Jump to content

קובי תל אביב

משתמשים רשומים
  • Content Count

1
  • Last visited

Recent Profile Visitors

122 profile views
  1. איך לא הכנסת את הפרק עם טל בן חיים (המוח) בפודיום? יצא מכביסט בטירוף! https://hapodium.podbean.com/e/טל-בןחייםעל-השיקוםמכבי-הפ/ ציון 3, יוני נמרודי אוהד שרוף של מכבי תל אביב (חלק מפאנל שמורכב מאוהדים של: בית"ר, חיפה, ב"ש, בני יהודה)
  2. כל אחד שמסכים שלא צריך לקחת את הזיכוי (אם המועדון בכלל יציע), חייב ליצור קשר עם כל מי שיש לו מנוי ולשכנע אותו שגם הוא\היא לא ייקחו זיכוי
  3. רחוקים מלהיות הכי גרועים... יש את פרדס כץ ממחוז תל אביב, זו קבוצה שחוטפת מינימום עשרה שערים במשחק, לא מזמן הפסידו 26-0... וזה כבר כמה שנים ככה.
  4. נושא מרתק! עד עכשיו רוב הסיפורים היו על שחקנים שרבים בינם לבין עצמם, ואוהדים שתוקפים או מאיימים על שחקנים, האם יש מידע גם על בלאגנים בין מחנות אוהדים בתקופות האלה?
  5. לדעתי הפגרה הארוכה לא כל כך נוראית מבחינת השחקנים. לשחקנים הייתה פגרת קיץ מאוד קצרה, חלקם גם משחקים בנבחרת וכל מנוחה חשובה, בנוסף זה מאפשר עוד זמן התאוששות לשחקנים הפצועים לחזור לסגל בלי להפסיד משחקים. הדבר הכי חשוב מבחינתי שניקח 3 נקודות ונצא לפגרה במומנטום טוב ובמקום הראשון.
  6. אם אפשר לקרוא למשחק הזה "סטירה" חשובה לפניי הגביע (ולא בגלל התיקו, אלא בגלל איך ששיחקנו) אז אני שמח שזה בא עכשיו...
  7. חייבים לבוא בכמויות מרשימות למשחק הגומלין כדי לתמוך בקבוצה
  8. יהי זכרו ברוך, אחד האוהדים שהכי אהבתי עוד מהילדות שלי בשער 4 ברמת גן, עם מלא סיפורים מעניינים וחוויות שעברתי ביחד איתו, מכאן גם תמונת הפרופיל הקבועה שלי בפורום כאן...
  9. תשתדלו לקחת מלון \ מקום לינה ברובע היהודי, שם מתרכזות כל המסיבות, בארים ופאבים (כולל אחד שנחשב לאחד משלושת הפאבים הכי טובים בעולם לי דירוג של מגזין לונלי פלנט). אם אתם בעניין, יש גם קזינו בסמטאות של רחוב הוואצי (הרחוב הכי נחשב ויוקרתי שם). יש שם גם מרחצאות ופארקי מים, קניונים גדולים עם כל הרשתות ועוד. תהנו :-)
  10. יש לכאן (רשות השידור לשעבר) פודקאסטים מעולים... אני ממליץ בחום על כמה פודקאסטים (כולם בעברית): "מנהר הזמן" ו"המובן מאליו", מדברים על נושאים כלליים והיסטוריים. פודקאסטים של ספורט: "ציון 3" ו"הפודיום". אני יכול להמליץ גם על הפודקאסט "גיקונומי". בגדול מה שאתה צריך לעשות זה להוריד אפליקציה של פודקאסטים, ושם כבר תמצא מה לשמוע לפי תחומי העניין שלך, החל מהתחומים הכי זניחים, וכלה בפודקאסטים שמתמקדמים בתוכניות טלוויזיה, סיפורי True crime ועוד (הרוב באנגלית, אבל כתבת שלא אכפת לך). תהנה
  11. חברים יקרים, אני באופן אישי לא סובל את איתי שכטר עוד מימיו באדום, אבל חייבים להודות שמה שהכי חסר לנו בקבוצה זה שחקן כזה ווינר. אם היה לנו בקבוצה שחקן אחד עם חצי מהווינריות שיש בבן אדם הזה, לדעתי היינו לוקחים לפחות עוד עשר נקודות השנה. כך מבחינתי, גם אם ניקח משחקים כמו של שלשום גם מפנדל \ גול הכי מפוקפקים שיש, זה הכי לגיטימי בעולם. מי שמחפש לגיטימיות מהתקשורת ואו מהקהל הרחב, ובגלל זה "מפחד" ששחקן כזה ישחק במכבי, אז אני מבטיח לכם שלגיטימיות בחיים לא תהיה למכבי... אז לפחות בואו נהנה מהיתרונות של שחקן כזה...
  12. חבר שאין לו מנוי קנה כרטיס לו ולבן שלו ליציע המערבי התחתון ושואל אם מדובר במקומות מסומנים? או ישיבה חופשית?
  13. מנצל את השרשור בשביל לשאול שאלה דומה, גם לי התקלקל המחשב הנייד. אני צריך מחשב בסיסי לגלישה ואופיס, מצאתי את המחשב הזה ב 1,500 שקל (כולל ווינדוס 10), כולל מסך מסתובב \ טאצ' 14 אינץ' כונן SSD https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=23895&iszap=1 איך המחשב הזה לדעתכם? ברור לי שזה לא מחשב גיימינג, אבל למחיר הזה ולשימוש הנדרש, הוא טוב?
  14. חולצה יפה, אבל זה לא הכחול שלנו נחנקנו כמה שנים עם כחול כהה, לא רוצה לחזור לצבע הזה...
  15. אהבתי, זאת בדיוק הגישה שלי לכל מי שמחפש כבוד, זה הכבוד הגדול ביותר לדעתי... תראו להם מי אנחנו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.