Jump to content

וזה ברשת

משתמשים רשומים
    6
  • Last visited

Everything posted by וזה ברשת

1. אם יצחקי רוצה לעשות מהלך שבאמת יכול לשנות פה מאזן כוחות באופן אמיתי ואפילו לשנתיים-שלוש, הוא צריך בקיץ הבא ללכת על טוואמסי לאגף שמאל ולהשלים למכבי טריו של זרים בקישור ההתקפי והכנפיים, דבר שיכול לשדרג את ההתקפה של מכבי באופן היסטורי אפילו. טוואמסי גויאגון קוואס/זר אחר יובאנוביץ' לא בטוח שהייתה פה התקפה כזו.
  2. ביום שתהיה למישהו כאן הוכחה, ולא הרגשה או חוסר שביעות רצון שגורמים למחשבה, על כך שיצחקי מדליף לכתבים, אז יהיה אפשר לומר שהוא משתמש בכתבים. עד אז תגידו עליו מה שאפשר בשורה התחתונה ומה שאפשר להסיק באמת. ביקורת מקצועית. ביקורת על התנהלות. על ביצועים. סתם להחליט שיש הדלפות כי אתם שמעתם כמה מועמדים (ממש דבר שהומצא כאן!) זה לא רציני ולא מכובד.
  3. אז תלמדו לעשות את ההפרדה בין שני הדברים. אני מסכים שי הרבה ביקורת מוצדקת, גם אני שותף לה ואפילו כבר מיואש שמשהו ישתנה (וזה כבר עניין שקשור לבעלים) אבל יש הבדל בין ביקורת על יצחקי שהוא לא מתנהל טוב או נכון לבין ההודעות המגעילות על זה שהנה הוא משתמש בכתבים כדי לעשות שיראו כאילו יש מועמדים וככה לעבוד על האוהדים.
  4. אז למה דווקא עכשיו נטפלים ככה ליצחקי, ואני מדגיש, במובן של הדלפות? שוב, אני לא מדבר על האם הוא טוב או לא בתפקידו, אלא על זה שמתמקדים פה בזה שהוא מדליף ועושה מניפולציות בתקשורת.
  5. ובעבר זה לא קרה? רק משיצחקי בתפקיד התקשורת מעלה שמת של מועמדים? ברצינות? אני לא מרגיש שום הבדל בתדירות. אפילו הקיץ הזה יוצאים פחות שמות של זרים מאי פעם. רק מקסו ואמאדור.
  6. אבל שוב סנופקין, אתה נכנס לשורה התחתונה של ביצועים, תוצאות, שורה תחתונה. אני לא מתווכח על היכולת שלו כמנהל מקצועי ואולי הוא לא טוב ואולי עדיף בלעדיו. זה לא האישו כאן. לומר "נראה שהוא בהחלט משתמש בו" זו הנחה שלך שמבוססת על... כלום. גם בעבר היו שמות של מועמדים, ובתקופות יובש. זה שצריך להיות כאן בלם זר זה אומר עליו אולי כמנהל מקצועי אבל לא שהוא מדליף. וזה כבר נמאס לראות פה כל פעם תגובות שהנה יצחקי עובד על האוהדים שכאילו יש שמות. אי אפשר לדעת מה יש ברקע.
  7. מה גורם לך להיות בטוח? זאת סתם הרגשה. אתה לא מרוצה ממנו מקצועית ואתה חושב שהוא עצלן אז אתה חושב שהוא סתם מדליף. גם אצל ג'ורדי ואצל איביץ' פעם קודמת היו מועמדים, וגם אז הדלפות, וגם אז לא הצלחנו להביא שחקנים עד מאוחר לרוב. אני לא נכנס ליכולת שלו כמנהל מקצועי ואם הוא טוב או לא, פשוט לטעון שהנה הוא מוציא שם כדי להרגיע זה לא רציני.
  8. הקטע הזה שלכם שכל פעם שיש שם של מועמד בתקשורת אז אתם אומרים ש"הנה יצחקי הדליף לרז אמיר" כבר מאוס ולא מכובד בכלל. אפשר להתווכח על היכולות של יצחקי כמנהל מקצועי אבל תנו לו טיפה קרדיט שהוא לא משחק את המשחקים המטופשים האלה.
  9. בשום מקום לא כתבתי את המילה חרם. ואני ממש לא בעד משהו כזה. מדבר על בעיה כללית שצריך לפתור אותה.
