Jump to content

וזה ברשת

משתמשים רשומים
    6
  • Last visited

Posts פורסם על ידי וזה ברשת

1. פשוט לא הגיוני שהגוף הזה אמור להיות זה שמבקר את עצמו (אגב הם גם לרוב בוחנים רק חלק מהאירועים לפי מה שנוח להם ומתעלמים מטעויות אחרות שלא עשו רעש תקשורתי).

חייב גורם חיצוני שיהיה זה שבוחן את האירועים ומוציא הודעות ולא מהאיגוד עצמו. זה פשוט לא הגיוני.

2. לפני6 שעות , סלבה said:

חוץ מעמיחי שפיגלר, מה התרחש בשנים האחרונות שזה הפך לאיזה מטבע לשון?

הם היחידים שהוצמד להם הכינוי קטר, למה?

מה שקרה הוא שעורכי ואנשי התוכן האתר הם אוהדי מכבי חיפה, ומנסים רק להעצים את המועדון.

לגבי הקטר, אני חושב שזה איזה כינוי שהם הצמידו לעצמם בתקופת האליפויות שלהם בתחילת שנות האלפיים כדי לשדר שהם מספר 1. 

3. אין לי באמת בעיה עם פשכצקי שהוא זבל באותה מידה כלפי כל הקבוצות שהוא מסקר, כמו הבעיה שיש לי עם אתר ערוץ הספורט ועורכיו, שהפכו אותו לאתר הבית של אוהדי מכבי חיפה וכלי להאדרתה.

ואין את זה באף אתר אחר. גם אם יש בכלי תקשורת עיתונאים כמו צנציפר, האתרים עצמם עושים רושם די נייטרלי.

אבל ספורט 5 פשוט בנוי כמעט תמיד מבחינת עריכה, כמות כתבות, אופי הציטוטים וכו', כאתר של מכבי חיפה.

וכמו שאמרתי כבר מזמן, כמות אנשי התוכן והעורכים של האתר שהם אוהדי הקבוצה, פשוט עצומה. זה נהיה בלתי נסבל להיכנס לאתר הזה.

4. לפני1 שעה , המכבייה said:

אני משער שהיכולת שלו לרוץ אחרי מגינים ולהגן. התקפית פארפה קיצוני טוב יותר מחזיזה. לא רק פוטינציאל, אלא פחד שהמגן ירגיש מולו. אבל חזיזה שלם. אצילי שלם. כשיוני לא היה שלם, הוא לא שיחק. אז עם שני חלוצי 9 בפרופיל כזה, הוא יבחר את מה שהוא יבחר. הם שלמים. ואולי הדיון החשוב זה מי ה6 הטוב והאמין שלנו? 

1 hour ago, KIMHI said:

הוא עצלן. מחשבתית ופיזית. תפקידו של שחקן כנף הוא לרוץ הכי הרבה במגרש , לעשות לחץ בלתי פוסק ולהיות ממושמע טקטית ברמה אבסולוטית (ראה ערך אצילי וחזיזה- כמה שהם שנואים הם אובססיביים לדאטה ולשיפור עצמי).

מתי ראית אותו עושה ספרינט בלי הכדור?אף פעם. זה עצלנות פיזית. מתי ראית עושה עושה תנועה ללא כדור כדי לייצר מצב לחברים שלו? אף פעם. עצלנות פיזית ומחשבתית.

הוא מפסיד מאבקים באופן קבוע, לא מעביר מסירות מפתח בדרך כלל (דבר הכרחי בשחקן כנף) והדבר הכי גרוע שהוא מכדרר בלי סוף . הבנת המשחק שלו היא מאוד מאוד ילדותית , לא בוגרת ולא מקדמת את הקבוצה. ברגע שיבין שיותר חשוב שהוא יתרום למשחק מאשר לקליפ ביוטיוב כך ייטב לו ולנו. כרגע לא מגיע לו יותר מרבע שעה במשחק בממוצע.

בקיצור- ילד. עוד שנה יתבגר ויבין ויהיה כוכב. 

מקבל. ובאמת התקפית הוא מזכיר לי, בסגנון, את חזיזה (משפט שלא חשבתי שאגיד עד לפני שנה). כלומר קיצוני זריז, דריבליסט ותחבולן שיוצר מצבים בזכות יכולת אישית.

אבל דווקא איביץ', המאמן שאולי הכי שם דגש על משמעת טקטית, עבודה על המגרש וריצה תמורת דקות, לא מצליח להכניס לו את זה לראש?

5. אני ברצינות שואל.

למה עם היכולות האלה שלו, המהירות, הדריבל, הזריזות, התחבולנות, נסיונות המסירה - למה הוא לא יכול לתפקד כשחקן אגף??

