Jump to content

YalaMaccabi

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by YalaMaccabi

1. למהההההההההה נראה לכם שאתם רוצים שיחליפו מגרש גם 10 דקות מהבית וגם אין כמו לשחק בגביע במגרשים האלה
  2. אם לא נביא לפחות 20-22 אלף זה יהיה מביך
  3. התכוונתי לשלוח 5 אנשים ל8 ו5 ל13 שפשוט ישירו בלי הפסקה ויסחפו איתם אנשים. בימי השחקן ה12 זה היה
  4. גם הפאנטיקס אשמים במצב. אין שלטי גדר אין דגלים, עידוד עייף, לא שמים כמה חברה בשערים 8 ו13 שיטריפו את השאר, שרים שירים שיודעים שישרקו להם בוז ויפלגו תקהל, הם מרוכזים רק בעצמם פעם היו שלטים כמו אין תנאים לאהבה, מכבי או מוות וכאלה, היום אין את זה יותר וחבל, אותו דבר עם הדגלים, דגל או שתיים למשחק וזהו
  5. מה זה? למה כל שיר נשמע עייף ומגעיל? למה רק גוש קטן מעודד וקופץ? איפה התפואורות? איפה העידוד שהיינו רגילים אליו? לא יודע מה איתכם אבל לדעתי חייב מהפך כלשהו בקהל, האווירה פשוט לא מה שהייתה פעם וזה מגעיל ופוגע בקבוצה. וגם הגיע הזמן קצת לחדש את השירים לא?
  6. אחת התצוגות עידוד המביכות בשנים האחרונות חובה מהפך כלשהו בקהל, כל שיר נשמע מעייף ומגעיל ובקושי 10 אוהדים שרים
  7. סתכלו בסרטונים כמה שלטים על הגדר, היום בקושי יש של שלט של הפאנטיקס וזהו תראו כמה דגלים ענקיים היו בכל פינה בשער 11 היום יש בקושי 2 דגלים בשביל להחיות תשיר הזה צריך להתחיל מהדברים האלה, אפשר לזרוק גם גלילי נייר וקונפטי כמו פעם. אבל אין מה לעשות פעם הקהל של מכבי היה יותר טוב ממה שהוא עכשיו ...
  8. סעמקק אני לא מאמין שנדפקתי עם ההסעה איזה זין אני מחכה לזה כל היום ובסוף הכל מתפוצץ לי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.