Jump to content

וזה ברשת

משתמשים רשומים
    6
  • Last visited

Everything posted by וזה ברשת

1. אני פשוט לא מבין למה להביא את יונתן כהן כשיש את אוסקר גלוך. תנו לילד לשחק
  2. כמה שהאוהדת ממהרת עם האזרוח, כדי שקבוצתה האהובה תוכל להספיק להתחזק לפני סגירת החלון.
  3. בחיפה הם קודם כל מנסים לארגן לעלי מוחמד מעמד של תושב ארעי. העיקר שלא ייחשב כזר. כל השאר פחות מעניין. גם ככה בנבחרת הוא לא יכול לשחק. סבוריט משלים קיץ הבא 5 שנים בארץ ויכול לשחק בנבחרת לפי תקנון פיפ"א. אם למוחמד מעניקים ולסבוריט לא, אז כבר נגמרו המילים.
  4. איזה כיף זה ששרת הפנים אוהדת את הקבוצה שלך אה? כשסבוריט עוד שנה ישלים 5 שנים בישראל ויוכל לשחק בנבחרת, ברור לכם שהוא לא יקבל אזרחות כן?
  5. האמת שהקטע הזה של למכור שחקן בכסף רק כדי לקנות אותו שוב אחרי שנה באמת מרגיש בעייתי ועצלות מחשבתית. צריך תוכנית ולא סתם לחזור אחורה. מקרה פרץ קצת שונה מהבחינה הזו כי באמת ניסו להשאיר אותו והוא עזב כשחקן חופשי, אבל יונתן כהן? מכרתם אותו, היה לכם את הזמן לחשוב ולתכנן מה לעשות שם במקום, בין אם זר, ישראלי, או שחקן צעיר להריץ. פשוט לבוא אחרי שנה ולנסות לקנות אותו חזרה, כשהוא גם לא באמת מה שאנחנו צריכים שם, זה פשוט חבל.
  6. אתה שוב נתקע על זה שזה מיץ' נתן את ההוראה, ושוכח שיש המון גורמים אחרים שמנהלים את המו"מ. מיץ' מנהל מו"מ רק במקרים יוצאי דופן. וזה עדיין לא נקרא להראות את הדלת אלא פשוט להחליט לרדת מהמשא ומתן באופן לגיטימי. להראות את הדלת זה מה שמיץ' עשה לאצילי ומיכה. ואגב תתפלא אבל גם זה היה בצורה אצילית ושקטה.
  7. בין הכתבה הזאת ובין פשוט לכתוב שמיץ' הראה לו את הדלת החוצה המרחק גדול. המו"מ נפל על העניין הכספי, ולגיטימי שמכבי (ולא מיץ' עצמו) לא הייתה מוכנה לשלם סכומים כאלה וגם עמלת סוכן. זה עניין כלכלי נטו.
  8. מתי זה קרה? ולמה לעזאזל אתם מאמינים לכל מה שאתם קוראים? ברמת העיקרון הייתי אומר שתאמינו רק לטוכמן, רז אמיר ורענן ברנובסקי. כל השאר ממציאנים. צנציפר וערוץ הספורט לא אמינים.
  9. זאת השורה התחתונה שאני חושב לגביו, שחקן אחלה, אבל לא בטוח שכזה שמאתגר את שחקני הקישור הפותחים של מכבי, בעיקר פרץ וגלזר וכמו שאמרת גם גולסה כשהוא בכושר. הוא ישראלי שנלחם על מקומו בקישור וזה בסדר ולגיטימי אבל גם מעלה שאלות, למה לא לשלב את שחר או נידם על אותה משבצת.
  10. בלי סדר מסוים: 2-1 על אייאקס 4-2 על פרנקפורט 1-0 על ניס 2-1 פלזן בחוץ 1-0 בורדו בחוץ נותרו בחוץ: אלקמאר בחוץ, בורדו בית, סיבאספור, יווניות, ויאריאל חוץ, פ.ס.ז בית
  11. ענק כבלם בלושה בלמים. מת עליו. רק שלא יחזור לקישור בבקשה.
  12. סביר להניח שזה דסה שאמרו שהכל סגור ותקוע כי הוא רוצה חוזה ל4 שנים ומכבי מוכנה 3 שנים ושמחכים להחלטה של מיץ'.
  13. אם אני צריך לדרג אז אגיד: 1. ויאריאל 2. ניס 3. שחטאר 4. איינדהובן שחטאר מאוד לא הרשימה במשחקים מולנו למרות התוצאות.
  14. אמנם נגד ניס, אבל הוא לא טוב מספיק. שחקן סבבה, אבל לא משדרג אותנו באופן מיוחד...
  15. נראה שלא הכין את הקבוצה טוב אבל ידע לעשות שינויים והתאמות במחצית, ומאז מכבי נראתה אחרת.
  16. גויאגון, קניקובסקי וגלוך, אם תציב אותם שם תקבל את המספרים האלה. אגב אצל יונתן כהן הרבה מהמספרים אלה פנדלים ומהבישולים הרבה בקרנות.
  17. לא יודע כמה כסף. נראה שמחפשים שחקן חופשי או מישהו בדמי העברה נורמליים. שכר גבוה אצלנו נותנים למישהו ששווה את זה וזה גם על הפרק. כך או כך, לא רואה סיבה להביא עוד מאותו דבר שכבר יש כמו יונתן כהן, כשצריך שחקן אחר לחלוטין.
  18. אני לא מדבר על כושר, אלא על סגנון ויכולות. ואנחנו צריכים שחקן בסגנון שלו. אם אין ישראלי אז זר. ויונתן כהן לא עוזר לנו יותר מדי.
  19. נכון, אז צריך להתמקד במה שאולי אפשר להביא (זר) ולא ביונתן כהן בגלל לחץ על העמדה למרות שהשחקן לא מתאים. אני מסכים... ובכל זאת אנשים פה רוצים את יונתן כהן ממש ולא מבינים שהוא לא מה שאנחנו צריכים. בגלל זה כתבתי שזו דעה אולי לא פופולרית. עזוב מבחינת סטטיסטיקה בישול או לא. מדבר על המהלך. אין לנו שחקנים שעושים דברים כאלה, למעט אולי גויאגון וגם זה אני לא בטוח.
  20. דעה (לא פופולארית)? סגנון השחקן שהכי חסר לנו בחלק הקדמי ואנחנו הכי משוועים לו הוא... חזיזה. אני נגעל כשאני כותב את זה אבל זה פשוט ככה. רואה מה הוא עשה אתמול בגול הראשון של חיפה ונזכר מה זה שחקן אגף שמסוגל לעבור שחקנים עם פריצה ומהירות. כזה סגנון אנחנו צריכים לכנף, לא יונתן כהן.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.