אנחנו משוועים לכאלה והנה שחקן שיש לו את כל התכונות כדי להיות כזה. אני לא בא להפיל את זה על איביץ' או משהו אלא באמת רוצה לקבל הסבר.

6. בואו נדבר רגע על הקשרים האחוריים ובכלל הקישור של מכבי.

כרגע גלזר בדעיכה, פרץ לא חזר לעצמו בינתיים. ריקן הוא לא אופציה אמיתית לשחקן הרכב מובהק.

אתם חושבים שצריך להמשיך איתם בתור בסיס הקישור גם בעתיד או להתחיל לשלב את שחר ונידם כשיתאפשר? כי זרים בינתיים פחות נראה לי שיגיעו לשם.

ואם כבר קשרים במכבי, מישהו עדיין מחזיק מיוריס ואן אובריים כמו שהחזקתם ממנו בקיץ? או שאתם מסכימים עכשיו שכמו שטענתי אז, מדובר בשחקן בינוני סך הכל שלא משדרג אותנו ועדיף כבר את שחר ונידם על המשבצת שלו?

מילא גלזר ופרץ שגם אם היכולת העונה היא לא להיט הם עשו לעצמם שם ומעמד בצדק, אבל בחיי שאני לא חושב שיוריד ואן אובריים משדרג אותנו או נותן ערך מוסף שהצעירים לא יתנו.

יש למישהו רעיון איך הקישור צריך להיבנות כדי שיחזור להיות הכי איכותי בארץ?

7. לפני6 שעות , Wade said:

נסכים לא להסכים. מבחן התוצאה תופס במחזור 25, לא במחזור 8. הדרך רעה ובוא נגיד שמזל זה לא הצד החזק שלנו.

זה בדיוק מה שאני חושב, לכן אני מגבה את איביץ' וסבלני מאוד כלפיו.

הדרך רעה אבל כשאין לו קיצוניים אני עושה לו הנחות, שיעשה מה שהוא מוצא לנכון כדי לצאת עם הנקודות. גם בעונה השניה שלו זה היה לעיתים קשה לצפייה.

8. 2 דקות לפני, Wade said:

אתה מבין כמה דק ההבדל היום בין הפסד לניצחון? כל ניסיון לצייר את זה אחרת זה פשוט לגנוב דעת. נגד חיפה הוא ניסה את אותו הדבר, קיבל בראש. גם היום, קיבלת בראש. כמה זמן אתה חושב שימשיך המזל עד שיהיה ברור שנגמרה התקופה של להתחיל חלש ולהגביר?

מה שאני חושב הוא שהמאמנים שהיו לנו בשנתיים האחרונות ניסו מה שניסו וכשלו לחלוטין.

ובא איביץ' לסגל הכי לא מאוזן שהיה למכבי בעשור האחרון כנראה, ומוציא בינתיים את הנקודות בצורה די טובה.

אז מה שיחליט אני אתמוך כי אני יודע שהוא עילוי בתחומו ושהוא בדרך כלל יודע מה הוא עושה.

שוב, אין לנו קיצוניים. אין. חוזז לא נחשב, השאר הם אפילו לא באמת כאלה. הוא עושה מה שהוא חושב שנכון כדי להתמודד עם זה, ועל סמך מה שעשה פה בעבר יש לו את מלוא התמיכה שלי והאמונה שהוא יודע מה טוב.

9. 1 דקה לפני, Wade said:

אני אומר נספסל את אוסקר גלוך. בלעדיו נתנו היום גול. מים מהסלע וכו׳. 

אני מבין את הביקורת על ההחלטות שלו על חוזז וגראלדש.

אני מסכים שזה לא אידיאלי אבל בשורה התחתונה איביץ יודע מה הוא עושה. הוא רצה להכניס את הטובים בהמשך ועובדתית יצא עם הנקודות, כמו בקדנציה הקודמת.

אז אני נותן לו קרדיט והולך עם הדרך שלו. אם היו לנו שחקני כנף והוא היה עושה דברים כאלה זה כבר באמת היה מוזר, אבל במצב הזה כל מה שהוא עושה אני מקבל.

סומך על איביץ'. 

10. חיפה עושה מעל ומעבר ובאמת מגיעות להם מחמאות על מה שהם עושים בצ'מפיונס. אין מה להשוות להתבטלות שלנו מלפני כמה שנים בשלב הבתים.

ועדיין, צריך לומר, קיבלו הגרלה חלום עם יובנטוס. גם שם גדול וגם בתקופה הכי גרועה שלהם ב10-15 שנה האחרונות. נראים זוועה ובתקופה זוועה. אם היה משחק שהם היו יכולים לנצח ולעשות חגיגה תקשורתית זה שם. 

אז כן, באמת כל הכבוד להם, אבל באמת שזכו עם ההגרלה של יובה.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.