Jump to content

mtalove

משתמשים רשומים
    8
  • Last visited

Everything posted by mtalove

1. הדבר היחיד שטוב במעבר זה האפשרות סוף סוף להחזיר ל "שער 11" את כל האוהדים ששרים ביציעי 7-8-13 ולהגדיל את הגוש כמו בימים היפים (מבחינת כדורגל הימים הרעים)
  2. ממשיכים את הספירה : מאז 14/2/04 לא נפצע פיזית אוהד מאבוקה \ רימון עשן במגרשי הכדורגל לנעול
  3. נדב צנציפר אני מבין שאתה מאוד מקנא באורי קופר שבא להתארח כאן וזוכה לפרחים. אבל תפסיק לנסות להסית את הדיון. יוזמה מבורכת
  4. בקשר לאוהדי חיפה אתה יכול ללכת לשאול אותם והקומץ שהולך לכל משחק יגיד לך שהם עכשיו חוזרים לקריית אליעזר בקשר לבלופילד גם בלי גג הוא עם אקוסטיקה אדירה. מבחינת הגוש אתמול הצטרפו שער 7 לשבת עם 11 ועוד כמה כמוני משער 13 שהצלחו לארגן כרטיסים לגוש וזה ממש לא קשור למגרש בנתניה זה קשור לאלף איש שמנויים לשער 11 למרות שבאופי שלהם הם כבר שער שמונה ולא מפנים את המקום לאנשים שרוצים לשיר.
  5. כשאני מעשן חומר טוב התאוריה שלי אומרת שכשלוני זה צנציפר
  6. הזיה רשמתי על זה שדעה של אוהד מכבי היא שעדיף את נתניה על בלומפילד (שעד לאחרונה לא הפסדנו שם שנתיים כמעט) ורפי זה שאני יודע שלך קוראים רפי ואתה לא יודע איך קוראים לי לא עושה אותי פקטיבי.
  7. יום יום אני תולש מהלוח דף יום ראשון עצוב יום שני אני שמח ויום שלישי הוא יום חדש שבו דור מיכה עולה יאללה יאללה דור מיכה
  8. אוסקר סוזה פאקו הביאו אליפות זהבי הביא אלופות יוקאנוביץ' בלי אליפות והדיון הזה הופך לזבל טהור
  9. מחזור 12 בישול 1 שערים 0 את מה שהוא עושה על המגרש אני יכול לראות במופעי ראווה ברחוב אין תאכלס ואין הרגשה שזה הולך לשתנות בקרוב (אבל כן כיף לי שהוא לא בחיפה)
  10. צודק אבל אם שנה הבאה עולים לאלופות אז רק בלומפילד
  11. עוד לא חלף שבוע, וכבר נתקפתי געגוע אל נערה אשר מעבר ים, כשנפרדנו לשלום לבי נדם כמו הגלים הזכרונות שבים, היו לנו זמנים טובים הכאב שבי דוחק כמו קטר, ולך בקול אני רוצה לומר אלברמן יאללה יאללה אלברמן
  12. תפסיק אתה לבלבל את המוח לפני עשר שנים אפילו יובה ובירן לא ידעו מה זה GPS והכדורגל האירופי עשה קפיצת מדרגה מטורפת מאז בכל הקשר ורק ישראל עמדה במקום\הלכה אחורה הקהל אתמול עודד ותמך בשחקנים שבשבילך לא נראים כמו בני אדם. ויותר מידי אורחים דרגה 3 מצד הכלה ברכבת שיצאה ב00:20 ב רבע ל2 ירדתי בתחנת ההגנה
  13. לא הוזה ולא נעליים בבלומפילד הייתי רואה יותר מגול בפנדל אין כמו הבית שלך ואתה מוזמן לבדוק את זה עם בחורות שבא לך לזיין
  14. אני כל כך שמח שהקמפיין הזה נגמר עם עקיצה של המיוחד על רמת הדשא בסמי עופר שהשתן לא יעלה למיטש גורדי ומרטין לראש. אני חושב שכל מי שמנוי לבלופילד מעל שלוש שנים הרגיש בקמפיין הזה איך מקלפים לו את העור החולצות האדומות החולצות של היריבות מחיאות הכפיים לחלופים של היריבות הפסלים שמצלימים בעיטות חופשיות הבריחה דקה 70 ודרך ההגעה לאצטדיון הקטע הזה שאנחנו כבר לא אוהדים אלה לקוחות מתחיל לחרפן אותי. מרטין ידע לזיין טוב טוב את המוח שאחרי התיקו 2 מול באזל הוא דחף שהגומלין יהיה בבלופילד אז מרטין על מי אתה עובד לא היית מביא 20 אלף לסמי מול באזל וגם היית מקבל 3 חתיכות. זה היה קמפיין איום כי תמיד יושבת לי בראש המחשבה\הידיעה שאת פורטו או את קייב או את צלסי היינו שוחטים בבלופילד כל עוד בלופילד לא משופץ מעדיף ליגה ארופית ושיתבעו אותי כל הפסלים ואנשי החזון לא מאימים על אוהד מכבי עם רדיוס בחיפה
  15. בשעה טובה נגמר העונש שנקרא "משחק בית" בליגת האלופות
  16. משטרת ישראל סניף חיפה טוענת שדגלונים זה לא חוקי כי שיציע שלם מנופף בהם המצלמות לא קולטות את הפרצופים של הקהל 24\7 וזה מסוכן לשלום הציבור
  17. מי שלא מעודד לא נכנס ליציע גרנאדה נאבקת בתחתית טבלת הליגה הספרדית וההנהלה שלה החליטה לעשות את הכל על מנת להגביר את העידוד שיקבלו שחקניה מהקהל. האוהדים יחויבו לעודד ומי שיצולם שותק לא יורשה יותר להיכנס לאצטדיון אתם הבאים בתור יאללה מכבי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.