Jump to content

וזה ברשת

משתמשים רשומים
    6
  • Last visited

Posts פורסם על ידי וזה ברשת

1. בחיפה הם קודם כל מנסים לארגן לעלי מוחמד מעמד של תושב ארעי. העיקר שלא ייחשב כזר. כל השאר פחות מעניין. גם ככה בנבחרת הוא לא יכול לשחק.

סבוריט משלים קיץ הבא 5 שנים בארץ ויכול לשחק בנבחרת לפי תקנון פיפ"א. אם למוחמד מעניקים ולסבוריט לא, אז כבר נגמרו המילים. 

2. לפני1 שעה , המכבייה said:

מכל הילדים המושאלים שלנו, לא היה אחד שראוי היה לקבל צ'אנס בכנף? לא כל כך מבין את התוכנית הגדולה או אם יש כזאת. מוכרים את יוני בכסף טוב רק כדי להזדקק לו שנה אחרי? כנל פרץ. זה בכלל לא רע שיש לך שחקנים כאלה, זה קצת מעציב שזאת התוכנית היחידה שנשקלת. לא יודע. 

האמת שהקטע הזה של למכור שחקן בכסף רק כדי לקנות אותו שוב אחרי שנה באמת מרגיש בעייתי ועצלות מחשבתית. צריך תוכנית ולא סתם לחזור אחורה.

מקרה פרץ קצת שונה מהבחינה הזו כי באמת ניסו להשאיר אותו והוא עזב כשחקן חופשי, אבל יונתן כהן? מכרתם אותו, היה לכם את הזמן לחשוב ולתכנן מה לעשות שם במקום, בין אם זר, ישראלי, או שחקן צעיר להריץ.

פשוט לבוא אחרי שנה ולנסות לקנות אותו חזרה, כשהוא גם לא באמת מה שאנחנו צריכים שם, זה פשוט חבל.

3. 55 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

כשמיץ' נותן הנחיה להפסיק את המשא ומתן ולאחל לך בהצלחה זה להראות את הדלת בצורה האצילית שלו בלי לפגוע ולהשמיץ.

אתה שוב נתקע על זה שזה מיץ' נתן את ההוראה, ושוכח שיש המון גורמים אחרים שמנהלים את המו"מ. מיץ' מנהל מו"מ רק במקרים יוצאי דופן.

וזה עדיין לא נקרא להראות את הדלת אלא פשוט להחליט לרדת מהמשא ומתן באופן לגיטימי.

להראות את הדלת זה מה שמיץ' עשה לאצילי ומיכה. ואגב תתפלא אבל גם זה היה בצורה אצילית ושקטה.

4. 32 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

כנראה שאתה לוקה בזכרונך, שכחת שמיץ' נתן הוראה להראות לו את הדלת החוצה אחרי שסוכם על 420 אלף דולר ודסה החליט למנות

סוכן בילאומי חדש ופתח שוב את המשא ומתן, אתה רוצה להתעלם מזה? זכותך.

אחרי שנסגרה לו הדלת במכבי לקח הצעה נמוכה ממה שקיבל ממכבי, כי זה מה שהצליח להשיג.

מתי זה קרה?

ולמה לעזאזל אתם מאמינים לכל מה שאתם קוראים?

ברמת העיקרון הייתי אומר שתאמינו רק לטוכמן, רז אמיר ורענן ברנובסקי. כל השאר ממציאנים.

צנציפר וערוץ הספורט לא אמינים.

5. 24 דקות לפני, Cosmic said:

80% גולסה זו הגדרה נפלאה בעיניי, קולעת בול לתחושות שלי לגביו. 

אני גם מאמין שהוא יהיה אחלה וייתרום את חלקו, אבל לא משוכנע שהוא סטארטר במכבי ״אידיאלית״. 

זאת השורה התחתונה שאני חושב לגביו, שחקן אחלה, אבל לא בטוח שכזה שמאתגר את שחקני הקישור הפותחים של מכבי, בעיקר פרץ וגלזר וכמו שאמרת גם גולסה כשהוא בכושר.

הוא ישראלי שנלחם על מקומו בקישור וזה בסדר ולגיטימי אבל גם מעלה שאלות, למה לא לשלב את שחר או נידם על אותה משבצת.

6. 6 דקות לפני, Elirandani said:

שחטאר, וויאריאל וגם איינדהובן.

