Jump to content

amitnaz

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Recent Profile Visitors

231 profile views
  1. היי אתה מוזמן לשלוח לי הודעה בפרטי ואשלח לך הצעה מסודרת. בלי קשר, אתה מוזמן לשאול אותי שאלות חופשי.
  2. זאת לא קומבינה זאת מציאות ממש לא חאפרי, אתה מוזמן לשלוח לי בפרטי כדי שאוכל לבדוק לך גם זכאות. אם תעשה עם אחים והבני דודים יש בהחלט הנחה באגרות ואני מאמין שכל מי שמכבד את עצמו יתן לך גם הנחה בשכ"ט. אם זה מעניין אותך דרכי יעלה לך פחות מעשירייה בהנחה שאתה זכאי ואין עליך מגבלות אחרות. הקהילה היהודית בודקת קצת יותר משם משפחה.. אבל בהחלט כשיש אישור קהילה ביד זה דבר חשוב. מוזמן לפנות אלי לשאלות חופשי. לגבי המסמכים זה משתנה בין אדם לאדם אבל יש דברים שהם בגדר חובה כמו דרכון, תעודת לידה ותעודת יושר וכו'
  3. אם אתה רוצה להוציא אתה לא צריך אף אחד שיוציא איתך (בהנחה ואתה מעל 18). במילים אחרות כל בגיר עומד בפני עצמו ולא תלוי בהורים/סבים/אחים וכו' חחח מה שיפה אצלם שאין קומבינות וVIP. לעניינך הצד הטורקי והיווני בהחלט מניח את הדעת. בחלט מקרה בעייתי. ישנם עיראקים שהוכיחו קשר אבל זה אנשים מאוד ספציפים עם הוכחות טובות. יחד עם זאת, אני חושב שבמקרה שלך קיימת אפשרות אוכל להרחיב בפרטי. הלוואי. אבא שלי כזה ולצערי לא זכאי לפי חוק המגורשים. אולם אם אתה נשוי לאזרחית אז קיימת אופציה לא אוטומטית בכפוף לתבחינים נוספים. אם זה רלוונטי עבורך ארחיב
  4. שלום לחברי הפורום, שמי עמית ואני עוסק בתחום מזה כשלוש שנים. בעצמי אזרח פורטוגלי מתוקף החוק. באם מישהו כאן רוצים פרטים נוספים כמו ייעוץ, או שאגיש עבורו בקשה הוא מוזמן כאן או בפרטי. אשמח לעזור.
  5. רלוונטי. תוכל לאסוף ולהחזיר ניקוב ל 11 מיבנה?
  6. אפשר לשאול איך רכשת אם מכבי לא פתחה מכירה למנויים חדשים?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.