  10. יש דברים שיותר קשורים למיץ'. אין מה לעשות. לטוב ולרע. השחקנים היותר מבוגרים, או שחקנים שלא מרכזיים כל כך או זרים, מכבי מחכה איתם לסוף העונה. ככה זה היה לרוב גם בתקופת ג'ורדי. גולסה היה בן 28-29 וחיכו איתו לסוף העונה. פתרון אני לא יודע מה הוא. יש לנו בעלים מדהים אבל יש לו חסרונות. וזה בסדר. מאוד מרגיז אותי שיש לנו שחקנים מתחת לגיל 22 שאין להם חוזה לפחות ל3-4 שנים קדימה, או שמחתימים ילד בן 18 לחוזה על 3 שנים ולא ל5 שנים. אבל מה לעשות. מכבי מציעה חוזים, אבל בקצב שלה ושל הבעלים שלה ולא מנדנדת ולא מאיימת. ויש שחקנים שחותמים בסוף או תוך כדי, ויש כאלה שבוחרים לקחת את מכבי עד הסוף ולסיים חוזה (דאבור, דסה, פרץ). המעט שאפשר לעשות כדי לנסות לא לתת לזה לגיטימציה היא לא להראות להם כאילו אם יסרבו להצעות אז מכבי עדיין תרדוף אחריהם ותתחנן אליהם ככה.
  11. דיווחו על זה מספר פעמים, זכור לי. בזמן אמת הכוונה. הוא משך ומשך את מכבי. לא יודע מאיפה הגעת למסקנה שהוא לא היה רחוק מלהשתכנע להמשיך... ומסכים שמכבי הייתה בתקופה עם יותר וואקום ניהולי אבל עדיין היה מי שיציע חוזים וכל זה, היה מנכל למועדון והיה ברק יצחקי. הם לא יושבים בחיבוק ידיים ומכבי זה מועדון מקצועני שמודע לדברים בסיסיים כאלה. אגב דסה עשה לנו את אותו קטע ומשך ומשך במשך שנתיים לפחות אבל לפחות במקרה שלו הוא באמת יצא לכמה שנים באירופה ולגיטימי להחזיר אותו עכשיו. דור פרץ ואיך שמתחננים אליו או יונתן כהן שהודה שרצה שידרוג בחוזה ועכשיו אומר שמכבי אולי יכולה לפתות אותו כי זהבי הגיע (מי אתה בכלל??) אם יחזרו עכשיו אחרי שנה לחוזה משודרג זה דבר שתהיה בטוח שהשחקנים היותר צעירים, והסוכנים שלהם, יראו ויסיקו את המסקנות.
  12. את יוני מכרנו בגיל 25 תמורת מעל 2 מיליון יורו. טב"ח בגיל 27-28 תמורת 2.9. אפילו לצורך הדוגמא לפני איזה עשור! חיפה קיבלה על רפאלוב 2.5 מיליון כשהיה בן 25 בערך. אם אחשוב עוד אמצא עוד דוגמאות. ברור שיותר קשה למכור, אבל אבל אפשרי ביג טיים.
  13. לא בעייתי שדור פרץ רצה לעזוב בגיל 26 אחרי עונה פסיכית. בעייתי שדור פרץ לא הסכים להאריך חוזה בגיל 24, בגיל 25 ובכל הפעמים שמכבי ניסו שיאריך. אני לא נגד החזרה של פרץ באופן כללי, אני מחזיק ממנו ואוהב אותו. פשוט מכבי מתנהלת לא טוב מבחינת החוזים, שחקן שלא מאריך משחק רגיל והכל בסדר. שחקנים נוספים יעשו לנו את זה ונהיה בבעיה. אני רוצה שמכבי תמכור שחקנים בכסף לאירופה. זה מה שצריך לקרות. אם כוכב עוזב אותנו לאירופה זה צריך להיות בכסף ולא כי סירב להאריך חוזה ועזב בחינם. אז שחקנים צעירים יותר יראו שהכוכבים של מכבי לא מאריכים חוזה, עוזבים בחינם ואז מכבי מתחננת שיחזרו. זה לא דבר תקין כשזה עם כל השחקנים שעזבו.
  14. אף אחד לא נעלב. אם תקרא קצת במקום להגיב ישר בתוקפנות אולי תבין. בקצרה - לא רוצה ששחקנים צעירים יראו שדור פרץ לא מאריך חוזה ויוצא כשחקן חופשי ואז מכבי מתחננת אליו שיחזור אחרי שנה, וילמדו את הטריק.
  15. פספסתם את הכוונה שלי. מפרגן להם שיגשימו את החלום. ורוצה ששחקנים שהוצאנו לאירופה יחזרו לפה. אני לא רוצה שזה יהיה הרגל קבוע ששחקן בגיל 21-22-23 לא יחדש חוזה כי בסופו ייצא לאירופה בחינם ויידע שמקסימום יחזור למכבי *בוודאות* אם לא הולך. רוצה ששחקני מכבי יככבו בה ואז יימכרו על ידי מכבי, ולא יחכו כדי להיות חופשיים ויברחו. מכבי גורמת לזה להיראות כאילו לא משנה מה תעשה, היא תרצה שתחזור אז מה יש לך להפסיד מלא לחדש חוזה?
