Jump to content

וזה ברשת

משתמשים רשומים
  • Content Count

6
  • Last visited

• Days Won

2

Everything posted by וזה ברשת

1. גם אני האמנתי שאיש מקצוע מנוסה כמו פאקו ועם רזומה עשיר כל כך יראה את הבעיות שיש לנו בחודש - חודש וחצי האחרונים בכל משחק : ההגנה הדלילה , הרכות שלנו כשנוסא ומיטרוביץ' משחקים ביחד , העובדה שערן ייתן תפוקה הכי טובה מאחורי החלוץ ולא בכנף או כחלוץ חוד. זה ממש מוזר שהוא ממשיך להתעקש על אותם דברים שפשוט מונעים מאיתנו למצות את מלוא הפוטנציאל. קשה להאמין שכולם רואים ורק הוא לא. פשוט לא מובן.
  2. הבעיה היא שפאקו לא רואה את הדברים האלה וימשיך להתעקש עליו ועל נוסא.. ואנחנו נמשיך להתחיל כל משחק בפיגור 1-0 ולקוות שערן יושיע.
  3. זה נראה שהיכולת שלו בירידה בגלל השיטה של פאקו שמשאירה אותו הרבה פעמים מתמודד מול מתפרצות של היריבה בלי שאנחנו מתגוננים עם מספיק שחקנים... באופן טבעי הוא יוכל להגיב פחות טוב כשהוא מקבל פחות עזרה וכשמגיעים מולנו ליותר הזדמנויות
  4. הוא פשוט לא מספיק טוב.. נכון שפה ושם הוא מבצע פעולה יפה אבל מבחינת שטף המשחק הוא לרוב מחרב לנו אותו. גם הגנתית לרוב הכיסויים שלו לא טובים.
  5. אתה צודק וחבל שבעיקר בתקשורת לא מבינים את זה ומטעים הרבה אנשים. התפקיד האחרון שנוסא משחק היום זה קשר אחורי וגם מיטרוביץ' מבלה קרוב לרחבה שלהם ולא יורד מספיק להגן.
  6. פשוט לא מבין מה פאקו מוצא באיגייבור שהוא עושה ממנו כזה באנקר. הוא כל כך סטטי ולא יודע מה לעשות עם עצמו ומאבד כדורים ולא משקיע בהגנה. וכמובן החמיץ שער בטוח אחרי מבצע ענק של דור. אם אני פאקו חילוף במחצית - נוסא בחוץ , בדש בפנים. אגב גם מיטרוביץ' היום ובמשחקים האחרונים חלש
  7. נמאס כבר מהזלזול של פאקו. הוא לא מבין שבכדורגל צריך לדעת גם להגן ולא רק לתקוף? הוא גם ככה משחק התקפי מדי אז טיבי לא בהרכב מול סכנין בחוץ? פשוט לא מובן מה עובר לו בראש.
  8. אני מסכים שערן צריך לשחק רק כשחקן חופשי מתחת לחלוץ, ובלי קשר סכנין קבוצה נמוכה ולכן יהיה חכם לשים את ראדה או בדש בהרכב. אבל מדאיג אותי מאוד המשחק היום בגלל גאדיר... ההגנה שלנו מסננת וכל משחק מוסרים מולנו כמה כדורי עומק שבגלל הדלילות בהגנה מצליחים להיות מצבי הבקעה ליריבה. גאדיר מאוד מהיר ויוכל לנצל את זה אני מפחד.
  9. לא בטוח שזה כזה טוב לנו שקצת לפני ינואר הוא חיפש סוכן חדש.. אולי זה אומר שנמני לא הצליח לסדר לו בקיץ קבוצה אז עכשיו הוא מנסה עם קצב. טיבי חייב להיות החידוש חוזה הבא של ג'ורדי. לפני קרלוס, לפני דור, לפני כל השאר.
  10. אני חושב שאתם ממהרים לשפוט את ברק לוי. שוער צריך להימדד על סמך תקופה רצופה, לא משחק אחד. וגם אם הוא היה נותן הצגה זו הייתה דעתי.
  11. אם סכנין מערערים הם לא חכמים גדולים.. הם צריכים כל שקל כדי לשרוד בליגה ואם ישחקו מולנו באצטדיון גדול יותר מדוחא הם ייצאו עם קופה גדולה יחסית למה שהם רגילים. בכלל, לדעתי בשביל קבוצות קטנות לקבל עונש רדיוס מול מכבי תל אביב זו מתנה, לא עונש.
  12. אם העונש הזה יגרום למכבי לא לערער על העונש של אירועי הדרבי, אז אין לנו מה לשמוח.
