Jump to content

mtalove

משתמשים רשומים
    8
  • Last visited

Everything posted by mtalove

1. מה אתה מזיין את המוח עכשיו על המשחק נגד חיפה אין מחר. לנצח או להפסיד הכל כשר ( חוץ מזריקת חפצים למגרש) קחו את בלומפילד תנו שלוש נקודות
  2. מקווה שמחר האצטדיון יעלה באש ברמה ששום עירעור לא יציל אותנו מזה. משחק אחרון בבלומפילד משחק להיות או לחדול נגד ב"ש לא צריך יותר.
  3. מה כבר יכול להתפוצץ ? לא ראיתי מחויבות כזאת לסמל שנים.
  4. כמה טרוף ? ברמה של לקבל רדיוס נגד חיפה מחזור אחרון!
  5. יום שני כולם בכל שער פרט לשער 2 כי אותם אבדנו מזמן מפקיד עבור מכבי את מיתרי הקול שלו! תודה לך קבוצה נפלאה לראות אותך כיחידה אחת בסכנין היה מה שפללתי לו בתור ילד
  6. רגע לפני שירדתי מהמונית היום התחיל להתנגן ברדיו השיר המגפיים של ברוך אני יודע שהרבה כאן ישנאו אותי ויחשבו שאני שתול אבל כשיצאתי מהמונית התחלתי לשיר את השיר על טייב (_מודה שאני אוהב מאוד את הדיסק ) אבל תמיד אמרתי לאוהדי הפועל שאת האליפות הזאת הם הפסדו לביתר שלושה שבועות קודם בבלומפילד אני כל כך מלא שנאה לתקשורת מכורה לאנשים רעים שגם שהאמת מול הפנים שלהם הם משקרים ( חיפה סכנין מכור לב"ש קל) אבל לא הוציא דיסק שנאה לאנשים קטנים ולא אחפש אשמים ולא אבכה ולא הוריד את הראש יש לי רק דבר אחד להגיד לכל הזבל שיש כאן בספורט. הכל ברגליים שלי לטוב ולרע. נפגש ב 2.5.16 הידוע בתור חג השרוכים
  7. את זה שאל אישית את כל הבכייני הגרלות מטרנר בדף הפייסבוק של מכבי.
  8. שריקת הסיום בסמי עופר חיפה ומכבי נפרדות בתיקו 0-0 הקהל של חיפה יוצא מגדרו ובעליבות אין סופית צועק ב"ש ב"ש רוצה לומר לנו "מחזור אחד לסיום נפתח רגליים" (כימקלים אפסים שכל החיים יקראו לאיצטדיון שלכם סמי עופר כי אתם כל כך מטומטמים עם ראש קטן שיכולים לצעוק "רק בחיפה יש מכבי" ופותחים מחזור לסיום את הרגליים להפועל ב"ש .) כעבור חמישה ימים מכבי תפסה והענשה את יוסי אבו קסיס והחניכים שלו שניסו לרמות בחצי גמר גביע והרסה לקבוצה מהמגזר את החלום להניף גביע בירושלים (למה אתם חושבים שסכנין ככה איבדה פרפורציות עם התגובה שלה) עמיחי והתקשורת שחולמים בלילות לצרוח "ב"ש עושה את זה אליפות אחרי 40 שנה במדבר" קפצו על המציאה להכשיר את השרץ לכך שמחזורי הסיום לא הולכים להיות הוגנים ואין למכבי על מה להתלונן. השרץ שב"ש משחקת נגד סכנין בנתניה ואנחנו נוסעים לדוחא למלחמת עולם. השרץ שבמחזור סיום ב"ש מנצחת את סכנין קל ואף אחד לא אומר מכור השרץ שמחזור לפני זה ב"ש מנצחת את חיפה קל ואף אחד לא אומר מכור לסיכום עמיחי והתקשורת כבר עכשיו סגרו את זה שלב"ש נשארו רק עוד 3 משחקים הוגנים וקשים עד לסיום העונה (ואני ממש לא סומך על ביתר שנתנה בטדי אליפות להפועל מחזור אחרון בעונת הקיזוז ) ולנו נשארו חמישה משחקים הוגנים וקשים כי אם אתה לא חלק מזה אתה לעולם לא תבין אבל תפתח שנאה שנובעת מקנאה ותסווה את זה באמפטיה לב"ש ואם אתם עוד לא הבנתם אני אתרגם לכם את זה פשוט שתפנימו כי זאת האמת : 15 מ15 נגד 12 מ15 זאת הדרך היחידה שלנו לאליפות ואנחנו לא צריכים טובות מאף אחד אנחנו מכבי !!!
  9. כמו שהפאנטיקס סכמו תודה לך טסי יוקאנוביץ' על תקופה נפלאה
  10. לא אוכל ולא נרדם אני כבר חצי בן אדם בגללך אני כמו מסומם מהמשחקים שאתה לא רוצה לעזוב את האצטדיון
  11. 3 שנים שהדרבי התל אביבי ישוחק בפ"ת ונתניה בא לי להקיא
  12. אני עדיין בשלב ההדחקה ורוצה להאמין שבלומפילד רק יעבור שיפוץ קוסמטי בסוף ולא הגדלה וככה ונחזור לשחק שם כבר בנובמבר
  13. מנש שער 11 אחרון האוהדים הנושא סגור הנהלת מכבי ת"א לטיפולך...
  14. זה ממש לא צריך להכנס לדיון "דקה 14 במשחק נגד רעננה" יש דגל פריסה מרגש יש מאבק צמוד על האליפות ובב"ש מותר להכניס דגלי פריסה ובת"א לא הנהלת מכבי צריכה על פי דעתי ליישר את הגב שלה ולחשוב כמו אחרון האוהדים ולהגיד לעצמה : "בשביל גורדי נכניס את הדגל פריסה ליציע בשביל גורדי נספוג במקרה ויפתחו אבוקות ובתאכלס אם הייתי פאנטיקס אני לא חושב שצריך במחווה הזאת אבוקות ורימוני עשן" וכל מי שמתחיל לדבר על רדיוסים ולהצדיק למה לא נכנס הדגל פריסה זה פשוט חסר כבוד לגורדי ומכבי ת"א שירן ייני קיבל דגל פריסה ערן זהבי קיבל דגל פריסה למי עוד מגיע ? ושכחתי לציין שאתם כל כך אוהבים את הדיון "התקשורת נגד מכבי" אבל בטח לא שמתם לב שרק באתר של ערוץ 5 יתיחסו לזה לא טמקא לא וואן לא ואללה אבל הדגל של ב"ש לפני שבועיים היה בכותרות חחח בקיצור כבשים
  15. ביום הזה אני מבין סופית סמל יש רק על החולצה! אבל אגדות אני מוכן לקבל סגל נוכחי: רייקוביץ' - פוטנציאל אגדה סטייל סוזה זיו - אגדה על אפס אגו גרסיה - אגדה (הדרבי ההוא) אלברמן - אגדה ע"ש מוטי אווינר מיכה - תחילת האגדה יצחקי - אגדה "ברגע של עצבות ניצא גדולים וחזקים" טבח 2 - אגדה שונא הפועל אגדות בולטים מתקופת ג'ורדי: ייני עטר פריצה ולסיום זהבי - אגדה על שכיר החרב הגדול בעולם שהחיים הובילו אותו להיות במקום שראוי לו מ-כ-ב-י
  16. לא כידונים , לא חניתות , רק הדם היהודי. יוהאן קרויף ז"ל תודה על גורדי .
  17. זהבי לא סמל אבל מי שהתקין ציטוטים בטלפונים בקריית שלום כן אנשים תתבגרו אם ערן מסיים פה את הקריירה הוא סמל
  18. אז קבל את התנצלותי הכנה ויאללה מכבי זה פשוט נושא מאוד רגיש אצלי
  19. תתקדם כי נראה ששכחת את התקופה של לוני
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.