Jump to content

וזה ברשת

משתמשים רשומים
  • Content Count

6
  • Last visited

• Days Won

1

Everything posted by וזה ברשת

1. איך נראה קארצב בק"ש? באיזו עמדה הוא מוצב שם בכלל?
  2. על ריקן, ייני ושכטר יש אופציה? על אופואדו אני גם חושב שיש. אני מת עליו ועל הלחימה שלו וגם כמה תכונות התקפיות אבל אם הוא משחק חלוץ זר, די ברור שצריך אחד יותר איכותי. הלוואי שהיה לנו מקום גם בשבילו אבל. לגבי ריקן, מקצועית אני לא רוצה אותו. אבל לחדר ההלבשה הוא דמות נהדרת וזה דבר אנדרייטד מאוד בעיניי.
  3. זה כבר ידוע שזה לא רדיו חיפה אלא רדיו מכבי חיפה. ודי ברור שיש איזה בכיר שם שאוהד אותם ומאפשר את זה. אגב זה באופן רדמי אמור להיות רדיו של שתי הקבוצות בעיר אבל בערך 90% זה על מכבי חיפה.
  4. מהלך נבון מבחינתנו יהיה להכניס את אילון אלמוג לנעליו ולא להנחית עליו שחקן בכיר חדש שכושרו וכשירותו בספק גדול מאוד.
  5. הוא היה אדיר בנוער. ועוד רק בחצי עונה. היו הרבה דיווחים שמכבי מתלהבים ממנו אבל מה שהפיל את הרכישה זה הפייר פליי.
  6. איך הגעתם לזה שמיץ' פיטר או נפרד ממנו? עוד לא הבנתם שאנחנו תחנת מעבר לאנשי מקצוע זרים? מנכ"ל יגיע לפה לשנתיים-שלוש ויעזוב, מאמן זר אם יצליח גם יעזוב תוך עונה או שתיים.
  7. בלי להיכנס לנושא דור פרץ כקפטן או לא, אני חושב שדור מיכה פשוט לא צריך להיות קפטן והוא פשוט לא כזה. זה לא משנה איך הוא כשחקן. קפטן הוא לא. לא כל אחד יכול להיות כזה.
  8. האמת היא שמרגיש שכמעט כל פעם שמזמנים אותו לנבחרת הוא פצוע או משתחרר בגלל פציעה.
  9. כמה דקות אתמול אשכרה שוחק כדורגל? 45? 50? ברור שיש רגעים שעוצרים משחק ומעכבים אבל מה שחדרה עשו היום מבחינת בזבוזי זמן ומשלב מוקדם במשחק זה דבר שאני לא זוכר הרבה זמן. ואז באים השופטים שגם ככה מאפשרים להם לבזבז זמן, ועוד מוסיפים תוספת זמן רגילה.
  10. בלקמן מאוד מאכזב. זה כבר לא עניין של עמדה. הוא פשוט לא עושה כמעט אף פעולה טובה או איכותית או תורם לשטף המשחק. ואני מאלה שהיו בעדו סך הכל. כל עוד זה לא במערך של שני חלוצים, אין לו שום מקום בהרכב.
  11. זה לא כבר יותר כמו 19,500? גם יפה...
  12. זאת הבעיה... שאתה שולל את היווני לפני שבאמת ראית אותו. ולא, המשחקים הבודדים שלו כשהוא לא בכןשר וגם הקבוצה לא, הם לא מדד. אני לא מכריז מי יותר טוב מבין יאניוטיס וטננבאום (למרות שהרקורד והרזומה נוטה בבירור לטובת היווני). רק אומר שלשלול את יאניוטיס על סמך המשחקים הבודדים בתחילת העונה זה לא רציני. אנחנו לא צריכים להיות כמו ב"ש שמשחררים שחקן אחרי משחק וחצי.
  13. תגידו מה נסגר עם השופטים בארץ בזמן האחרון שהם כל הזמן מנפנפים שחקנים בתנועות ידיים ובהתנשאות ותנועות מאיימות ופרצוף כועס, ובורחים מהם שלא תהיה אינטראקציה נוספת?
  14. כמה מנותקים אפשר להיות? או עם זיכרון קצר? עזבו את ההשוואה לחזיזה. איך הם רואים מה הוא עושה ויכולים לא להחזיק ממנו? לא לומר שהוא ווינר? סבבה לא לחבב אותו וכו', אבל קצת חיבור למציאות לא יזיק.
