Jump to content

וזה ברשת

משתמשים רשומים
    6
  • Last visited

Everything posted by וזה ברשת

1. למה הרענון לא יכול להיות שחר ונידם? אולי הם טובים יותר? מודה שמעולם לא ראיתי אותו משחק אבל אני לא נופל משחקן מקומי בליגה ההולנדית שהוא שחקן רוטציה בקבוצת מרכז טבלה. אם עקבו אחריו ויודעים שהוא שחקן טוב אז זה משהו אחר, אבל לפחות על הנייר זה מרגיש לי החתמה של שחקן שיהיה "שומן" עודף ולא עם ערך מוסף אמיתי. שוב אני אומר, בהנחה שעונה הבאה נשחק לרוב עם שני קשרים, יש כבר את גלזר, גולסה, גבי ואפשר גם את שחר ו/או נידם. עומק יש. אני באמת חושב שבעיקר שחר, אבל גם נידם, יכולים להצליח פה בענק.
  2. דעה לא פופולארית: ההחתמה של ואן אובריים מאוד מיותרת. כשיש לנו בקישור את גבי וגולסה וכששחר ונידם כאן ואפילו בר לין בנוער הוא פרוספקט, אני פשוט לא מבין למה ההחתמה שלו נחוצה. במיוחד כשייתכן שהשנה נראה יותר הרכבים של שני קשרים ולא שלושה.
  3. אמרו שזה כולל שכר. ולכו תדעו אם מכלילים את כל שנות החוזה. בקיצור אל תסיקו מסקנות עדיין.
  4. קצת קשה מול סוכן שנראה שרק מנסה להוציא אותו ממכבי. זה נראה ככה עוד מאז שסיפרו שהוא ניסה לשכנע את גלוך ואבא שלו לעבור לחיפה כשהיה בן 15.
  5. האמת, צרות של עשירים יש לנו. כל אוהד חולם שהמועדון שלו יגדל מהנוער שחקן צעיר בסדר גודל שכזה. לפחות כרגע נראה שגדל כאן אחד השחקנים הכי מבטיחים שאי פעם יצאו מהמחלקה של מכבי בפרט ובישראל בכלל. בין אם יישאר או יימכר במיליונים, הרווחנו.
  6. אתה קצת מקצין ומשנה את המילים שלו. מי שקורא את זה יכול לקבל רושם קצת שונה לעומת מה שהוא באמת אמר. חבל שאתה סתם מתסיס.
  7. ירגש מאוד אם יחזור. אבל באמת שמקצועית אנחנו לא צריכים אותו.
  8. כמה שאתה טועה. מה שאתה כותב זה ווישפול ט'ינקינג. ביום שגולדהאר עוזב מכבי מתרסקת. בטח שביחס למה שאנחנו רגילים.
  9. לא קדוש והביקורת מוצדקת. פשוט לפעמים זה נראה כאילו המבקרים לא מבינים שללא מיץ' אנחנו לא במשחק בכלל. אז אני מעדיף להיות עם מיץ' ועם הפאקים שלו מאשר במצב של הפועל או בית"ר או נתניה.
  10. לא, אבל כשמדובר במכבי תל אביב, מסוגלים למרוח את מינוי המאמן עד יולי. אז אני מעדיף כבר לסגור את הפינה הזאת מוקדם ככל האפשר. וגם אם קרסטאיץ' לא מאמן גדול, הוא כן טוב יותר ממה שעשו אותו כאן. זה רע. כי זה אומר שמכבי מחפשת מאמן, כלומר איביץ' מתרחק.
  11. מבחינתי זה פשוט. רוצה את איביץ'. ואם אי אפשר להביא את איביץ', משאיר את קרסטאיץ'.
  12. פתחנו בדרבי עם 7 שחקני בית. ספרו לי שוב כמה אנחנו קבוצה של כסף ותקציב 100 מיליון וכל השטויות האלה.
  13. מצטער אבל ריקן לא הראה בשנה האחרונה דברים שיגרמו לכך שיחמיאו לו ככה. ורז אמיר הקדיש לו פסקאות שלמות של מחמאות ופיאור. כשזה היה איזה חילוף שהוא נכנס למשחקים שנגמרו בתיקו. בקיצור, תעקבו.
