Jump to content

מיכה לעד

משתמשים רשומים
    40
  • Last visited

Everything posted by מיכה לעד

1. אז מה איפה רונאלדו היה כל המשחק???כמו שאמרתי לכם וצחקתם הוא לא מופיע למשחקים האלה פשוט לא מה לעשות הפעם לא היה פנדל כדי להוריד חולצה אז לא זוכרים אותו בגמר העיקר הטוב בהיסטוריה נו באמת חחח
  2. מחפש בשביל אח שלי כרטיס יש למישהו מיותר??
  3. לא יאומן ששיימן כבר סגור בבאר שבע
  4. מה?עכשיו זה רק למנויים עד היום בשבע בערב זה היה לפי ניקוד
  5. חשבתי על זה אבל בגלל שהחלפתי פלאפון נמחקו לי המספרים...
  6. אני בבעיה קניתי ממישהו מנוי אבל הוא לא מוכן לתת לי את השם משתמש והסיסמא שלו ללאן... מה אני עושה במצב כזה איך אני יכול לקנות??
  7. לדעתי גם מכבי צריכה להוציא הודעה ולדרוש חקירה בעניין הזה לא יכול להיות ששחקן מודה בזה ומכבי לא אומרים על זה כלום
  8. פשוט בושה ביזיון נוראי גועל נפש זונות בני זונות כוסאמא של כל הכדורגל הישראלי שככה זה עובר בשקט מתבייש שאני קשור לספורט במדינה הזאת מושחתים אחד אחד יום יבוא ואלונה תשלם ביוקר על כל השחיטות שלה
  9. אם אני לא טועה קוגבניה לקח את דסה לטיול אחרי השתלטות אדירה(להביא) כמות קהל בושה
  10. באדום של רוברטו שימו לב שמרסלו הזונה בא ושולח לו כתף כדי לחמם . ראמוס מבצע עבירות בלי סוף בייל שולח רגל מכוונת לרגל של אומטיטי ועוד עבירה ברורה לא זוכר על מי נראלי מסי אז מה אתם מזיינים תמוח השופט איבד את המשחק ועשה טעויות לשתי הצדדים
  11. היציע כולו 10 אלף ולא פותחים הכל כי יש הפרדה ולא עושים את ההפרדה ביציעים של ביתר היה 9 אלף וגם אנחנו הבאנו מספרים כאלה לטדי
  12. וידברו על זה שבאר שבע שיחקו ששחקנים של ביתר שוכבים על הדשא?חס וחלילה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.