Jump to content

וזה ברשת

משתמשים רשומים
    6
  • Last visited

Everything posted by וזה ברשת

1. למי שלא יודע, באמת רוב האנשים שמאחורי הקלעים באתר ערוץ הספורט הם אוהדי חיפה. והם רבים, ומביאים את החברים שלהם לכתוב טורים כל הזמן.
  2. לא יודע כמה זה פוגע. מי שחי את היריבות ואת הכדורגל ועוקב באדיקות, יודע שזה בדיחה והזיה. אבל הקהל הרחב של אוהדי הכדורגל בישראל, שרואה הכל במאקרו, קורא כותרת כזאת ולחלקו זה באמת גורם לחשוב שאלה דברים נכונים. אפילו בתת מודע. וזה מה שהם מנסים להשיג. שהתפיסה אצל אוהדי הכדורגל בישראל תהיה שחיפה המועדון מספר 1 בארץ, והם מכבי, והיא שולטת בכדורגל והכי טובה והכי דורסנית וכו'. לא מעניין אותם אם זה נכון או לא אלא העיקר להנדס תודעה. וזה קורה לאט לאט ובמשך שנים, באמצעות כתבי החצר בתקשורת הארצית. על מה שקורה בתקשורת החיפאית עצמה והצפון קוריאה שהולך שם, כבר עדיף לא לדבר.
  3. זה פשוט לא אמיתי. אני כבר חושב שהם מבינים את זה ופשוט מנסים להנדס תודעה. אין הסבר אחר.
  4. זה סותר כי מבחינתם הם מפסידים לנו כי הם נקודתית במשחקים נגדנו יורדים ברמה. מבחינתם הם טובים בהרבה מאיתנו ורק מולנו הם לא מצליחים להביא את זה לידי ביטוי. הם חושבים שהרצף השלילי משתק אותם. לא הקבוצה שממול. כלומר שים עכשיו את שחקני ריאל מדריד במדים של מכבי ושיפרקו את חיפה 5-0, מבחינתם הם הפסידו כי למכבי יש רצף מולם אז הם משותקים. יש להם שיגעון גדלות שהתקשורת החיפאית יצרה, וברגע שבאה מכבי ומנפצת להם את זה, הם חושבים שההסבר זה דברים כאלה ולא פערים מקצועיים על הדשא.
  5. נמאס לי כבר לשמוע בכל מקום שהם מפסידים לנו כי הם מפחדים או רועדים או עושים במכנסיים. הם מפסידים לנו כי אנחנו קבוצה טובה יותר ומועדון ווינר יותר בדי.אנ.איי, וכי התקשורת החיפאית תמיד מנפחת את חיפה ועושה ממנה דורסנית כמו מנצ'סטר סיטי למרות שהם ברמתנו ופחות מזה.
  6. עכשיו אתם מבינים למה מכבי מחכה לסוף החלון בשביל מציאות? זה לא שמכבי אדישה או ישנה כמו שאתם חושבים.
  7. מכניס את פיבן לקישור, שם את שרן בקישור, מכניס את ריקן, מביא את שמיר בהשאלה, גולסה פצוע, קארצב עזב. העיקר - לא לתת דקות לעידו שחר. אגב דברים דומים אני יכול לכתוב על חנציס כנראה.
  8. פרץ נתן עונה אדירה כמעט כמו הנוכחית באליפות הראשונה של איביץ' ואני די משוכנע שהפציעה שלו הייתה בעונה שאחרי. ובעונה השנייה של איביץ' הוא חזר בפברואר או מרץ והיה כשיר כל הפלייאוף ושיחק בהרכב אז קבוצות שבאמת עקבו אחריו יכלו ללכת עליו (זה בערך מה שקרה ליונתן כהן העונה). אני מסכים שצריכים תחרות אבל לא יודע אם זה נכון שהיא תהיה מילד בן 18 שכבר זומן לנבחרת ישראל הבוגרת וצריך דקות משחק. שוב, אם הוא יכול לשחק גם 8 ולא רק 6, זה פותר הכל, אבל אני באמת לא יודע. גלזר בן 25 ובסוף העונה כשייפתח החלון יהיה בן 26. קבוצות לא ישימו סכומים גבוהים על קשר גרזן אפור מהליגה הישראלית, בעיקר אם הוא לא צעיר. ואני מאוד אוהב את גלזר ומאוד מחזיק ממנו. פשוט זאת המציאות.
