Jump to content

וזה ברשת

משתמשים רשומים
  • Content Count

6
  • Last visited

• Days Won

2

Everything posted by וזה ברשת

1. זוכר שזה הקישור שפתח מול ב"ש חוץ בעונה שעברה ושזה היה שיחוק.
  2. זה מדהים. הם חוזרים שם על הטיעון "לנו יש הכי הרבה תארים בהיסטוריה של הכדורגל המקצועני בארץ". כאילו אם מכבי מתגאים שיש להם הכי הרבה תארים ואליפויות בפער, אז הם שינו את זה ל"אליפויות בכדורגל המקצועני". ראיתי שם גם אוהד אחר שכתב שלהם יש הכי הרבה ב50 השנים האחרונות. כאלה פאתטיים. טוב, כנראה שככה זה כשהעולם נברא ב1984.
  3. ג'ראלדש עם משחק עצום. עצום. כמה מדויק וחכם! בשני הכדורי רוחב בגולים של יוני וגולסה הוא משחק תפקיד קריטי עם אסיסט והוקי אסיסט. תזמון מושלם, פס מדויק בעוצמה ובמיקום. צריך לקבל המון קרדיט על הניצחון!
  4. נושא הציטוטים מבאזל של כריס זה הנושא הכי טוב בתולדות הפורום.
  5. כל כך מסכים. זה רוב ה"פרשנים" ככה, אבל אצל שלמה שרף זה בולט במיוחד. חוסר עקביות קיצוני, דעה חדשה כל תקופה. ועזוב את זה שהוא בכלל לא רואה את המשחקים שהוא כותב עליהם כן? לא מבין איך עדיין מעסיקים אותו שם.
  6. נכנעתי סופית לגבי ניקוליץ'. לשחרר, ולהביא חלוץ זר בהשאלה עם אופציה.
  7. איך הגעת שמשכורות עלו ב3-5 מיליון שקל? עטר נשאר בערך כמו שהיה, וטיבי זה חוזה חדש, לעומת חוזה העתק שהיה לו. ואיפה בדיוק קיצצנו עם שכטר?
  8. יצא לי לשמוע בעבר באיזו תוכנית אולפן שהיא אומרת שהיא אוהדת מכבי
  9. אני ממש לא ממעיט בשיא. אני טוען שהוא קודם כל כתוצאה מהגנה נפלאה. השוער לא עשה דברים מיוחדים מדי. יש לו חלק בשיא, אבל זה לא שהוא אחד הגורמים המרכזיים לו.
  10. כל כך שמח שהוא לא נמכר לבית"ר. כמו שאמרתי בתקופה ההיא, מכבי צמאה לישראלים טובים, במיוחד ביובש של הליגה. עד שגדל אחד שצפוי להיות כזה, לא צריך למכור אותו לבית"ר במציאות של מכבי (בעלים שלא צריך כסף וקבוצה שלא נואשת למכור שחקנים). מקווה שימשיך להשתפר ולהתפתח ויהיה שחקן הרכב. ושיום אחד יימכר לאירופה בסכום פי 2 או 3 ממה שבית"ר כמעט שילמו.
  11. עם כל הכבוד לטננבאום, זה לא שהוא הראה יכולות שוערות יוצאות דופן. בקושי בועטים אליו. ברור שיש לו חלק בשיא, אבל עיקר הקרדיט הוא להגנה.
  12. אם בוואר הוא רצה לבדוק אם הייתה נגיעת יד מותר לו לפסול בגלל פאול? זה מה שהיה, לא? אני לא חושב שמותר לו. או שאני מבלבל והוא בדק פאול ולא יד.
  13. אבל זאת בדיוק הנקודה שלי... שלא צריך לנסות לזכור מי השוער שהיה בשער אלא שמכבי ת"א של עונת 19-20 היא קבוצת הגנה היסטורית. בדיוק כמו שעל קבוצת התקפה של שנה מסויימת שנתנה שנת שיא בכיבוש שערים לא מציינים שזה השיא של החלוץ הבכיר שלה, אלא של כל הקבוצה...
  14. לא מובן לי למה ההתעסקות היא בעיקר בטננבאום. זה שיא של קבוצה, ספיגות זה עניין של קבוצה ולא שחקן בודד. סבבה שהוא מעט יותר קרוב לנושא הזה מאחרים כי הוא מגן על השער אבל זה הכל... זה שיא שמאדיר את מכבי כקבוצה/הגנה, לא מבין למה כל ההתעסקות היא בטננבאום כאילו עשה הכל לבד.
  15. חלוץ שבקושי מגיע לדו ספרתי בעונה הוא אחד החלוצים הגדולים שנחתו כאן. הגיוני סך הכל
  16. לפי ספורט 1 דן לוגסי עבר לחדרה. בהעברה קבועה. חבל. ככל הידוע לי נחשב לאחד היותר מבטיחים מקבוצת הנוער וגם חלק מנבחרת הנוער.
  17. פספסתי את המילה שוער משום מה. בכל מקרה, מניח שאם הם שמים סכומים כאלה על שחקני שדה, הם יכולים גם על שוער. בעיקר עם כל הכסף שנכנס להם בשנים האחרונות.
  18. זה שלי. יש לי גם אלבה ולא יודע אם כדאי לי לשים, משיקולי כימיה. וגם יש לי איזה 100 אלף לבזבוזים. דעתכם?
  19. על שוער לא, אבל על שחקנים אחרים הם שמו סכומים כאלה בשנים האחרונות.
  20. One: "להבדיל ממכבי תל אביב, אנחנו קבוצה מרגשת" חחחחחחחחחחחחחחחחח
  21. כשהוא בריא, הקשר הכי טוב בארץ. אולי גם השחקן הכי טוב בארץ. חבל שאין לו אפשרות להוכיח את זה באופן רציף...
  22. לא ראיתי את הראיון אבל מאוד יכול להיות שהוא התכוון שהלוואי שעוד כמה נצחונות.
  23. אוהדי חיפה יותר פתאטיים ושונאים אותנו מתמיד. בשנים האחרונות זה הפך להיות אובססיה ושנאה טהורה. שנאה כמו שיש לאוהדי הפועל אלינו. אתם מכירים אותם, אוהדי הפועל האלה ששונאים מכבי יותר מאשר אוהדים הפועל. מעניין אותי אם זה בגלל ההצלחות שלנו בשנים האחרונות, חוסר ההצלחות שלהם, השילוב בין השניים? הרי זה לא שרק בשנים האחרונות יש יריבות בין המועדונים אבל עדיין נדמה שרק בשנים האחרונות השנאה שלהם אלינו עולה דרגות.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.