Jump to content

וזה ברשת

משתמשים רשומים
  • Content Count

6
  • Last visited

• Days Won

1

Everything posted by וזה ברשת

1. זה נכון לדעתי להשוות את גלזר לאלברמן ויש ביניהם קווי דימיון לא מעטים בכלל. ברור שאלברמן בשיאו היה טוב יותר, בעיקר בצד הטכני, ומסירות והשתחררות עם הכדור. אבל גלזר עוד צעיר. ועם זאת, יש אלמנטים שגלזר כבר עכשיו טוב יותר - אתלטיות, פיזיות, משחק ראש. גם מרגיש שהוא מעט נייד יותר. והוא גם מנהיג על הדשא כבר עכשיו. וצועק ומכוון שחקנים מבוגרים. אלברמן לא כזה.
  2. אתה צודק במה שאתה כותב, אבל עיקר הטענות פה בעיניי הן לא על ההחלטה להשאיל אותו אם החליטו שהוא לא יקבל דקות ולא יהיה שחקן משמעותי, אלא על עצם זה שהחליטו שהוא לא יקבל הזדמנות ברוטציה כדי להפוך לשחקן משמעותי. ברור שאם הוא יתייבש עדיף להשאיל אותו, אבל אנשים פה חושבים שיש לו את היכולות להציג יכולת טובה כבר עכשיו, ושההחלטה של איביץ' לגביו במקרה הזה לא נכונה. ואף אחד לא בא להוריד מאיביץ', או לומר שמבינים יותר ממנו. אבל בכל עולם הכדורגל טעויות קורות. בוודאי שבמכבי. לא צריך להתייחס לכל החלטה או דעה שלו כאמת היחידה והמוחלטת. הדבר היחיד שאני מאמין ב100% הוא שההחלטות שלו מקצועיות מבחינתו, גם אם לא תמיד פופולריות.
  3. דווקא אני זוכר שהוא הסיט אותו לאמצע רק לעיתים, ולאחר שנאתכו נמכר לרוסיה בחודש מרץ (כשגם הרבה פעמים שיחק באגף/קישור התקפי לאחר שווצ'יצ'ביץ' או איך שלא קוראים לו נפצע והוקפא.
  4. מאוד מעודד אותי שקארצב האריך חוזה בשנה לפני שהושאל. וגם שיש למכבי אופציה להחזיר אותו בינואר (לפי אחת התגובות פה). רוצה להאמין שעניין החוזה הקצר של קארצב לא נובע מבחינתו מחוסר רצון לשחק במכבי, אלא שהוא רוצה לראות שהוא הופך בה לשחקן רוטציה שמקבל דקות, לפני שחותם על חוזה ארוך טווח. בערך כמו מה שקרה עם יונתן כהן שהיה לו חוזה עד 2020 והאריך בנובמבר האחרון.
  5. לי מפריע יותר השחרור של קניקובסקי. כלומר לגיטימי לשחרר ואין לכולם מקום. אבל למען השם, עוד לפני שהופיע בליגת העל, וכשידעו שהוא מסומן כפוטנציאל, השאילו אותו לקבוצה בליגה עם אופציית רכישה בסכום עלוב. שוב, לגיטימי למכור שחקנים צעירים בזול, אבל אור דסה הושאל לשם שנה וחצי וגם קצת שיחק במכבי וראינו והתרשמנו. קניקובסקי אפילו לא התחיל להוכיח את עצמו ושחררו אותו מוקדם מדי. והיום הוא שחקן נהדר.
  6. כל כך מקווה שיש עניין עם קארצב מאחורי הקלעים שייסגר לכיוון חיובי... אם העונה נשאיל אותו, אני חושב שייתכן שנאבד אותו בעתיד (בגלל עניין החוזה). הוא צריך להיות זה שיכנס לרוטציה לאחר עזיבת פרץ. לא אותה כמות דקות או אותו מעמד, אבל לגמרי חלק מהרוטציה ומועמד לגיטימי לפתוח בכל משחק. אין לי בעיה שירכשו את אולסק מנתניה כדי שיהיה עוד גרזן אם גלזר לא כשיר, אבל קארצב צריך להישאר במכבי העונה ולשחק.
