Jump to content

וזה ברשת

משתמשים רשומים
    6
  • Last visited

Everything posted by וזה ברשת

1. שורה, קשה לי להאמין שזהבי יחזור לשחק (באופן קבוע) כקשר 50:50 כמו אצל אוסקר. השנתיים האחרונות עשו את שלהן, ואין מאמן שלא יציב אותו בהתקפה. אם נשחק עם 2 קשרים אחוריים (שבמצב כזה אני לא רואה את קהת קשר אחורי) אז אולי הוא יהיה קשר התקפי. וגם בגלל שג'ורדי צפוי להביא חלוץ זר במקום פריצה, אני לא רואה אותו פותח כחלוץ חוד, אלא כקיצוני שמאלי שמסתנן למרכז כמו כריסטיאנו רונאלדו, שלא משחק בריאל קיצוני שמאלי קלאסי. אם יבוא מאמן עם שיטה כמו של פאקו אני מאמין שהוא יפתח בעמדה הזאת. במקרה אחר הוא יפתח כקשר התקפי/סקנד סטרייקר. אגב בגלל הקטע הזה, וזה מאוד בלט העונה בשיטה של פאקו, חשוב מאוד להביא מגן שמאלי זר שיודע לתקוף ברמה גבוהה.
  2. וואן : הערכה בחיפה : קהת יחתום. http://www.one.co.il/Article/14-15/1,1,4,0/251229.html?ref=hp וואלה : שחר ושרצקי החלו בשיחות לגבי קהת. http://sports.walla.co.il/item/2855879 לא טוב.
  3. הם מעתיקים את השיטה של ONE. לירות לכל הכיוונים ולכתוב את כל הספקולציות האפשריות, ובסוף כשמשהו קורה לכתוב "כפי שפורסם לראשונה בONE".
  4. מתי פאקו ניסה להציב את נוסא בתור קשר אחורי בודד? לא זכור לי שזה קרה.
  5. לא מבין למה אתם עושים עניין מציטוט שהביא גורם של הנהלת הפועל. אם השחקן היה מודיע באופן רשמי שהוא לא רוצה לשחק במכבי אלא בהפועל, מילא. אבל הקבוצה הוציאה הודעה שהוא חוזר, ורק בתגובה לזה באה ההנהלה שלהם והוציאה הודעה לכל כלי התקשורת, מהסיבות הברורות, שרייכרט אמר לקרויף מה שאמר.
  6. בליגת העל? קישור מפחיד. לצערי לא נראה שפאקו בונה על נוסא בתור קשר גרזן סטייל אלברמן אלא יותר מקדימה. גם אוסקר בזמנו הציב אותו בעמדה התקפית יותר. כנראה שהמאמנים הספרדים אוהבים את מה שהוא מביא שם.
  7. אם זה באמת קרה, אין לי ספק שזה בגלל שראשי הפועל ישבו לו על הראש כדי שישכנע את קרויף להישאר אצלם. זה טוב שהוא חוזר אלינו, וצריך לגרום לו להרגיש נוח בקבוצה. אנחנו רק נרוויח. לא אומר לאף אחד לעודד אותו, אבל לא לקלל, לא לשרוק בוז. זה רק יפגע בקבוצה ובשחקן שמסומן כאחד משחקני העתיד של הנבחרת.
  8. לא רוצה להרוס את החגיגה אבל... http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4658808,00.html מקווה שזו חרטא מבית היוצר של צנציפר.
  9. לקהת יש מספר תכונות נדירות מאוד לכדורגלנים ישראליים. בניגוד לעטר, שאצלו זה ברגליים, אצל קהת זה בעיקר בראש. קרקטר כבר אמרו. אבל גם תכונות כמו תנועה ללא כדור, מיקום, נחישות. כשכל זה מתאסף בילד בן 23, שחקן בית, שהוא גם שחקן עם יכולות התקפיות טובות שיודע לעשות הגנה ורץ הרבה, הנוסחא פשוטה - מקומו אצלנו.
  10. צריך קודם כל לבדוק עם שרצקי אם במקרה הוא מעוניין לקבל במסגרת העסקה את ראדי ואיינבינדר. אם לא, והוא מתעקש על צעירים, חייבים לנסות להכניס סעיף BUY BACK או לפחות סעיף זכות השוואת הצעות. משהו שיקל עלינו להחזיר אותם אם יקרה שוב מקרה רועי קהת.
