Jump to content

מיכה לעד

משתמשים רשומים
    40
  • Last visited

Everything posted by מיכה לעד

1. תחפשו בגוגל אחד מהשרים בקולורדו דיבר על הלגילזציה שלהם ותראו איזה נתונים מדהים על ירידה בעישון של בני נוער והפחתת תאונות דרכים
  2. בגלל זה אני אןמר משהו במידות היה דפוק ועוד אחרי כביסה זה מתכווץ אז לצערי הרב לא קניתי אז כדאי שיבדקו את המידות כי גם אם יוציאו עוד והמידות ישארו ככה שוב לא אוכל לקנות
  3. יש למישהו קישור לאחד המשחקים באלופות?
  4. חבר שלי קנה לדרבי טוטו מאיזה אחד וכשהגיע רק הכרטיס לא עובר לו ולעוד כמה שקנו ממנו
  5. גרין סטריט חוליגנס עם כתוביות איפה מוצאים??
  6. יש סרטונים של תמיד איתך בכל מקום
  7. אל תקנה טרפלס שזה כימי ופשוט מסוכן למוח בקטע מוגזם. אני קניתי בשוק הפרחים יש חנות פטריות אורגניות! יש 3 דרגות תתייעץ עם המוכר יסביר לך קצת ואני יסביר לך גם... קודם כל אם אתה רוצה את מלוא ההשפעה תצום לגמרי אנחנו קמנו ב9 בבוקר 12 בצהריים היינו בוונדלפארק בלי לאכול כלום שתינו רק מים לפני בלי דברים מתוקים כמו קולה וכאלה... לקחנו דרגה 1 שהיא של צחוקים אתה פשוט צוחק בקטע הזוי! כשתנסה תבין על מה אני מדבר חח לוקח ביס לועס ממש טוב ובולע את זה עם מים,עכשיו תבין זה כל כך מגעיל בפה ברמה של לאכול חולדה אבל תאכל הכל (גם מה שנתקע בשיניים) ובמהלך הסטלה אל תאכל וגם אל תשתה דברים מתוקים כי זה מוריד את הסטלה תרצה עוד המלצות לגבי זה בכיף.
  8. ובלי זה אי אפשר להתחיל ללמוד באירופה?
  9. מה שאתה אומר כאן שכדי לקבל תעודת פרו צריך לחכות 8 שנים בערך?
  10. אני מאמין שאם אני באמת רוצה ללמוד שיטות חדשות של אימון וצורןת משחק פה בארץ זה לא יקרה כי מי ילמד פה?כל מאמן כאן הוא בובה על חוט או שעבר זמנו
  11. אהלן חברים לאחרונה החלטתי ללכת על תחום האימון כמקצוע אבל לקחת את זה צעד קדימה וללמוד באירופה ולא בארץ כי פה אין מה ללמוד. הרצון הוא ללכת ללמוד באיזה אקדמיית כדורגל בצרפת/איטליה/אנגליה/גרמניה/פורטוגל/ספרד/הולנד. מישהו יודע איפה אפשר לברר על הלימודים מהסוג הזה באירופה?באקדמיות שונות?
  12. לא רק בשביל לעשן אבל כן רוצה לטעום חומרים במדינות שונות וגם בכללי עדיף לשבת ולעשן כמו בן אדם ולא להתארגן כמו ילד קטן מדילרים
  13. תודה אחי אבל מחפש לטוס ליעד עם קופישופ בשביל לקנות מדילרים אני ישאר בארץ (הייתי באמסטרדם)
  14. יש שם קופישופ וכאלה?
  15. מחפש כרטיסים למשחק של אייאקס נגד כרוניגן עוד שבועיים ורק אתרי ספסרים זה מראה יש למישהו קישור לקנות מהרשמי או משהו?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.