  9. זה לא משנה. אנחנו ליגה קטנה וקבוצות לא יציעו הרבה כסף על גרזן בן 26-27 מהליגה הישראלית. ומכבי לא תקבל הצעות שכן יתקבלו כמו עד 2 מיליון יורו אני מניח. אם על דור פרץ, שחקן הרבה יותר אירופאי ומרשים התקפית מגלזר, לא קיבלנו הצעות רציניות, ועוד בשנים שהוא היה צעיר ממה שגלזר יהיה בחוזה הנוכחי, לא רואה את מכבי מקבלת הצעות טובות יותר על גלזר. שים לב שהשחקנים שמכבי מוכרת לאירופה למעט ראינו הם שחקני התקפה. על שחקנים בעמדות אחרות קבוצות לא יציעו הרבה בליגה שלנו.
  10. אני כבר לא בטוח שגלזר יימכר. אני אפילו חושב שסיכוי גבוה שהוא לא יימכר, וברגע שחתם על החוזה החדש זה די סגר את הסיפור. יסיים את החוזה בגיל 28 בתפקיד שלא יתנפלו עליו. ועד אז לא רואה את מכבי מקבלת עליו הצעות גבוהות מדי. השאלה היא האם זרגרי, בהנחה שאכן גלזר כנראה לא יעזוב, יכול לשחק לצידו. מודה שלא ראיתי אותו אז אני לא יודע. אם זרגרי הוא רק 6, אני חושב שאין טעם להחתים אותו. אם הוא יודע לשחק גם ליד 6, זה כבר סיפור אחר לגמרי.
  11. אני דווקא חושב שמחינת כישרון וחומר שחקנים יש עכשיו קבוצה טובה. זה שזה לא בא לידי ביטוי על הדשא ואין לנו קבוצה טובה למרות השחקנים, זה משהו אחר. ולזה קשור גם צוות האימון.
  12. יש עכשיו איכות בקבוצה. לפחות על הנייר. מבחינתי מרכז ההגנה הוא עדיין סימן שאלה, כמו גם העומק בקישור (גלזר וגולסה עדיין הטובים בליגה אם כשירים, אבל המחליפים שלהם עדיין טעוני הוכחה). בהתקפה יש לנו בלאגן רציני עם ביטון וקניקובסקי. לא כל כך הבנתי מה ניסו לעשות שם. לא חושב שקניקובסקי שחקן כנף. אם היה אפשרי להביא את צ'יבוטה במקום ביטון זה היה פיתרון מעולה.
  13. אז בעצם החתמנו אותו כשחקן כנף פרופר? לא יודע נשמע לי מוזר ומעט הזוי.
  14. לגבי קארצב. מאוד מבאס שהוא לא אצלנו ולא חתם, ולא יכולים לפתח אותו. האמנתי בו מאוד. הוא פוטנציאל פסיכי, יותר גבוה משל דור פרץ. אני תוהה אם בהעברה שלו לנתניה מכבי הכניסה סעיפים כמו זכות ראשונים, אחוזים ממכירה עתידית, הייתי מפנטז על ביי בק אבל זה כבר לצפות ממכבי ליותר מדי.
  15. שמח על ההחתמה סך הכל, אבל בואו נודה שזה מייתר את ההחתמה של דן ביטון. תארו לכם במקום דן ביטון היינו מחתימים משם את צ'יבוטה, ואז הכל היה מסתדר. ונניח גויאגון נותן עונה נהדרת בנתניה, הוא יחזור ואיפה ישחק? יהיו כבר שני כוכבים על העמדה שלו.
  16. לדעתי זה יותר כמו ההבנה אצל רוב האנשים שהוא המשיך בצדק לעונה נוספת, ובמקביל ביקורת על מספר דברים שחלקם לא קשורים אפילו לתוצאות. ההרכבים שהוא עולה איתם וההעלמה של שחקנים מסויימים זה דבר כל כך בוטה, שאי אפשר להיות אדיש אליו. ולאחרונה הוא ננעל על הרכב שבערך שליש ממנו (טב"ח, ריקן, שרן, אולי גם חוזז) הוא פשוט לא ברמה ופאטריק היחיד שלא מפנים את זה ונעול עליהם למרות שברור שזה לא זה. כשזה מגיע עם התוצאות האלה, קשה להישאר אדישים ולא לכעוס עליו כי זה נראה שהוא מביא את זה על עצמו. העיקר שאחרי זה הוא מתבכיין על העומס, אבל זה הוא החליט להיות עם אותו הרכב כמעט ואותם שחקנים שלא טובים מספיק.