פגשנו לא מעט טובות

אם אני צריך לדרג אז אגיד:

1. ויאריאל

2. ניס

3. שחטאר

4. איינדהובן

שחטאר מאוד לא הרשימה במשחקים מולנו למרות התוצאות.

7. 27 דקות לפני, silentyogi said:

מי יש לנו בסגל שהביא בפועל מספרים מעמדת הכנף כמו יוני?

גויאגון, קניקובסקי וגלוך, אם תציב אותם שם תקבל את המספרים האלה.

אגב אצל יונתן כהן הרבה מהמספרים אלה פנדלים ומהבישולים הרבה בקרנות.

8. 29 דקות לפני, snufkin said:

אין ישראלי בסגנון וברמה, לזר זה להשכיב 2-3 מ' יורו כדי לקבל משהו כזה, לכן אני מאמין שזה תלוי בהעפלה לבתים או מכירה של פריצה/גלוך. לחילופין, להביא איזה פרוספקט צעיר מוכשר כמו שב"ש הביאה

לא יודע כמה כסף. נראה שמחפשים שחקן חופשי או מישהו בדמי העברה נורמליים. שכר גבוה אצלנו נותנים למישהו ששווה את זה וזה גם על הפרק.

כך או כך, לא רואה סיבה להביא עוד מאותו דבר שכבר יש כמו יונתן כהן, כשצריך שחקן אחר לחלוטין.

9. 1 hour ago, snufkin said:

מה לא פופולרי בלהגיד שהיינו רוצים את השחקן של היריבה הגדולה שנמצא בכושר הכי טוב שלו ובכושר הכי טוב בליגה, נותן מספרים יפים ומשפיע מצויין על המשחק הקבוצתי?

ליונתן יש תכונות חזקות אחרות אבל זה לא שהוא נגר בתכונות החזקות של חזיזה וזה לא שלחזיזה אין חסרונות. חזיזה נמצא כרגע במומנטום בקריירה ויונתן אחרי עונה שבוקשי שיחק אז ברור שבשאלה ההיפוטית עדיף חזיזה.

אבל צריך להתרכז במה שריאלי, אם ריאלי להביא את יונתן צריך להביא אותו, אין ישראלי טוב ממנו לכנף.  אם יש זר מעניין שאפשר לשים עליו את היד ולהשתחרר מקובאס, אני מאמין שיעשו את זה. שני הדברים לא סותרים 

אני לא מדבר על כושר, אלא על סגנון ויכולות.

ואנחנו צריכים שחקן בסגנון שלו. אם אין ישראלי אז זר. ויונתן כהן לא עוזר לנו יותר מדי.

10. 55 דקות לפני, erantheking21 said:

הבעיה שאין כאלה בשוק (ישראלים)

נכון, אז צריך להתמקד במה שאולי אפשר להביא (זר) ולא ביונתן כהן בגלל לחץ על העמדה למרות שהשחקן לא מתאים.

29 דקות לפני, אלק נילאש said:

מה לא פופולארי? הבנאדם עם חמישה בישולים ושער בחמישה משחקי מוקדמות. כל פעם כשהכדור אצלו קורים דברים, עושה למגנים שמולו סחרחורת ומפעיל מעולה את החלוץ שלו. כל זה מהעמדה שעל הנייר היא הפחות טובה שלו. הלוואי עלינו.

אני מסכים... ובכל זאת אנשים פה רוצים את יונתן כהן ממש ולא מבינים שהוא לא מה שאנחנו צריכים. בגלל זה כתבתי שזו דעה אולי לא פופולרית.

27 דקות לפני, Nadav El said:

הוא טוב אבל לקרוא לשער הראשון אתמול בישול שלו זה לעשות אונס קבוצתי במציאות

עזוב מבחינת סטטיסטיקה בישול או לא.

מדבר על המהלך. אין לנו שחקנים שעושים דברים כאלה, למעט אולי גויאגון וגם זה אני לא בטוח.

11. דעה (לא פופולארית)?

סגנון השחקן שהכי חסר לנו בחלק הקדמי ואנחנו הכי משוועים לו הוא... חזיזה. אני נגעל כשאני כותב את זה אבל זה פשוט ככה.

רואה מה הוא עשה אתמול בגול הראשון של חיפה ונזכר מה זה שחקן אגף שמסוגל לעבור שחקנים עם פריצה ומהירות. כזה סגנון אנחנו צריכים לכנף, לא יונתן כהן.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.