקס דו קיום שבו הקהל של מכבי מעניק פרחים לסלים טועמה בנוסף האירגון של שבלול שם לעצמו למטרה לא לחדש מנויים ביום שגולדהר עוזב או שהקבוצה משחקת חרא בקיצור בלופילד הופך להיכל נוקיה מנורה מבטחים יד אליהו
  13. הייתי ראיתי אני יודע את האמת תתקדם!!! סיימתי להגיב כאן ומבין מאוד את השתיקה של הפאנטיקס
  14. לכל כלל יש יוצא מהכלל ואם בן אדם מחרבן לי על השולחן אני ההפוך לו אותו על הראש. ומכביסטים גדולים ממנו וממך גם היו בעד זה. סגור נושא
  15. איך שמכבי התנהלה בנושא אתה לא צריך לקבל כלום אפילו לא לשלם שקל על האבוקה בדרבי עכשיו נראה מה הההתאחדות תחליט ותבין שהנהלת מכבי נלחמת בטחנת רוח
  16. אני לא חבר בארגון אני מדבר על דעת עצמי ומה שאני הצלחתי להבין בשבוע האחרון וכן בהתחלה מאוד לא אהבתי את המחאה אבל יש כאן דברים שהקהל הרחב לא מבין נתחיל לפי הסדר... התנהגות הקהל של מכבי בפורטו היית מבחנתי בסדר אך שם היו עצורים ושתי גרסאות פרסומים באתרי האינטרנט הראשונה אומרת שמכבי עזרה למשטרת פרטוגל לאתר את המדליקים והשניה שהנהלת מכבי עזרה לעצורים להשתחרר.... מה נכון ומה לא וואלה הגעתי למצב שאני כבר לא יודע וזה עצוב ימים אחר כך הנהלת מכבי לא נתנה לאוהדים להכנס לאימון המסכם לפני הדרבי WTF אל תנסו להסכים לזה או להבין את זה פשוט בושה וגם אם אתם לא בעד מה שאני הולך להגיד עכשיו בזכות האנשים האלה ההנהלה של מכבי לא התבזתה בכתם שלא היה יורד בחיים מהסמל שלנו אם הפועל הייתה מנצחת את דרבי פואד בעונת הטרבל אח"כ הגיע הדרבי הגדול של תל אביב שהוא מופע הקהלים הטוב בארץ ומשטרת ישראל החליטה לזיין את הקהל של מכבי והפועל ולא לתת להכניס אביזרי עידוד בטענה המופרכת שככה מכניסים אבוקות להערכתי הנהלת המועדון לא כלכך לחצה על משטרתישראל בעניין אז הפאנטיקס הוכיחו למשטרה שהם מדברים שטויות (כבוד) ברגע הזה נכנסה לתמונה משטרת תל אביב מחוז קריית שלום והגישה למשטרת ישראל העצלנית את מייטב החומר שיש לה משטרת ישראל לוקחת כסף כל משחק ממכבי ובנוסף לזה המועדון נותן לה חומריים על הקהל שלה וכל זה בגלל מה ? בגלל שמשטרת ישראל היא חבורה של כלמוניקים שאונסים כסף ממכבי ? בגלל שבתי המשפט בישראל נותנים עונשים קלים למי שהכלומניקים תופסים ? בשביל שלא ניסע לנתניה 3 פעמים בשנה < התשובה היא לא קהל רחב שמוצא את עצמו לא מתחבר לפאנטיקס התשובה היא שיש בית דין פרטי שהוא שייך לההתאחדות לכדורגל ובשבילו מיץ גולדהר זאת קופה קטנה אבל מר גולדהר וצוות המועדון לא מסוגל להלחם בהם כי ההתאחדות היא דיקטטור אז הם מנסים לרצות אותם האם הם יצלחו ? התשובה היא לא! אבל בזמן הזה הנהלת מכבי יורה ברגל למועדון ולאנשים שהכי אוהבים אותה ומשקיעים בה זמן בלי קבלת משכורת אמן שנקבל רדיוס וקנס גדול על האבוקה בדרבי.
  17. גיא לוי היקר אני לא בעד קללות גזעניות סטייל "מוחמד מת" "תנו לצהל לנצח לזין תערבים" שישרף לכם הכפר" וכו אבל ואבל גדול אין אדומים אין פגועים שער חמש הם מוסלמים לא מייצגים את ישראל סלים טועמה מחבל הוא לא שיר גזעני!!! טועמה הרוויח את זה ביושר כי הוא באמת חיבל לי בהרבה דרבים צחק על זה בזמן אמת ואם זה היה היום אז אחרי כל חגיגת שער שהיה רץ עלינו להתגרות הוא היה מורחק. אבל כן תוותר על השיר הזה ותראה איך גם אוסרים עלייך בעתיד לשיר את שיר הקונטרה
  18. מה בדיוק מעבר ? כל עוד מכבי לא רוצה להחתים את אלי גוטמן אין הצדקה להתנהגות שלכם בחודש האחרון
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.