  15. קנו אותו בגלל היכולת במכבי. שנתיים ראשונות שלו בליגה נשק ל10 שערים בעונה. זה נהדר. קיבלו חלוץ סופר מבטיח בן 21 בנזיד עדשים.
  16. אדיר. משחק מושלם. בכלל, פתיחת עונה נהדרת שלו במשחקי הליגה.
  17. ממה שהבנתי גויאגון יכול לשחק 50:50, אבל בעיקרון הוא קשר התקפי מתחת לחלוץ.
  18. מקווה שבחלון הקיץ הבא מכבי "תפצה" ותבין שצריך עוד איכות כי קבוצות אחרות לא רחוקות מאיתנו ברמת הסגל. מאז אצילי לדעתי לא החתמנו שחקן ישראלי שנחשב לאחד הטובים והמבטיחים בארץ. אי אפשר להסתמך אך ורק על מחלקת הנוער שלנו. אני גם אופטימי שעם כל החסויות החדשות ובעיקר פינגווין, נימנע מסיפור הפיירפליי להבא.
  19. אם לא היה את אילון אלמוג במשוואה הייתי בעד. השאלה, שחקן מהיר, מישהו שיוציא את עטר מההרכב.
  20. גם אותי. רוצה להאמין שהדיווחים על סייף ומכבי הם קשקוש. אנחנו לא צריכים קיצוני וממש לא אותו.
  21. כתבתי שחלוץ צריך. לגבי זה אין ספק. שאר הקבוצה הרבה יותר איכותית ועמוקה ממה שעושים ממנה כאן. ולגבי שחקן אגף ומאמן, מה לעשות. זה כמו שאם עכשיו, רק לשם הדוגמא וכמובן להבדיל אלף אלפי הבדלות, זידאן לא ישתף את ויניסיוס ג'וניור אז האוהדים יתלוננו שצריך קיצוני דריבליסט. אז לא, אי אפשר להחזיק את שחקן הכנף הצעיר המבטיח ביותר בארץ בסגל ולרצות עדיין להביא קיצוני נוסף שהוא לא כוכב גדול רק כדי להגיד הבאנו רכש.
  22. כמה נקודות על הדיונים בעמודים האחרונים: 1. עמדות שצריך חיזוק - ראיתי פה כמה שרוצים שחקן אגף. למה? יש לנו את אלמוג ואפילו חוזז. הם גם דריבליסטים ושחקני אגף מובהקים. ומבטיח לכם שמהישראלים הטובים בתפקידם. 2. יש לנו סגל טוב ועמוק למעט עמדת החלוץ ואולי, אולי קשר 50:50 יותר יצירתי ופחות מבולגן מריקן (אולי יתגלה שניקוליץ' יתופקד ככזה). זאת האמת. צר לי לאכזב אתכם. וגם לגבי הקשר 50:50 זה רק אחרי שממש ניסיתי למצוא עוד משהו חוץ מחלוץ. אין מה לעשות. יש פצועים. והמון. יכול להיות שאפשר להאשים את מה שקורה עם המחלקה הרפואית במכבי בשנה האחרונה ובדגש על החודשים האחרונים אבל זה נושא אחר. הסגל חוץ מעמדת החלוץ במרכזי הוא בהחלט טוב מספיק לאליפות ולפחות הסגל הישראלי הוא עדיין הטוב בארץ. 3. קני סייף - אולי די איתו? עוד לא למדתם ממקרה קבהא לא לפתוח עיניים על שחקנים של דודו דהאן שמשחקים בחול כי הם אף פעם לא טובים כמו שזה נראה? וזה עוד בלי לדבר על זה שהוא משחק בעמדה של אילון אלמוג שיותר מבטיח ממנו (קני סייף יותר הגנתי).
  23. שאני לא אובן לא נכון... אני גם חושב שקשר 6 כמעט ולא צריך לעלות להתקפה או יכולות התקפיות. מסכים בדיוק עם מה שחומץ רשם על זה. רק השוויתי בין אלברמן וגלזר באופן כללי. גלזר ממש אבל ממש לא הבעיה שלנו, ואני פשוט לא מבין למה רוצים תרומה התקפית מקשר גרזן. הוא לא זה שצריך למסור מסירות מפתח או לכבוש ולבשל אצלנו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.