Jump to content

מיכה לעד

משתמשים רשומים
    40
  • Last visited

Everything posted by מיכה לעד

1. שמע אני גם אוהב אותו אחלה זמר אבל מפריע לי שהבן אדם עושה שנת אחת מדהימה ועוד בגלל קטע מסויים ויש מכתירים אותו למלך יותר טוב מאייל וזוהר זה סתם חרטות שילדים בני 14 החליטו כל הסטורי וזה אייל גולן 20 שנה לא נופל ומצליח לשמור על המקום בצמרת וכל פעם מחדש את החומרים(סתם דןגמה היום עומר אדם הוציא שיר שמתבסס על הניניי ציקי ציקי)חלאס עם החרטות האלה חחח
  2. יש המלצות?ראיתי היום בעיקר יורוליג וליגות נמוכות באירופה לא כל כך מבין כדורסל...
  3. לא מבין איך משווים את עןמר אדם לשתי הענקים האלה הבן אדם אשכרה בנה קריירה על ניניניינייי איזה מדינה של מושפעי סטורי
  4. מעודד לראות שלא בטוח שהקהל כל כך פסימי לגבי המאבק בדקתי אם יש קצת כאלה שוויתרו ואנשים לא מוכרים את המנויים ככה שיש אופטימיות בקהל
  5. חושב כמוך... אולי זה גם טוב כדי שנוכל להתחיל לבנות את השלד לעונה הבאה ולהתחיל משא ומתן עם שחקנים שרוצים להחתים ועם כל הכבוד ליצחקי וכו הגיע הזמן להיפרד כל האהבה וההערכה עצוב שזה הספסל שלנו אין אחד שיעלה מהספסל וישים גול
  6. הבעיה שכל משחק זה ככה כל משחק שלא הולך אומרים "סטירת לחי" די עם החרטות קבוצה שפשוט לא רוצה לקחת אליפות
  7. בלי קשר למשחק הערב לא רואה סיבה שגלזר וברסקי לא חוזרים אלינו אחלה קשרים עברו דרך קשה מאוד כדי להגיע לאן שהם היום והתבגרו מרגיש שהם מוכנים
  8. מי זה בסטורי של גורדי גם הבן אדם הזה העלה איתו את התמונה
  9. לדעתי האיצטדיונים באנגליה הם האיצטדיונים הכי טובים שיש בעולם. קרובים לדשא איכות צפייה טובה וגם הצורה של האיצטדיון (דשא מעולה) וגם יפה לראות שקבוצות קטנות מביאות 40 אלף למשחק רגיל
  10. טרמפ מאיזור מודיעין היום?מישהו שיוצא יחסית מוקדם?
  11. אני יותר חשבתי בכיוון של מספרת של באטוקיו שער אליפות
  12. חחחחח הבני זונות האלה העתיקו גם את המכות של תמיד איתך בכל מקום
  13. חחחחח הוא עשה בדיוק מה שטיבי עשה שבוע שעבר אבל חס וחלילה שיפסלו לבאר שבע גול
  14. מישהו רוצה לפתוח נושא ןוינר?הייתי עושה בכיף אבל בנהיגה
  15. הפסקתי לעשן בבום לפני חודש וחצי סיגריות בלי אלקטרוניןת מסטיקים וכל השטויות האלה הפסקתי לגמרי ואני אהבתי סיגריות יותר מאשר מכור ולא האמנתי לכל האלה שהפסיקו שנגמר החשק וכל זה אבל ווואלה זה אשכרה קרה ולא חושב על סיגריות בכלל ממליץ לכם גם עם האלקטרונית להפסיק ממה שהבנתי זה מזיק
  16. אהלן חברים כבר הרבה זמן שאני רוצה לבקר בכמה מקדשי כדורגל ולהיות במשחקים של דורטמונד,אייאקס,ומילאן העונה אני כבר לא יטוס כי לא מסוגל לפספס משחק של מכבי בשלב כזה אבל ככה להתחיל את החיסכון לדעת כמה בערך טיסות מלון כרטיסים מאיפה קונים במחירים טובים ואיכותיים מתכנן לטוס בתחילת העונה. תודה לעוזרים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.