  14. כנראה לא מספיק טוב למכבי וצריך מאמן חדש, אבל אני תמיד אזכור לו את ההבאה של יובאנוביץ' ואת זה שהעלה את גלוך ונתן לו הרכב בזמן שמאמנים אחרים למעט אולי איביץ' לא נתנו קרדיט לצעירים שלנו. בהחלט אזכור אותו בצורה הרבה יותר חיובית וכמאמן הרבה יותר טוב מאשר את שוטא, וידיגל, ואן ליוון והיווני.
  15. אתם לא תאהבו לקרוא את זה, אבל שמתי לב שרז אמיר תמיד אבל תמיד מפרגן לריקן, בכותרות, באיזכורים בכתבות, עכשיו בפודקאסט לאחרונה. ולא פרגונים קטנים אלא ממש מגונן עליו ומשבח. לא אומר שיש קשר לעכשיו ולא יודע מה ההיקף, אבל אני בטוח שיש משהו עם ריקן ורז אמיר.
  16. מצטער להשבית שמחות. כמה הוא שיחק, 9 דקות? נראה לכם רציני לשפוט שחקן על סמך זה לכאן או לכאן? גם בשער, יפה שיצא ללחוץ אבל בסופו של דבר בעטו עליו כדור ואז השתלט יצא קדימה ומסר. עשה נכון אבל שום דבר מיוחד מדי. אתם נותנים לרצונות ולחלומות שלכם על שחקן כנף להשפיע על השיפוט שלכם. גם אם אוראל באייה כישרון גדול, הוא לא עשה שום דבר בבוגרים שאפשר לדבר עליו.
  17. כן, חיפה גנבו לנו לפני כמה שנים את נחמני, שזה משהו שאני מקווה שלא נצטער עליו. הציעו לו ארגזים והוא עזב. ניסו לעשות אותו דבר עם גלוך מסתבר...
  18. הכל ברור... כמעט כל הצעירים הטובים שלהם גדלו במכבי עד גיל 15 בערך, ונחטפו בהסגר קטין. דוידה - גדל במכבי ליידנר - גדל במכבי הבלם למקין - גדל במכבי סניור - גדל במכבי ייתכן שיש עוד כמה. זה כבר נהיה רוטינה, וחייבים לשים לזה סוף. אחרי זה מצחיק שהם מתפארים ששחקני הנבחרות הצעירות הם מהפועל ושהם עולים למשחקי ליגה עם 8 שחקני בית אבל לא מזכירים שרובם גדלו ביריבה העירונית שלהם והם שכנעו אותם לעבור אליהם.
  19. אוהב אותו, אבל מקווה שהמשחק הזה לא יגרום לקבל החלטה להאריך לו חוזה.
  20. הקטע הזה שכל הצעירים הטובים של הפועל עברו ממכבי (מסתבר שבוקסנבוים גנב אותם באופן שיטתי) ושגם בכתבה על גלוך נטען שחיפה ניסתה לגנוב אותו ואת בר לין והסוכן שלו דחף להעביר אותו לשם, יחד עם הגניבה שלהם של סתיו נחמני לפני כמה שנים, כל זה גורם לי לדאגות רבות לגבי הדבר הזה. מישהו שם למעלה חייב לשים לב לזה ולהבין איך לשים לזה סוף. לא יכול להיות שקבוצות אחרות משכנעות צעירים שלנו לעזוב את המועדון.
  21. מצחיק הטורים והטענות על האירוע כשברור שפשוט מדובר בתובע שאוהד הפועל ובאופן שיטתי מנסה לדפוק את מכבי כמה שיותר ולהעמיד אותה כמה שיותר ועל כל דבר, רק כדי שהוא יוכל לעשות לה נזק.
  22. רצוי מאוד שמשחקים קריטיים בסוף העונה לא יהיו אצל יריבות עוינות כמו סכנין או הפועל. טוב שבדוחא לא משחקים בשלב מאוחר, חבל שמול הפועל בחוץ כן. אבל מעדיף מאשר מול סכנין.
  23. למי שלא יודע, באמת רוב האנשים שמאחורי הקלעים באתר ערוץ הספורט הם אוהדי חיפה. והם רבים, ומביאים את החברים שלהם לכתוב טורים כל הזמן.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.