  7. לא הביאו אותו כי הוא צעיר מבטיח מברזיל. הביאו אותו כי הוא ישראלי. הוא הראה שהוא שוער שני סבבה. לא חושב שאפשר להסיק שהוא צריך לקבל הזדמנות כשוער ראשון.
  8. אם כבר מדברים על הרחקת טרולים, מה עם dbolsa הזה או איך שקוראים לו?
  9. מרגריטי, זוכר שהבטחת שאתה תהיה סבלני עם השוער ואתה מבין שהוא צריך כמה חודשי התאקלמות וחזרה לכושר? מה קרה? חזרת לסורך?
  10. לי קשה יותר עם ההתנהלות שלו כיום. נדמה שמה שאכפת לו ותמיד היה אכפת לו זה האוהדים של מכבי, ואולי כדי לתחזק את האהבה שלהם אליו. אבל לא מכבי עצמה. מתי לאחרונה הוא אמר שהוא אוהב את מכבי (המועדון, ולא עשה הפרדה ודיבר על האוהדים), מתי אמר בראיון או בפאנל שהוא מכביסט, שהוא בעד מכבי, שהיא מועדון חייו? אני אפילו די בטוח שהוא כן אמר דברים בסגנון על בית"ר. זה מבאס וגורם לחשוב שתמיד התנהל כמו שהתנהל רק בשביל שהאוהדים יאהבו אותו ולא כי הוא באמת אוהב את המועדון.
  11. דסה לא חשב שהוא המגן הימני הטוב בארץ אלא ידע על זה כמו כל אחד עם עיניים בראש. ולומר שהוא ידע שחיפה ובש ישכיבו עליו הצעות זו המצאה מוחלטת. להפך, בכתבות על עניין של חיפה בו היה כתוב במפורש שאמר לחיפה שבארץ הוא יחתום רק במכבי (נכתב על ידי הכתבים החיפאים). מאיפה המידע הספקולטיבי הזה? למה סתם לומר דברים חסרי בסיס? ולנושא טיבי - מעולה. עדיין אחד הבלמים הטובים בארץ. טוב בהרבה מפיבן בעיניי. עדיין מקווה שנצליח בקיץ הבא לשים את היד על נחמיאס כי אנחנו חייבים בלם ישראלי בכיר בעתיד, שרן וטיבי כבר בשנים מאוחרות של הקריירה. ופיבן הוא בסדר אבל לא מספיק כדי להיות בלם פותח אידיאלי במכבי לדעתי.
  12. אני חושב שציטטו אותם פה בעבר שחלקם מודים שהם נכנסים לנושא כאן כדי להתעדכן על בלומפילד.
  13. לפי התיאורים, השחקנים החדשים הם בעיקר שחקנים מנוסים וטובים בהגנה, כאלה שיודעים מה נקבל מהם ולאו דווקא כוכבים או שמות מפוצצים. מעניין.
  14. אני יודע שזה יישמע בכייני וכל זה, אבל באמת שקשה לי עם זה ששופטים אותנו על סמך היום. כלומר שאומרים שהקבוצה שזכתה ב30 הפרש הראתה מה היא שווה באירופה. בחייאת, אנחנו בלי סבוריט, דסה, אצילי, ייני ועוד כמה עם פציעות קטנות או לא בכושר כמו יאניוטיס שהגיע במקום ראיקו (ואפילו לא מחשיב את גולסה). זה פשוט לא הוגן לשפוט ולהשוות. זו לא אותה מכבי וזה לא באמת משקף. וזה בלי להיכנס לזה שכרגיל לא מציינים שהשופט נתן ליריבה פנדל, כמו שכולם שכחו שה"כישלון" בעונה שעברה נבע מזה שהשבדים קיבלו 3 פנדלים ב2 משחקים, לפחות שניים מתוכם שלא בצדק.
