Jump to content

אשמדאי

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by אשמדאי

1. רק לי נדמה שבדרבי הזה יש פחות "זוכים" מכל הדרבים האחרונים? אפילו ביד 2 אין כרטיסים למכירה....בדרבים הקודמים הפורום רעד מרוב זכיות..
  2. הדרבי ביום שבת 20:55 לא פורסם רשמי אבל זה ודאי (אחי עובד בטוטו ווינר ויודע כמה שבועות מראש)
  3. חייב את עזרתכם דחוף.הכרטיס אשראי של חבר שהזמנתי דרכו את הכרטיסים לחיפה-כרגע בדרכו לחו"ל עם החבר אני יודע שלא חשבתי על זה ונפל לי האסימון רק בכיפור. מישהו יודע מה אני עושה במקרה כזה? אני יודע שחייב לאסוף את הכרטיסים עם האשראי פיזית.
  4. יש שאומרים שניצחון של חיפה מצויין כי ב"ש היריבה העיקרית.יש גם כאלה שאומרים שניצחון של ב"ש טוב כי זה יירסק סופית את הכימיקלים.אני טוען שתיקו זה מושלם.
  5. קונה בעיניים עצומות תיקו עם פצועים מחר בב"ש-חיפה
  6. טוב ניסינו קצת לשעשע אחרי משחק מרגיז עפתם לגמריי יאללה לנעול
  7. מתחילים את הספירה: מחזור 3- נוסא 2 נק' ראייקוביץ 2 נק'
  8. תל אביב בתכלס זאת העיר הכי טובה כל אוהד של צ'לסי מקנא בנו נורא אוווווו מה זה צ'לסייייי אין שם מסייייי ולא ערןןןןןןן
  9. מישהו יודע כמה כרטיסים הקצו לנו (אחרי הפרדה וכו') וכמה נמכרו עד עכשיו?
  10. אוווווו מה זה בארסההההה זה סתם באסההההה בספרדיתתת
  11. מצפה לשמוע את "סוף סוף את כאן...." הכי גדול שהיה במזרח התיכון.מי שיש לו קשר לארגון שיעביר את המסר שעד שלא כל בלומפילד מחובק לא מתחילים לשיר ולקפוץ.
  12. אני מוכן לנעול את הנושא בשביל פוסט היסטורי שלך
  13. אחרי שסימנו וי על מחזור הפתיחה בליגה ואספנו 3 נקודות חשובות, הגיע רגע האמת. בעוד שלושה ימים,יוצאים למלחמת עולם.בעוד שלושה ימים יוצאים למשחק שממנו אפשר לעשות קפיצת מדרגה אדירה ולהפוך את מכבי לקבוצה מפחידה שתיצור פה שושלת מדהימה. בעוד שלושה ימים אנחנו האוהדים חייבים לתת את תצוגת המאה,להרעיד את היציעים,לעשות גיהנום,לבוא להתאבד ביציע כאילו זה המשחק האחרון בחיים.בעוד שלושה ימים אנחנו יכולים לגעת בתהילה, להגיע לליגה הטובה בעולם. בעוד שלושה ימים, אנחנו נותנים לשחקנים את כל מה שנוכל כדי שהם יאמינו שהחלום אפשרי. תאמינו במועדון, תאמינו בקבוצה ותאמינו בשחקנים.תנו להם את הכוח והאנרגיות לעשות את זה.זה שלנו.רק תאמינו.
  14. אני מבין את ההנמכת ציפיות של חברי הפורום בפרט ואוהדי מכבי בכלל (אם זה מריאליות או מנחוס הפוך) אבל ראבק אנשים, זה שהם על הנייר קבוצה ברמה אחת מעלינו, לא אומר שלא נעשה להם גיהנום ונכניס אותם ללחץ.הם שווים גול אבל גם אנחנו ואולי אפילו שניים.אנחנו בבלומפילד, אנחנו מכבי,אנחנו באים למשחק חיינו ואנחנו גם נעבור.תהיו אופטימיים זה שלנו.
  15. זה הולך להיות מפגר ברמות קשות.רק שיגיע כבר.
  16. תירשמו ותקפיצו בסוף המשחק: 1:1 אנחנו מובילים עם שער של ריקן באזל משווים וככה מסתיים.
  17. דווקא מרגעים כאלה אני יוצא אופטימי.כדורגל זה לפעמים משהו שאי אפשר להסביר.מאמין בתוצאה טובה ברביעי כנגד כל הסיכויים וכל הפרשנים. בעזרת ה' חוזרים לפה עם 1:1
  18. לגזור ולשמור: 1:1 בחוץ 0:0 בבית (עם התקפי לב,קוצר נשימה ונאצות לשופט החל מדקה 60)
  19. מישהו יודע כמה זמן לאחר ההגרלה מפרסמים את התאריכים הסופיים של המשחקים? כלומר אם זה יום שלישי או רביעי בכל אחד מן המשחקים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.