Jump to content

מיכה לעד

משתמשים רשומים
    40
  • Last visited

Everything posted by מיכה לעד

1. רק חבילות אחי גם חיפשתי מצאתי אפילו כמה טובות אבל לא מצאתי שותף
  2. במקום לבחור מה הכי טוב פשוט מסתכל על כל הרגעים האלה כמדהימים בצורה מטורפת ומודה על כך
  3. הלןןאי ויעשו כמו בדורטמונד אולי ככה אנשים יבינו שזה יציע עידוד
  4. מחכה כבר לתפאורה המרגשת שתהיה לו
  5. מודיע על כך שיש אישורי בנייה לאיצטדיון ומתחילים לבנות מחר מביא פועלים משלו וסגר חוזה עם זהבי שהוא חוזר למכבי כשהאיצטדיון החדש מוכן
  6. רוצים לטוס ארבעה חברה באיזור יוני יש המלצות מאיפה לסגור טיסות ודירות בזול אבל טובות חשבנו לשים 2200-2500 על זה
  7. אני פשוט לא יכול לחכות יותר לבלומפילד מוכן לשים 10000 שקל כדי להיות שם כבר!
  8. ברקוביץ בדיוק אמר עכשיו שנאתכו לא יכול להיות קפטן כי לא שר את ההמנון
  9. חברים מחפש חולצות משחק של דור מיכה מכל שנה במכבי
  10. לא. אבל לא שימכרו 100 כרטיסים סבבה הסיכוי קטן אבל יש סיכוי לאליפות מבטיח לך שאם היית מנצח את חיפה היה כבר כמעט סולד אאוט
  11. לא אומר שהוא לא כובש הוא כן אבל לא מספיק והוא לא מכריע משחקים או שובר שיוויון שאפשר לסמוך עליו שישים את הגול שמייחלים לו במהלך משחק
  12. סבבה אני גם חןשב שבכללי הןא חלוץ לרמות הגבוהות אבל לא סיפק את הסחורה אצלנו לדעתי לפחות
  13. עם כל האהבה שלי לוידאר והרצון שיצליח פה קיבלנו ממנו בעיקר אכזבות והחמצות ענק נכון שכבש שערים וחלקם יפים אבל לא משהו שלא היינו יכולים להביא בפחות מ3 מיליון יורו
  14. אבל זה משהו שקורה כל משחק כל העונה וכל עונה זה ככה בדרך כלל כמו בחיפה למשל מוכרים תמנוי
  15. כל כך קיוויתי שהוא ירה בו קצת איכזב שכל העונה חיכינו לסוף מטורף ואפילו אין חלק שרואים את דורון יורה רק שומעים צליל ירייה חבל שככה בחרו
  16. דבר ראשון דבר יפה ולא כמו איזה חתיכת זין אתה לא חייב להגיב אם אין לך מה להגיב סהכ אמרתי זמר טוב לדעתי פעם היה יותר טוב עם שירים טובים הרבה יותר לא אומר שהקריירה היא נעימת השיכורים אבל אני בן זונה אם לפני זה היה כזה ביקוש אליו וטררם גדול תחשוב על זה קצת יותר לעומק ותבין שאתה החצי אוטיסט
  17. אתה מסכים איתי שברגע שאתה מפרסם דרך אחרים סולד אאוט לכאורה זה עושה טירוף והד תקשורתי ואז כולם פשוט אומרים וואי אני חייב להיות שם אם סולד אאןט ומצטער פשוט לא יכול לקבל את זה שהבן אדם כל כך מוערך על ניניי מבחינתי זה עצוב ומראה את איכות המוזיקה שהדרדרה מראה על זלזול בחוכמת הקהל ומוציא עוד שיר שהבסיס שלו כדי שיתפס אצל אנשים זה ציקי ניני כמו בסטורי עזוב אותך בחייאת
  18. מה שמצחיק אןתי בסיפור של מכירת הכרטיסים זה שבתור לקניית הכרטיסים לסמי היה 40 אלף אנשים אבל האתר חלק מישהו זוכר אחרי כמה שניות קרס האתר כשמכבי היו באלופות? אין אתר ישראלי שעומד בכניסה של 40 אלף אנשים הבן אדם נותן כרטיסים לספסרים ועושה כסף מזה זה שכאילו יש סולד אאוט עושה טירוף לאנשים לקנות מה לעשות שאפשר לצחוק על האנשים הלא אינטיליגנטים במדינה שלנו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.