  15. יש פה כמה שעשו מאלי דסה אויב המדינה... שקרן, רמאי, נוכל, חמדן, ממציא ידיעות. שחררו כבר, משא ומתן לא תמיד צולח. כל הקטע הזה של "ממציא ידיעות באינטרנט" הוא פשוט הזוי. אם זה היה נכון הייתם רואים הרבה יותר פרסומים. לא מדובר פה על מאור בוזגלו שעובד צמוד לכתבים ואומר להם לכתוב שאינטר מעוניינת בו. ובעיקר עכשיו אין לו שום סיבה להמציא לכתבים ידיעה אחרי שכבר לא יחתום במכבי.
  16. לא מסכים, זה לא משקף כלום כשחצי הרכב שלנו פצוע.
  17. כשמדברים על כדורגלנים ישראלים מטומטמים, השם הראשון שעולה הוא אלון מזרחי. אדם שידוע בטיפשותו. איך הוא מעז לומר על עצמו שהייתה לו אינטליגנציה?
  18. מה מצחיק? אתה יודע כמה שחקנים יש שגדלים אפילו במועדונים כמו ריאל מדריד וברצלונה ובסוף לא שווים כלום? קוונקה הגיע לפה אחרי ששיחק בברצלונה והוא פלופ מהדהד. זה כמו שזהבי אם לא היה ישראלי אלא ברזילאי, היה במקומות אחרים. פיטר בוס אמר שהוא היה שחקן הרכב בנבחרת הולנד אם היה הולנדי. אז דסה הוא ישראלי שמשחק בישראל וזה לא נוצץ. זה לא אומר שהוא שחקן לא טוב. ויחסית לישראלי - הוא עילוי בתפקידו.
  19. אתה מדבר על כרגע. אני מדבר על מה יכול להיות בעתיד. גם פ"ת הייתה מה שאתה אומר והפכה למחלקת נוער מצויינת שגם לוקחת למכבי שחקנים (ושם הקרבה הגיאוגרפית לתל אביב אולי קרובה אבל לא נחשבת צמודה יחסית כמו ראשון). אם ראשון תייצר מחלקת נוער כמו של פתח תקווה, זה יהיה על חשבוננו, שלא יהיה לך ספק לגבי זה.
  20. ברור שזו זכותם. אני לא מדבר על סתם העדפה... בוא נודה, זה קודם כל שיקול גיאוגרפי. ילד מאזור ראשון לציון סביר להניח שיתאמן במחלקת נוער של ראשון לציון מלכתחילה. אבל ראשון מרוסקת לעומת הנוער של מכבי אז הרבה הולכים לנוער של מכבי. אם ראשון תהווה אלטרנטיבה, היא תמשוך אליה המון צעירים וזה יהיה על חשבון מכבי. ואגב, גיאוגרפית צריך לזכור זה אזור שימשוך אליו ילדים גם מחולון למשל וגם דרומית לראשון. למשל אילון אלמוג בכלל מיבנה. ייתכן שהילד הבא מיבנה יעדיף להיות בראשון לציון ולא בתל אביב. לגיטימי לגמרי. בכל מקרה, לנו זה רע.
  21. לגבי בלטקסה, צריך לזכור שהוא קיצוני שמאלי שסוג של הוסב לתפקיד המגן לאחר שכבר עלה לבוגרים. וגם בבני יהודה שיחק בקו של 5 ולא של 4. אז אין פלא שיש לו ליקויים בהבנת המשחק ההגנתית. אני כן חושב שיש לו פוטנציאל גדול אם הוא יוכל לעבור הסבה מלאה למגן שמאלי וללמוד לשחק בקו של 4. לא הוגן לשפוט אותו על כך עכשיו כי הוא לא שיחק שם הרבה ולא גדל בעמדה הזו. לגבי ברסקי אני בסך הכל מסכים... הוא שחקן רוטציה סבבה אבל לא יותר, ולא צריך לשמור עליו בכוח אם יש אפשרות לקבל שחקן טוב.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.