Jump to content

אשמדאי

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by אשמדאי

1. מקבל פוש על זכאות. אומר לעצמי אין סיכוי שאני קונה. נכנס לקישור ומזמין. אומר לעצמי כמה מטומטם אתה אלוהים. נזכר ב3:1 ומתמוגג. אומר לעצמי אחחח רק לזיין אותם שוב. חוזר למציאות ומבין שקבוצה שהייתה מועמדת לירידה העיפה אותי מהגביע לפני יומיים. מבין שרועדות להם הביצים מאיתנו. מקלל את הרגע שאכנס לסמי עופר. מבין שאני מזוכיסט. מבין שעד המוות. יאללה מכבי.
  2. תחושות לא ברורות. מצד אחד אדישות מוזרה עד כדי אי אכפתיות. מצד שני ככל שמתקרב בא לי שנזיין להם את הצורה. הערכה שלי הן שתי אופציות בלבד: או שמנצחים 1:0 קשההה של יריקת דם או שהם מביסים אותנו ושוברים את המחסום. הלוואי שהאופציה הראשונה תקרה. אוף אין לי כוח למשחק הזה סעמקקקק.
  3. חותם על תיקו אפס ושתי רצועות?
  4. מחפש לבן שלי (הפתעה ליום הולדת) כרטיס ל11 נגד חיפה
  5. לא רואה אותנו לוקחים אליפות, אבל היום אנחנו מפרקים להם ת'תחת. מילה.
  6. קודם כל שאפו לקהל. אבל...אני באמת חושב שביחס לכמות הקהל שלנו בארץ, אנחנו יכולים וצריכים למלא כל מגרש ולהסתער על כל כרטיס פנוי תמיד. בכל אופן אם נביא 9,000 פלוס אוהדים ביום שני, זאת יכולה להיות אחת מתצוגות החוץ הגדולות בהיסטוריה. מקווה שהקהל שרכש בהמוניו מגיע כדי להתפוצץ ביציע. חייבים שהארגון יישב באמצע היציע ויאללה קרנבלללללל
  7. מחפש שני כרטיסים ל11 לשבת. מתכנן לקחת את שני הילדים שלי
  8. מחפש כרטיס לאחי (הוא מגיע איתי לכל משחק חוץ אבל אין לו היסטוריית רכישה)
  9. השמועה אומרת שאם יהיו בפיגור של שני שערים, זה יקרה. והמקור הוא מישהו משער חמש ולא דרך צד שלישי. צפו לפיצוץ.
  10. שיגיע כברררררררררררררר אי אפשר לחכות יותר. בחיי. יאללה יצאתי לדרך
  11. קצת מוקדם לזה, אבל... מה הסיכוי שנמלא את היציע מאחורי השער בדוחא? לא זכור לי מעולם שמילאנו שם...
  12. זוכרים שיש משחק היום? משחק קשה, מגרש מנחוס, בן שמעון יבוא להתבנקר. חייבים לבוא מהפתיחה בשכרון חושים ולתת רוח גבית למכבי שלנו. טרפתתתתתת!!!!!+
  13. היום מוד מלחמה! לפרקקקקקקק לכתושששששש לרסקקקקקקק
  14. מרגיז מאוד! עכשיו שכבר ברור מי באירופה ומי לא, באיזה ימים יש צמפיונס, איזה משחקים יהיו המרכזיים, מתי חגים, מתי מונדיאל ומתי זיבי, אין שום סיבה לא לפרסם את השעות מספר מחזורים קדימה. חלם.
  15. הדיכאון הזה לא עוזב אותי. הכל נכון. ניס קבוצה עם תקציב שחקנים פי 10 מאיתנו, קבוצה ברמה גבוהה מאוד מהליגה הצרפתית, צריך להתרכז בלהחזיר את האליפות לקרית שלום. הכל טוב, יפה ונכון. אבל! אני כל כך מתוסכל שבא לי למות. מישהו כתב פה שהוא מרגיש כמו אחרי זניט ויש משהו בדבריו. זה כאב שמסרב לעזוב אותי. מרגיש כאילו ייקח לי זמן עד שאחזור לשמוח העונה.
  16. טוב די אמיתי עכשיו... איך חיים עם הדיכאון הקליני הזה עכשיו? נכון, המטרה היא אליפות. אבל איך נשרוד עד פברואר עם כל הפסטיבלים שלהם? שיחנקו אמן.
  17. לעבור מחצית ראשונה בשלום. להכניס את ערן דקה 70, לשים להם אחת קטנה ואז את השני דקה 92.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.