  16. חלילה לא נעלב. לדעתי מכבי צריכה לנהוג ככה בדיוק מאותה סיבה שהיא מסרבת לשים סעיפי שחרור בחוזים של צעירים. כי אז אחרים יראו שהיא עושה את זה ויתעקשו גם. אז גם פה. ברגע שמכבי תראה שהיא מחזירה את השחקנים הטובים שלה שעוזבים אחרי שנה אחת, לשחקנים לא תהיה סיבה להאריך חוזה. מבחינתם או שיעברו לאירופה ויצילחו, או שמקסימום לא יילך אז יחזרו למכבי. נראה לי שבכנפיים גם ככה אנחנו צריכים זר עם מהירות ופחות את הסגנון של יוני. ואגב אתה מדבר מקצועית, אני לא... אלא כמדיניות. תמיד יש יוצאים מן הכלל אבל הקלות שבה מחזירים את כל מי שעוזב לפני שנה במקום קצת לחשוב מעבר ולהמשיך הלאה היא לא נכונה בעיניי. לגבי התרחיש, לא רואה אותו חוזר לארץ לקבוצה אחרת. כן? מבחינתך ששחקנים טובים לא יחדשו חוזה אף פעם? וידעו שמקסימום מכבי תרדוף אחריהם אז יש להם רק מה להרוויח?
  17. לא רוצה שיוני ופרץ יחזרו. לא רוצה ששחקנים יראו שהם יכולים לעזוב ואז אם לא הולך להם אז לחזור אחרי שנה. במיוחד לא כאלה שלא מוכנים לחדש חוזה ועוזבים כשחקנים חופשיים ויודעים שמקסימום יחזרו אחרי שנה בשכר זהה או אפילו טוב יותר למה שהציעו להם.
  18. https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=405699 תקשיבו טוב לראיון הזה. רז זהבי הבן אדם הכי חסר בושה שקיים. מנסה לרדת על הסוכן שעשו עסקה לא טובה ולהכניס לו מילים לפה. אני נגעל. גם לצנציפר לא חסר כן? אבל רז זהבי שובר פה שיאים של עצמו.
  19. ימים יגידו, אולי הוא שחקן טוב. אני לא אומר שלא. הודיתי שמעולם לא ראיתי אותו אלא מתייחס לנתונים יבשים, תיאורים בכתבות ורזומה. אני מדבר על סמך זה בלבד. ולפי זה אם אנחנו לא מחתימים שחקן שהוא בהגדרה תוספת משמעותית, אלא מישהו שמתואר שהוא פחות טוב מגולסה ובעיקר ורסטילי ונייד, אז אני לא משוכנע שיש בו צורך כי הוא בעיקר מוסיף עומק ולא איכות. ובשביל עומק יש את שחר ונידם. זו הטענה שלי, ומכאן הכל מתנקז ליכולת שלו. אם הוא שחקן ברמה של הרכב ויככב כאן, זה משהו אחר לגמרי. אני פשוט טוען שזה ממש לא בטוח שזה המצב.
  20. לי זכור אחרת ואני אפילו חושב שאני זוכר קטע מראיון שלו שהוא אמר את זה. ושלמה שרף בטח לא משכנע אותי יותר מדי. בכל מקרה, זאת לא הנקודה...
  21. רק עם פוטנציאלים? איך הגעת למסקנה הזאת? יש לנו בעמדות האלה את גלזר, גולסה וגבי ורק אחרי זה אני מתייחס לשחר ונידם. ושוב, זה בהנחה שהעונה נשחק בעיקר עם שני קשרים אחוריים (מה לעשות שיש גם את ביטון, גלוך וגויאגון, והמון עומס בחלק הקדמי). לגבי שאר מה שכתבת- שוב, הם צריכים להיות בקשרים הרביעי והחמישי בהיררכיה ולא שחקני הרכב. ולגבי הרמה שלו אמרתי שאני לא בטוח. מדבר על סמך הרזומה ומה שקראתי עליו, שהוא שחקן סבבה אבל לא משהו מעבר ושברוב הדברים גולסה עולה עליו. אני זוכר היטב לגבי פרץ ודווקא זכור לי שהוא לא נחשב איזה עילוי גדול בנוער אלא שחקן הרכב אבל מבטיח ורגיל ולא מסומן באופן מיוחד. פאקו שילב אותו ומאז הוא נסק. בוא נגיד שהוא הגיע ליותר ממה שציפו ממנו.
  22. לפעמים מועדון כדורגל צריך לחשוב גם אסטרטגית. לפני 3 חודשים אף אחד גם לא חשב שאיזה גלוך אחד מהנוער יכול לשחק בבוגרים. לפי הגישה הזאת אסור למכבי שיהיו לה צעירים בסגל. אז לא, מכבי צריכה גם לחשוב על העתיד שלה. ויש לה יהלומים, אז כן, זה בסדר ללטש אותם.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.