  17. כשואן לוון משחק רגיל ומבוקר אז הקבוצה מגנה בסדר, כשהוא נאלץ לתקוף וליזום כדי להגיע להמון מצבים ומהר, רואים שההגנה דלילה ורעה. וזו עבודה של מאמן.
  18. מאוד כועס על ההנהלה שבגלל ההתנהלות שלה עם חוזים איבדנו את פרץ, איבדנו את קארצב ואנחנו צריכים לשחק עם ריקן ושרן בקישור.
  19. המשחק הזה נראה כמו מכבי מול בני סכנין, רק שסכנין נראית כמו שמכבי צריכה להיראות ומכבי נראית כמו סכנין.
  20. בדרך כלל הבעיה שלי עם מאמנים שלא מצליחים במכבי היא שזה ברור שזה לא זה, שאין להם את זה, שהם לא מאמנים טוב ולא יודעים להעמיד קבוצה מספיק טובה למרות חומר השחקנים שיש להם. אצל ואן ליוון זה שונה כי ברור שחומר השחקנים מהקישור המרכזי ומעלה לא מספיק טוב. אבל ההחלטות הפרסונליות שלו, בחירת השחקנים, מטריפה אותי. טב"ח וריקן לא צריכים לראות הרכב. שרן לא צריך לראות הרכב אלא אם במרכז ההגנה. ולא הגיוני שמי שמכיר את הצעירים של מכבי טוב מכולם, מתעלם לגמרי מאלמוג, שחר ושחקנים נוספים (על קארצב אני כבר לא מדבר). זה פשוט כדורגל נוראי. אלה שחקנים שברור שלא טובים מספיק. והוא עדיין מתעקש. זה בלתי נסבל. ואם הגעת עם הטיקט של הצעירים, לפחות תקיים את זה.
  21. הלוואי שיקרה משהו שאפילו קרוב לזה. במיוחד במציאות הנוכחי שיש טרנד של צעירים לעשות שרירים ולהתעקש על סעיפי שחרור. שיש למכבי למשל שחקן בן 20-21 עם שנה וחצי-שנתיים לחוזה ומכבי מתנהלת איתו בלי לחץ ולא מבינה שאסור להגיע למצב הזה, פה הבעיה.
  22. מסכים. הקלות שמכבי נותנת לצעירים המובחרים שלה להיות עם חוזה של פחות מ3 שנים קדימה בכל רגע נתון היא בלתי נתפסת בעיניי. והאיבוד שלהם בגיל בוגר יותר כמו דאבור או דסה או פרץ הוא רק המשך של המדיניות הזאת, באופן קיצוני יותר. לא היינו צריכים לתת לקארצב, חנציס וכל החברה האלה להיות בסיטואציה שנשארו להם פחות מ3 שנים בחוזה כרגע וגם זה במקרה הרע. צריך ללמוד בנושא הזה מהמועדונים הגדולים באירופה (מבחינת האסטרטגיה). אבל כרגע אנחנו כמו שאלקה, מגדלים המון שחקנים נפלאים ואת כולם מאבדים כי נגמר להם החוזה ולא מתנהלים נכון.
  23. אתה צודק. אבל לפני שיש משהו רשמי, זה לא רציני להתייחס כל כך ברצינות לדיווחים של תקשורת (שידוע ששיתוף הפעולה של מכבי איתה מוגבל עד לא קיים)
  24. אני יודע. וגם הוא רשם בטוויטר דברים שמעט סותרים את זה. אין עוד שום דבר סופי וידוע. אם אכן זה יהיה נכון (ואת זה נדע כשיהיה משהו רשמי) אז אפשר להתחיל לתלות אשמים. אני מכיר היטב אותו ואת התבטאויותיו. אני כן חושב שהוא אוהד מכבי ולא איזה אוהד קבוצה אחרת שמנסה להטריל פה (כמו היוזר מיטשל לדוגמא למי שזוכר), אבל הוא פשוט אדם טיפש מאוד או ציניקן משועמם מאוד שנהנה להבעיר אש. מציק לי שיש אנשים שזה עלול להשפיע עליהם. האמינה בצדק בעיניי. הוא טופ פרוספקט. יהלום אמיתי. אבל הוא לא באמת חולם להצליח במכבי ולהיות חלק במכבי אלא רק לעזוב אותה. זה על גבול הניצול. ואני הראשון שהייתי רוצה את קארצב כשחקן הרכב במקום פרץ ושיפרח פה. אבל לא רק לשנה אחת אלא לחוזה אמיתי וארוך שמשקף תשוקה להיות פה ולהגיע פה להישגים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.