Jump to content

מיכה לעד

משתמשים רשומים
    40
  • Last visited

Everything posted by מיכה לעד

1. איפה אפשר לקנות כרטיסים למשחק?ואיזה יציע יושב האולטראס?
  2. בריאל הוא הרוויח 21 מיליון ועכשיו 30 אז 9 מיליןן זה כן בומבסטי
  3. תראה בפייסבוק איזה תגובות מגעילות יש בגלל שלא נתנו כניסה חינם באמת מתבייש שהאנשים האלה נחשבים אוהדי מכבי תלכו תראו איך הם מקללים את המועדון שם וטוענים שהם עושים טובה שהם באים למשחקים וקונים את מוצרי המועדון
  4. מגיע עם תקציב טוב... אבל בכל זאת קצת מבאס שדווקא בערב האחרון המשחק שזה ערב של התפרקות
  5. עוד חודשיים אני שם פעם ראשונה וההתרגשות בשיאה דרך אגב לילה אחרון שלי שם יש משחק של אייאקס נגד חירונגן שווה ללכת או עדיף להתפנק בכמות אדירה של וייד?
  6. דה בריינה זה פשוט אינייסטה הבא גווארדיולה עשה ממנו מפלצת מי שראה אותו במשחקים של סיטי העונה יבין על מה אני מדבר
  7. באיזה שעה יפתחו את המכירה למנויים לקהל הרחב?
  8. אז אולי תשתף אותנו ותגיד אם נשאר למזרחי עליון?
  9. המאמן הזה בושה לא מכניס את אגוארו ודיבאלה אבל את מזה כן?הוא פשוט לא קורא את המשחק
  10. לא אגיב לך על הכמות שטויות שאתה מדבר
  11. אתה גבר רצח אה בין אם אני בן 5 13 20 50 90 אני יודע לדבר אתה רק לזרוק עקיצות כמו טיפש
  12. כנראה שלא הבנתם אותי רונאלדו שחקן גדול אבל ההשוואה למסי היא פשוט לא הגיונית בעיניי,מסי אלוהי הכדורגל הוא עושה דברים שאי אפשר לעשות ורונאלדו פוגש את מסי כל פעם ומסי מנצח עם עוד איזה שלושער עוד צמד מולו זה כמו שאתם אומרים מה שווה אליפות בלי ניצחון בדרבי לדעתי אתה לא יכול להיות הכי גדול אם לא ניצחת את היריב הכי גדול שלך...
  13. תיכנסו לקרוא סטטיסטיקות של מסי לעומת רונאלדו תראו יחס שערים ובישולים מסירות מפתח בכמות הופעות של כל אחד מהם ולא לשכוח שרונאלדו 3 שנים יותר ואז תראו שגם הסטטיסטיקה אומרת את זה
  14. תזכיר לי מה הןא עשה אתמול?די נו שחקן של דחיקות ופנדלים זה לעשות צחוק בלקרוא לו הטוב ביותר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.