  13. אתה שוכח שמדובר על אצטדיון סמי עופר , שהצליח להוציא 17 אלף מנויים מחיפה. הטירוף סביב האצטדיון יעשה את שלו ואפשר גם למלא אותו עד אפס מקום, בעיקר אם זה משחק מול בית"ר. זו הזדמנות טובה למכבי ליצור אווירה ביתית במיוחד וגם לעשות קופה יפה. אה כן וגם לצחוק לבית הדין בפנים.
  14. מוכן לחיות עם הפחתת נקודה ו3 רדיוסים. מה שמרגיז זה ה0-0 ללא נקודות והעונש המגוחך של 2 נקודות על תנאי. לא הגיע הזמן לפנות לCAS שיושיע אותנו שוב? וכמו שאמרו למעלה - חובה לארח את בית"ר בסמי עופר.
  15. http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=179480&lang=he לא יאומן ... אדם חסר מודעות
  16. מסכים. ג'ורדי בעיני לא נמדד רק בשחקנים שהביא, אלא בכל המכלול. המועדון משדר עוצמה, שקט וביטחון שלא זכורים לי וזה בעיקר בגללו ומדיניות "המחנה הצבאי" שהוא יישם כאן. מעבר לזה הוא פגע במאמנים שהוא הביא. אם מישהו יחליף את ג'ורדי הוא ייכנס למערכת משומנת שכבר עובדת כראוי ויצטרך בעיקר לשמר את מה שג'ורדי עשה בעיקר בתחום ההתנהלות מול התקשורת והמקצענות שג'ורדי הנחיל. ואז להתחיל לפגוע בזרים.
  17. אני לא מסכים איתך שזה ביי פאר. מעבר לזה ששלנו מעט פחות מ100 ושל חיפה 80 , אנשים שוכחים שחלק עצום מהתקציב שלנו, בניגוד למועדונים אחרים, הולך על השקעות עצומות בנוער, בצוות מקצועי ומנהל מקצועי, בהשקעות על שיפוצים בקריית שלום, הקמת משרדים, הקמת חנות רשמית, מחלקת שיווק ועובדים רבים בה ובמועדון. אפילו המנכ"ל שלנו מרוויח לדעתי סכומים אדירים ביחס למנכ"לים אחרים. אנשים שוכחים לפעמים שהתקציב לא מורכב רק משכר השחקנים , ודמי העברות.
  18. רק אני ראיתי עכשיו בסיום המשחק שמלובני סיכם עם קופמן , וקופמן עישן סיגריה בשידור? ואז החביא מהר
  19. על פי וואלה יכול להיות שיבטלו לו את ההרחקה http://sports.walla.co.il/item/2798977
  20. מאוויס כישרון גדול... וכיף לשמוע איך הוא השתלב ומדבר עברית כמעט שוטפת. מאוד מקווה ששנה הבאה יעלה לבוגרים כזר חמישי ויקבל דקות משמעותיות, הוא יכול להיות בעתיד שובר שוויון בליגה שלנו.
  21. בהחלט הראה ניצוצות. אבל הוא שיחק כשחקן התקפה לכל דבר.. ממש לא במרכז הקישור.
  22. עד כמה שזכור לי גל התעקש על חוזה לשנתיים בלי אופציה , כלומר יהיה בוודאות עונה הבאה . אני מסכים איתך לגבי מי שרשמת שצריך להיפרד כידידים מהשאר. אם זה יקרה אז זו באמת מהפכה כי כמעט חצי סגל יעזוב ויהיה לנו שוער וחלוץ זרים חדשים ואני מאמין שגם מגן שמאלי זר.
  23. בסוף העונה לפחות 12 שחקנים שלנו , חלקם בכירים ,מסיימים חוזה בסוף העונה ולדעתי ג'ורדי צריך להתחיל לעבוד בנושא הזה כדי שלא יקרה לנו שוב מקרה דאבור. חייבים לעבוד מהר כדי לשמור על המשכיות. השחקנים : חואן פאבלו ברק לוי איתן טיבי קרלוס גרסיה יואב זיו דור פרץ (אני די בטוח שהוא עוד לא חתם עדיין על חוזה , תקנו אותי אם אני טועה) מהראן ראדי ניקולה מיטרוביץ' דור מיכה ברק יצחקי ברק בדש ראדה פריצה ואולי אפילו שכחתי מישהו כמובן שלא צריך לחדש לכל מי שברשימה הזאת, אבל יש שחקנים רבים שכן צריך ויש כמה שאנחנו יכולים להתחרט אם לא יחתמו עד ינואר כמו מיכה או טיבי. וכמובן הכי חשוב : להחתים את ג'ורדי עצמו על חוזה חדש.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.