  11. אל תעשה מג'ורדי אלוהים.. גם הוא אנושי וגם הוא יכול לטעות. הוא כבר טעה בעבר והוא עוד יטעה בעתיד. הוא לא צריך להוכיח לאף אחד שהוא מנג'ר נהדר גם אם הוא לא יביא את רועי קהת, אבל ראית את השחקן, הוא מספיק טוב למכבי. לפחות היום גם כשחקן הרכב. מודה, התגובות שלך עליו בזמנו ועל שאר הכישרונות עזרו לי להכיר אותם ולדעת אחרי מי לעקוב יותר. כבר אז שמתי לב שיש לו מיקום מצוין ומשחק ראש טוב. הוא שיחק בעמדה התקפית יותר אז הגנתית ראיתי ממנו פחות דברים. מתי תפתח נושא על השחקנים שעולים לנוער עונה הבאה?
  12. כבר חודשים שאני טוען פה בלי הפסקה שהוא שחקן מצוין ושמקומו במכבי. שמח שסוף סוף כולם מבינים את זה. אם הוא יגיע לחיפה במקום אלינו זו שערורייה. אגב, אני זוכר בנושאי הנוער שהיו בזמן שהוא שיחק בנוער, שהזכירו מספר פעמים שהוא אוהד של חיפה... מקווה שזה לא נכון או לא ישפיע על הרצון שלו איפה לחתום.
  13. מניח שאם לא היה גמר גביע עוד שלושה ימים היה טירוף.
  14. עשיתם מקהת קשר התקפי. טוב שלא עשיתם ממנו קיצוני או חלוץ. קהת קשר מרכזי שעושה הגנה ומצטרף להתקפות בצורה נהדרת ובתזמון מעולה. יש לו גם מיקום מצוין. אם עלינו העונה עם שלושת הראדים ללא הפסקה, אתם באמת חושבים שלא צריך את קהת? בגלל שיש פקק בתפקיד שלו?
  15. מסתמן שבסוף יצטרף רק זר אחד... ח״פ וקרלוס על פי התקשורת יישארו, נוסא יישאר ובסוף פאקו יישאר וירצה להשאיר את מיטרוביץ׳. יהיה קיץ קשה.
  16. שבר את השיא של פאולר מול ארסנל לא?
  17. נוסא יישאר. שוער זר בטוח יהיה, או ח"פ או אחד חדש. חלוץ זר גם כמעט בטוח שג'ורדי יביא במקום פריצה. אם גם קרלוס נשאר או בלם זר חדש יגיע, זה משאיר אותנו עם זר אחד בלבד שיגיע כשאנחנו צריכים מגן ימני, מגן שמאלי, וקשר אחורי נוסף. שיהיה לנו בהצלחה עם זה.
  18. אני חושב בדיוק כמוך. לדעתי יש קשר בין השיטה של ריאל השנה, לשחקנים שהיא החתימה, בעיקר חאמס רודריגס. שנה שעברה מאוד התאימה לבייל השיטה של ריאל, 4-3-3 כשהוא מקדימה ומקבל את הכדור מהר. שימו לב שהשנה ריאל משחקת פחות על כדורגל מהיר במספר מינימלי של נגיעות בכדור מאשר בשנה שעברה. השנה ריאל מניעה כדור מאחור יותר מאשר פעם, וכמעט ולא משחקת על מתפרצות או כדורגל מהיר. זה בעיקר בגלל השחקנים של השנה, בלי די מריה ועם חאמס רודריגס, שהוא הרבה דברים אבל לא מהיר. לדעתי חאמס שחקן נהדר, אבל כשהוא על המגרש, בייל קצת מסורס. בייל לא מתאים לשיטה הזו. הוא לא מספיק אפקטיבי כקשר שמאלי ב4-4-2 של אנצ'לוטי שזו העיקר הייתה השיטה השנה.
  19. כמעט בן 31, משחק בקולו קולו. על הנייר אפשרי להביא אותו. יש לו אחלה רזומה. מעניין אותי אם ג'ורדי בכלל מנסה לפנות לשחקנים כאלה. בכל תקופתו לא נגענו בזרים דרום אמריקאים (פידלף הגיע על תקן ישראלי ואך ורק בגלל שהוא יכל להגיע על תקן ישראלי).
  20. אני קורא את זה ויש לי צמרמורות. לא זכרתי שהוא חזה כל כך במדויק את מה שיקרה. אבל זה פשוט בלתי נתפס. הוא באמת כמו נביא שבא להעביר מסר ועלה השמימה בסערה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.