Jump to content

אשמדאי

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Posts פורסם על ידי אשמדאי

1. בנוגע לניקוד, זה נכון שאחרי 3 שנים הניקוד מתאפס?

אם זה נכון, זה הוגן כלפי אוכלוסיות מסוימות כמו חיילים וכו', אבל אני חושב שמי שיש לו ניקוד מלא בסוף ה3 שנים האלו צריך להיות "חסין" מאיפוס הנקודות. מי מרים את הכפפה ומדבר עם מכבי? סך הכל כיום יש בערך 30/40 אוהדים עם ניקוד מלא? ועד סוף שנה הבאה מספרם יפחת ככל הנראה.

2. חייבים למלא את היציעים שעה לפני השריקה ולהכניס את השחקנים לשגעת.

בוא ניתן לזונות האלו נוקאווט לעונה, בואו נביא את זה במו ידינו וגרוננו והשחקים יביאו במו רגליהם.

ניצחון ואפשר לפתוח שמפניות ולא רק להכניס לקירור.

3. אני אולי חי קצת בסרט או בפנטזיה, אבל מקווה שאולי נעשה דבר מדהים ונמלא את הדרומי במשחק הגביע הקרוב.

מכבי בתקופת שיא, יום שבת, איצטדיון איכותי (למרות שזה החור בדרומי), משחק נוקאווט מול בית"ר.

לפי התחזית גם גשם לא צפוי להיות.

אז יאללה...להסתער !!!

עכשיו ברור לי שלא נמלא את כל (10,000?) המקומות בדרומי, אך בהחלט אהיה מאוכזב אם יגיעו פחות מ7000.

4.  

כל משחק חשוב, בוודאי במחזור שב"ש גירדו ניצחון ו3 נקודות, אבל המשחקים הכי חשובים הם מול בית"ר כדי להשאיר את חלום הטרבל חי והמשחק מול ב"ש שזה על 6 נקודות.

לא שזה אומר שלא חייבים לנצח בחיפה, כי חייבים אחרת ב"ש תבוא עם רוח של ניצחון וצמצום הפרש ואם תגנוב תוצאה טובה מאיתנו זה יכול להתחיל להיות בעייתי.

אכן..

אבל לדעתי ניצחון על חיפה ביום שני, רשמית גומר את הסיפור עוד לפני המשחק מולם.

5. לא שאני מצפה ליותר מדי מקהל החוץ של מכבי, אבל הפעם באמת חייבים למלא את היציע. הקבוצה במומנטום טוב, מקום ראשון אחרי רביעייה (אפילו שזה לחדרה). הלוואי ונמלא את היציע ונבקש עוד כרטיסים לשאר היציעים

באמת שאין למה לצפות. הלוואי ואדבדה.

6. היה, נגמר...הלאה וקדימה.

מה שחשוב עכשיו, להסתער על הכרטיסים לטדי( מצפה במינימום ל6000 צהובים בדרומי).

משחק סופר קשה מול יריבה שבאה אחרי הפסד ותמיד מגיעה נגדנו כמו אריות. מבחן גדול עבורנו.

לא רוצה לעשות מנחוס, אבל לא רואה את ב"ש כל כך מהר מנצחים את פ"ת עם כל הסיר לחץ שיהיה בטרנר.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.